Bank Asya 1. Lig 17. Hafta : Çaykur Rizespor-SAMSUNSPORUMUZ: 0-1

Başlatan celebi, 12 Aralık 2010, 16:37:50

« önceki - sonraki »

Serkan

edmontdante

Alıntı yapılan: Serkan - 14 Aralık 2010, 22:50:29
hadi be engin abi yap bir kıyak ...

La çocuklar ayın 21 inde Çorum'da duruşmam var sat 10 d.Rizeden 10 da çıksak 6 saat sürse mola-yemek falan.Saat 4 de Samsun'd olacağız.10 da duruşma olduğuna göre 8 de yola çıkmam lazım.Nasıl olacak bu iş ben onu düşünüyorum.

Serkan

**KaR6**

engin abi sırf sizle olim diye kalktım burdan geliyom, yapma Allah aşkına :)

edmontdante

Alıntı yapılan: Serkan - 14 Aralık 2010, 22:56:28
abi mazeret bildirirsin sen (=

Karara çıkacak Serkan .9 Aralıktaydı duruşma  12 gün sonraya attı karar vermek için

Serkan

Abi sen ne diyorsan doğrusunu diyorsundur ( = biz ağzından çıkıcak cümleleri bekliyoruz sadece saygılar abicim ( =

ahmetsefa55

arma aşkına yollara  ;) param olsa bı dk durmam atlar gelırım valla yol hıc gozumde yok  :) manyagız la bız  ;D ;D

kalptenþimþek

Bu gibi durumlarda 3g bağlantısı yapılabilmeli bence..Olabilir valla..Özellikle şahitler için kesin uygulanmalı..Avukatlar için de davadan davaya koşturma derdine  çözüm olur kanaatindeyim bu 3g.. ama bazı sorunları da aşmak kaydıyla..
-Sanık avukatı 3g bağlantısı yapacak..=yapsın.._İtiraz ediyorum hakim bey sanık avukatı eşofmanla bağlanmış..
=kabul edilmedi, senin altında pantolon olduğu ne malum..

fat55

engin abi ayın 21 i salıya geliyor.sıkıntı niye olsun ki maç pazar günü ya

celebi

Alıntı yapılan: edmontdante - 14 Aralık 2010, 22:54:44
La çocuklar ayın 21 inde Çorum'da duruşmam var sat 10 d.Rizeden 10 da çıksak 6 saat sürse mola-yemek falan.Saat 4 de Samsun'd olacağız.10 da duruşma olduğuna göre 8 de yola çıkmam lazım.Nasıl olacak bu iş ben onu düşünüyorum.

abi ayın 21i salı değil mi ya. hadi yine iyisin dikkatlerimiz neticesinde geçliği kırmayacak deplase olacaksınız :D

epçeli köylü

Celil Sağırın netkulisteki yazısını okudum. Teknikdirektör adam gibi adam olacak diyor.YEnildiği maçtada istifa etmesini bilecek.Futbolcuyla tartışıp kin gütmeyecek. Sorunları çözmesini bilecek diyor.Bence futbolcularla iletişimi olan Celil takımdaki ruh halinide yansıtmış. Yani istifa etmemesine takımda üzülenler var gibi duruyor. Buda bizi Rize maçında ağır bir yenilginin beklediğinin habercisi gibi duruyor.İnşallah yanılmış olurum.

SAMSUNLU ORUMA 55

15 Aralık 2010, 18:03:59 #176 Son düzenlenme: 15 Aralık 2010, 18:14:30 SAMSUNLU ORUMA 55
 samsunspor_x bizim Grup Kayseri 55 e yeni katılan kardeşlerimiz rizeye deplasmana gidecekler GRUP KAYSERİ 55 her yere gider  samsunspor_x

ahmetsefa55

18 Aralık Cumartesi:
13.30 Güngören Belediyespor-Karşıyaka: Deniz Çoban
14.00 Altay-Adanaspor: Aytekin Durmaz
19.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Diyarbakırspor: Mustafa Öğrentmenoğlu

19 Aralık Pazar:
13.30 Kayseri Erciyesspor-Giresunspor: Ercan Hellaç
13.30 Orduspor-Denizlisor: Kuddusi Müftüoğlu
13.30 Akhisar Belediyespor-TKİ Tavşanlı Linyitspor: Zafer Demir
13.30 Kartalspor-Boluspor: Suat Arslanboğa
19.00 Çaykur Rizespor-Samsunspor: Bünyamin Gezer

kaynak : www.ligtv.com.tr

mehmet yılmaz

Bünyamin Gezer'le Giresun maçını kazanmıştık. Aynısı olur inşallah.

celebi