Bank Asya 1. Lig 17. Hafta : Çaykur Rizespor-SAMSUNSPORUMUZ: 0-1

Başlatan celebi, 12 Aralık 2010, 16:37:50

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

AlıntıMor-Şimşekler Taraftarlar Dernek Başkanı Zeki Altunbaş,Orduspor taraftarları olarak tribünlerin tamamını dolduracakları sözünü vererek 'İnşallah biz Denizlispor'u yeneceğiz, Samsunspor da Rizespor'u yenecek.

İyi de bunlar daha geçen sezon kardeş kardeş birlikte buraya deplasman yapmadılar mı? İnsan kardeşinin yenilmesini ister mi?

**

Yeneceğiz ;)

hakan55

Mor menekşeden sıkılmışlar şimşekler mi olmuşlar.
Bu zeki şey değil mi gelenler bilir taşın üstünde bir o yana bir bu yana koşan deli adam.? ;D

Burak

Clement yoksa iş değişir . Onu ben çok beğeniyorum hakikaten Zenke'nin bir iki model üstü gibi gerçi ama Kemal'in yanındaki adama güvenemiyoruz. Oynamazsa iyi olur

pitbul055

İnşallah rizeyi yenerizde çifte mutluluk yaşarım

mehmet yılmaz

Burak, Clement, Zenke'nin bir iki model üstü değil olsa olsa altıdır bence. Sürat yok, teknik yok, sadece fizik gücüyle oynayan bir forvet.

İyi senaryo kazanırsak Ordu-Denizli berabere biterse devreyi 2. tamamlıyoruz; kötü senaryo ise yenilirsek diğer maçların sonuçlarına göre 8. sıraya kadar düşebiliriz. 

kuzeycity

Alıntı yapılan: berusa55 - 16 Aralık 2010, 22:59:46
iddaa da abartmıs oranları! bu kadar farklık olay ne! 2.20 - 2.40 olsa eyvallah!

Aslında daha iyi, bize ne zaman düşük oran verilse kötü oynuyoruz yada yeniliyoruz örn: bolu, güngören, karşıyaka .. Ne zaman büyük oran verse yeniyoruz yada güzel oynuyoruz. Bizim topçular bu oranlara göre mi oynuyo nedir anlamadım, ama takip ediyorum da cidden öyle, o yüzden gözüm kapalı 0&2  zaten yeneceZ inşallaaa

brigand

2.90 nı kaçırmam. rizenin içerde attığı golleri bi cdde toplayıp şaka programlarına satabilirsin. bu sefer yemez. hocamız çok kötü ama onlar bizden kötü takımlar bence. oyuncularımız bu sefer daha dirençli oynayacaktır.

twitter

Alıntı yapılan: samsuni - 17 Aralık 2010, 12:28:15
Burak, Clement, Zenke'nin bir iki model üstü değil olsa olsa altıdır bence. Sürat yok, teknik yok, sadece fizik gücüyle oynayan bir forvet.

İyi senaryo kazanırsak Ordu-Denizli berabere biterse devreyi 2. tamamlıyoruz; kötü senaryo ise yenilirsek diğer maçların sonuçlarına göre 8. sıraya kadar düşebiliriz. 

denizli 28 olmuyor mu?
en iyi ihtimal üçüncülük

berusa55

Evet Rize'yi yenersek en iyi 3. bitiriyoruz ligi Ordu - Denizli maçı nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın. Ordu Denizli berabere bitsin derim ikisi de iki puan kaybetsin ;)

maviay55

AlıntıŞirinler, Rize'ye çıkarma yapacak

Samsunspor Şirinler Taraftar Derneği, Pazar akşamı oynanacak Çaykur Rizespor karşılaşması için Rize'ye gidiyor
Kırmızı-Beyazlı ekibin ilk iki şansını yakalayacağı bu hayati müsabakaya tam 4 otobüs gideceklerini açıklayan Şirinler Taraftar Derneği, takımlarını böylesine kritik bir karşılaşmada yalnız bırakamayacaklarını söylediler.

>l< >l< >l<

celebi

Hasan Önder Yılmaz

4 maçlık galibiyet serisine deplasmanda aldıkları Tavşanlı mağlubiyeti ile nokta koyan Rizespor ise son maçta G. Antep Bld.Spor'u 4-0 gibi flaş bir skorla mağlup eden Samsunspor'un karşılaşacağı mücadele, 1. ligde ilk yarının kapanış maçı olacak. Aynı zamanda Karadeniz Derbisi niteliğini taşıyan mücadele de Rizespor'da Evren ve Mithat sarı kart cezası Samsunspor'da Can sakatlığı nedeniyle sahadaki yerini alamayacak. Rizespor için geçen haftaki yazımda kazanıyorlar ama sıkıntı var demiştim, bu hafta da sıkıntı yaşayacaklarını düşünüyorum, Samsunspor çok moralli geliyor ve geçen hafta onları inanılmaz bir motivasyonla sahaya çıktıklarını gördüm. Karadeniz Derbisinde konuk ekip yenilmezliğini tercih ediyorum.

Tahmin: 0&2

geçen hafta takminin tuttu Hasan Önder Yılmaz bu hafta datutsun inşaallah. ama 2 siş olsun 0 ı kalsın Ya Rabbim.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: twitter - 17 Aralık 2010, 16:13:24
denizli 28 olmuyor mu?
en iyi ihtimal üçüncülük

belki ordu-denizli maçında oaly çıkar, iki takımın da puanı silinir diye demiştim  8) :P
şaka bir tarafa, doğru en iyi ihtimal 3. oluyoruz.

@celebi

beyefendi bakıyorum da iddia sitelerinin müdavimi olmuşsunuz. oranlar, tahminler vs. ne olur bu maç alt mı üst mü orta mı? :)

celebi

Ayberk

İçimde kalmasın yazmak istiyorum: Takla atsanaa takla atsanaa ümit kayıhaan takla atsanaaa :D :D :D :D Geçen sene rize maçında iyi tempo tutmuştuk adama :D

ferhat55