Bank Asya 1. Lig 17. Hafta : Çaykur Rizespor-SAMSUNSPORUMUZ: 0-1

Başlatan celebi, 12 Aralık 2010, 16:37:50

« önceki - sonraki »

**KaR6**

babam haftasonu rizeye gidiyormus, ben de bilet bulabilirsem haftasonu bi trabzon-rize-samsun yapabilirim, duyurulur :)

Dartagnan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 14 Aralık 2010, 22:10:28
babam haftasonu rizeye gidiyormus, ben de bilet bulabilirsem haftasonu bi trabzon-rize-samsun yapabilirim, duyurulur :)

haydaaaa edmontdante goturmezse kacıs varrr :)))) m6 gecerken bızıde al da baba :D

**KaR6**

önce trabzona geçecekler, oradan rize kardeşim, bende c.tesi gecesi trabzona geçip pazar rizeye gitmeyi düşünüyorum.. 40 lirayada bilet buldum ;D

**KaR6**

Dartagnan

**KaR6**

istanbula gelme, rizeye gitme, nası taraftarlık la sizinki  ;D ;D ;D

Dartagnan

:):):):):) ne yapalım baba senın gıbı 4 ayak üstüne düşemiyoruz :)

**KaR6**

Dartagnan

:P :P :P :P

baba ama sende bu konularda cidden bal var beaa:)

hemen işi oluruna koyuyorsun valla :)

**KaR6**

işin garibi 5 dakikada karar verip, 10 dakikada organizasyon yapıyorum ;D 80 liraya gidiş dönusu hallettim, daha nolsun  ;D 2 gün de Samsun da olacam hatta ;D

maviay55

Alıntı yapılan: **KaR6** - 14 Aralık 2010, 22:26:38
işin garibi 5 dakikada karar verip, 10 dakikada organizasyon yapıyorum ;D 80 liraya gidiş dönusu hallettim, daha nolsun  ;D 2 gün de Samsun da olacam hatta ;D
geçerken beni de ılgazdan alıver hocam olmaz mı  :P

Serkan

Ollivanders

14 Aralık 2010, 22:33:43 #162 Son düzenlenme: 14 Aralık 2010, 22:36:26 Serpico55
Talut Çan dan alınan son duyumlara gore ; Engin Sever Rize başlığını açmıyormuş :) Maçın 19:00 da olması buna en buyuk etkenmiş :;) Arma olayı ise tamamen yalanmıs. Arma ve pankart yapımı diye birşey hiç dusunulmemiş :)

Serkan

kuzey55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 14 Aralık 2010, 22:33:43
Talut Çan dan alınan son duyumlara gore ; Engin Sever Rize başlığını açmıyormuş :) Maçın 19:00 da olması buna en buyuk etkenmiş :;) Arma olayı ise tamamen yalanmıs. Arma ve pankart yapımı diye birşey hiç dusunulmemiş :)

bizim yönetimin açıklamalarına benzedi bu :) umarım onlar gibi yok öyle bişey deyip yarın başlığı açar engin abi :)