Bank Asya 1. Lig 17. Hafta : Çaykur Rizespor-SAMSUNSPORUMUZ: 0-1

Başlatan celebi, 12 Aralık 2010, 16:37:50

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

YaSeF55

Kadir ÇELEBİ

samsunspor_x Heyecanla son 43 dakikayı bekliyoruz.. samsunspor_x

kuzey55

polis eskortu eşliğinde 18 araçlık konvoyumuz stada doğru ilerliyomuş.

55.hakan

Alıntı yapılan: YaSeF55 - 19 Aralık 2010, 19:17:34
Gazetede Yazıyordu 18 kişilk kadroda var die
haber yok dedi halk var yazdı son anda filan çıkarılmış olabilir

Mert

Bugün ordu-denizli maçını izledim gerçekten fıtbol adına bişey yoktu sahada.Dan dun oynadılar.Biz şu işi biraz daha sıkı tutarsak ve devre arası en fazla 3 tane adam akıllı transfer yaparsak bu işi bitiririrz.Şimdi zamanında kaybedilen puanlar yüzünden 7.yiz.Neyse olan oldu artık.Rize maçını alacağımıza inanıyorum.Rize top yapabiliyor ama sonuca gidemiyor kolay kolay.Ortasahamızı sağlam tutarsak alırız bu maçı.
skor tahminim 1-3

Ekrem

Son 28 dk ...  samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x

davidsavage

celebi

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 19 Aralık 2010, 19:17:56
samsunspor_x Heyecanla son 43 dakikayı bekliyoruz.. samsunspor_x

emmoğlu hiç sorma heyecandan trt deki ana haber bültenini seyrediyorum şimdiden açtık trt yi ;)

kuzey55

Shane_Falco

Takım ısınmaya çıkmıştır sahaya ilk 11 hakkında bilgisi olan varmı arkadaşlar ???

davidsavage

Alıntı yapılan: 35ama55 - 19 Aralık 2010, 19:38:37
Mustafa Kar'ı aradım Rizeliler taşlamış bizim otobüsleri, bizde koltuk kırıp atıyoruz stadda dedi. Nahoş bir ortam var anlaşılan. Bunlara koymak farz oldu.

Kesin trabzonlu provakatörler iş başındadır,maçada gideceğini duymuştum kuşkulanıyorum.

Kadir ÇELEBİ

Adam edemedik şunları yıllardır aynı fasıl devam ediyor sahada güzel bir cevap veririz umarım..

mehmet yılmaz

Arma girememiş içeri. <bize ayrılan bölüm neredeyse tamamen dolmuş. <<stada girişte <rizeliler epeyce taş atmışlar. Şu an büyük taraftarımız içeride ve gerginlikler olabilirmiş. Vur da gel Samsunsporum.