Bank Asya 1. Lig 17. Hafta : Çaykur Rizespor-SAMSUNSPORUMUZ: 0-1

Başlatan celebi, 12 Aralık 2010, 16:37:50

« önceki - sonraki »

vanlioglu

mutlu ve keyifli 1 ay. özlemişim  :) devre arasında da vurduğunu takan bi santrafor aldık mı tamamdır bu iş.

Ertuğrul Sağlam

>l< >l< >l<Helal olsun SAMSUNSPORUM >l< >l< >l< >l<

55.hakan

Ya td üyeliği olan hem trabzona hem rizeye yazsın ....kibarca tabii  ;D

mehmet yılmaz

ben Samsunluluğumla, samsunsporluluğumla bir kez daha gurur duydum. Kaçıncı ligde olursak olalım kimseye yalakalık yapmadan, kimseye minnet etmeden, kimsenin sömürgesi olmadan yaşamayı başarıyoruz. Alayına çaktık bu akşam...

emre

furkan5534

55erhan55

rizeden daha iyi takım olduğumuz aşikar saçma sapan puan kayıpları olmasa şuan liderdik olsun canları saolsun futbolcuların bu takım her ne şekilde olursa olsun süper lige çıkacak

FaT1h

supernatural_55

Yıllardır ilk defa hakemden yana bu denli şanslı olduğumuzu gördüm:))

_SoN_

Kaya

Bordo mavi yeşil rezil rize.. ::) :-X >l<

samsunspor_x Anlı şanlı renkleriyle her zaman tek her zaman hür en zor durumda bile değerlerinden ödün vermeyen kocaamaan takımım  samsunspor_x SAMSUNSPORum..  samsunspor_x

Cezanın şarkısında dediği gibi arada hakikaten kocaman bir fark var...

Atakumlu

noldu lan rize tutmadı bu sefer sansın heee aq evlatları sizi...bizim sayemizde stadınız az da olsa doldu be...bakalım ikinci yarı bizim yaptıgımız gibi deplasman yapabilcenizmi...

Dartagnan

Macin en komik ani:rizelilerin bizim rizeye sovmemize ses cikarmayip travzana sovunce hareket yapmalarydi.:d

samsunspor.co.nr

Tribününde trabzonspor bayragı actırıp tezahüratını yaptıran ezik rizelilere kapak oldu,iyi oldu.

Özellikle tribünde takımımızı destekleyen herkese sonsuz teşekkürler. kazasız belasız hayırlı yolculuklar.

Her zaman her yerde en büyük SAMSUNSPOR !

Sevgiler.

seckin55

Çiftlik yıkılıyormuş..sokaklara dökülmüş konvoylar felann......