Bank Asya 1. Lig 17. Hafta : Çaykur Rizespor-SAMSUNSPORUMUZ: 0-1

Başlatan celebi, 12 Aralık 2010, 16:37:50

« önceki - sonraki »

supernatural_55

Alıntı yapılan: Dartagnan - 19 Aralık 2010, 22:22:42
Macin en komik ani:rizelilerin bizim rizeye sovmemize ses cikarmayip travzana sovunce hareket yapmalarydi.:d

stadın tamamı rizeden önce tse.lidir kardeşim. ne koyduk ama offfff nası rahatladım laaaaaaaaa:)))

KareAs55

Hahaytttt Bu gece Barda Gönlüm Hovarda Çalsın Sazlar oynasın Kızlar  :-*

Akyol

Yaa arkadaşlar bırakın şu hakem sağolsunları hakem adam olsaydı rize 46 da 10 kişiydi golde bu kadar gecikmezdi. Hak ettik kazandık çok güzel oldu  :-* :D

Derya

noldiiiii rizeee rengin soldi.bu rize burdan çıkış yok diye bağırıyodunuz.gömdümü samsun sizi oraya?hadi bakim çaylar rizedeeeeeeen

Atakumlu

rizeli gorunumlu trabzonlulara koyduk ya ona daha da bi sevindim...

KareAs55

Ah bee bu maç içerde olsaydı ne makara yapardık , darısı son  haftaya inşAllah  :)

GurbetciFanatik

Biz geliriz RIZE
Koyariz aynen öyle SIZE
Seneye gelin bakalim BIZE

En hayran kaldigim sey benim bu takimin defansi.
Muhtesemler yaaaaaa

twitter

kumköylü ahmet

Macin gidisadini degisteren hakem ve yine hakem sayesinde maci almamiz tesaduf degil alin teriydi....daha 25.dakikada aymani atamayan hakem nevarki sansiz bir anlada macin beraberligine engel oldu..kisaca hakem degil bu mac bizim zaten hakkimiuz idi...
kaptan turgay murat yildirim macin en kotulerindendi...super bir mac oldu...herkeze hayirli tatiller >l<

seckin55

o Ümit Kayıhanın yüzünü görmek istiyorum...

s_uzunkaya

anlamadım ben şimdi yaa :o biz rizeyemi koduk trabsonamı koduk  :o ... yoksa araya karbon kaadımı kodukda koduk  ;D

davidsavage

Bu galibiyetle birlikte hocada yerini sağlamlaştırdı,bence artık yönetim gider ama Kalpar başımızdan eksik olmaz sevmeye mecburuz artık,inşallah süperlige çıkarır bizi.

isyan

Bir trabzonlunun kahvesinde tek basina Gooooooool diye bagirmak ne güzel bir duygu yaaa :P Bugün ilk kez tattim  :)

kuzey55

Alıntı yapılan: slazenger - 19 Aralık 2010, 22:30:43
anlamadım ben şimdi yaa :o biz rizeyemi koduk trabsonamı koduk  :o ... yoksa araya karbon kaadımı kodukda koduk  ;D

bittim bu yoruma :) helal

maviay55

ligin ilk yarısının en az gol yiyen takımıyız  samsunspor_x  >l< >l< >l<