Bank Asya 1. Lig 17. Hafta : Çaykur Rizespor-SAMSUNSPORUMUZ: 0-1

Başlatan celebi, 12 Aralık 2010, 16:37:50

« önceki - sonraki »

Ayberk

Rize'nin son maçının özetini izledim doğru dürüst pozisyonları yok. Ama işte karlı soğuk hava falan filan... Mehmet Al benim gözümü korkutan bir oyuncu; Kenan'la karşılıklı düşündüm de bir an... :( :( >:(

Takımımız için hayırlısı olsun. Yarım sıfır olsun bizim olsun. ordu denizli berabere bitse, biz kazansak tadından da yenmez yani ;)

fat55

engin abi talimatını bekliyoruz.büyük armayla rize ye akalım mı?

salihcakir

Alıntı yapılan: celebi - 14 Aralık 2010, 09:32:57
yani

yanisi başbakan rizeli olduğu için rize bizi yenermiş. onu demek istiyor celil arkadaşımız.

halbuki adamlar başbakan aynı iken küme düştü. kasımpaşa da öyle. ve ligin sonuncusu şu an.

bir de şu var! sanki biz arkamıza siyasi rüzgarı almamışız gibi imalı bir yorum. burası daha da ironik geliyor bana. karşıysak hepsine karşı olmalıyız bence.

babasamsunlu

Noktası virgülüne katılıyorum

Maalesef siyaset futbolun tamda ortasında..

Çünkü bütün spor kulüpleri dernekler yasası ile yönetiliyor.

Böyle oluncada siyasetin futbolun  içine girmesi ve buralardan kendine siyasi rant elde etmesi gayet doğal bir sonuç..

davidsavage

Rüyamda gördüm maçı,biletim olmasına rağmen nedense gidemiyorum stada;İşin ilginci maç Samsunda oynanıyor neyse maçın 18:30 da başladığını hatırlıyorum son anlarına doğru tv'yi açıp 3-3 bittiğini görüyorum. Hayırlısı artık ne diyim...

kaptan 55

**KaR6**

şimdi bana siyaset ile futbolun ilişkisini anlatan uzun uzun yazı yazdırmayın :) o kadar seminer görüyoruz, şimdiden gözum acıldı :D

Serkan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 14 Aralık 2010, 13:56:05
şimdi bana siyaset ile futbolun ilişkisini anlatan uzun uzun yazı yazdırmayın :) o kadar seminer görüyoruz, şimdiden gözum acıldı :D

Adam bilirkişi  ( =

Ollivanders

**KaR6**

Serkan

**KaR6**

hakim azlettiririm, akıllı olsun :D

eee, gidiyonuz mu çaykur a?

Ollivanders

:) belli degil kardesim ya :D Ne olacak bakalım abim daha birsey demedi :D samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x

Sercan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 14 Aralık 2010, 14:30:16
:) belli degil kardesim ya :D Ne olacak bakalım abim daha birsey demedi :D samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x

Rizeye 5000 kişi  :P :P samsunspor_x samsunspor_x

Ollivanders