Bank Asya 1. Lig 17. Hafta : Çaykur Rizespor-SAMSUNSPORUMUZ: 0-1

Başlatan celebi, 12 Aralık 2010, 16:37:50

« önceki - sonraki »

KotuCocuk55

Rize 3-0 yener,takım çok kötü oynar,bırak pozisyona girmeyi,atak bile yapamayız,maça giden taraftar o soğukta kahrolur,donar,bide üstüne rize güvenliği ve polisi kıllık yapar..

Rezil oyunun ardından kalparla yollar ayrılır,bazı oyuncular takımdan gönderilir,samsunspor 9.luğa düşer hava bozulur,süper lig hayal olur...

Ben şimdi  tam tersini yazacaktım herşeyin ama o zaman olmuyor,Siz herşeyin tam tersini hayal edin!

seskat

Bence bizim futbolcular bizim forumu takip ediyor, bize nispet yapar gibi, biz umutlu olduğumuzda, yenemiyoz, umutsuz olduğumuzda yeniyoruz. Ben Rizeden 1 puana razıyım. Yenilmekten iyidir. Yenersek de sevincim fena olur :) Bu ara 6 yaşındaki oğlum bugün beni çok mutlu etti. Bana soruyor Samsunspor'un samsundaki bir sonraki maçı ne zaman diye, bende karlar eridiğinde dedim. üzüldü walla :) karlar erimez ki soğukta diyo  ;D

kumköylü ahmet

gelde tahmin et simdi macin sonucunu :D   3 sonuclu bir mac bence  :P

kuzey55

önemli 2 oyuncuları cezalı evren ve mithat yaşar

ahmetsefa55

zorlanırız.rıze ustumuze gelırse kontradan pozısyon buluruz.tabı bızım yıldızlar gununde olursa fln  ;)

dilatino

bu mac 180 dakikada oynansa sonuc beraberlik cikar....

edmontdante

Alıntı yapılan: KotuCocuk55 - 13 Aralık 2010, 01:47:15
Rize 3-0 yener,takım çok kötü oynar,bırak pozisyona girmeyi,atak bile yapamayız,maça giden taraftar o soğukta kahrolur,donar,bide üstüne rize güvenliği ve polisi kıllık yapar..

Valla hiç şaşırmam.O kadar çok şahit oldum ki bu duruma.İnsanda akıl mantık bırakmıyorlar

Ertuğrul Sağlam

Evren Kürkçü çok fazl etki edeceğini sanmıyorum. Mithat Yaşar, Rize'nin hangi maçını izlediysem hepsinde dikkatimi çekti, çok etkili bir oyuncu bize karşı oynamaması sevindirici durum...
Hava yağışlı olmazsa, Çarşamba başlığı açar Rize'ye yol alırız Engin abi'nin koltuk numarası (3).

twitter

Alıntı yapılan: KotuCocuk55 - 13 Aralık 2010, 01:47:15

Rezil oyunun ardından kalparla yollar ayrılır,bazı oyuncular takımdan gönderilir,samsunspor 9.luğa düşer hava bozulur,süper lig hayal olur...

Ben şimdi  tam tersini yazacaktım herşeyin ama o zaman olmuyor,Siz herşeyin tam tersini hayal edin!

valla aynı senaryoyu düşünüyorum hatta kalpar kalır bile diyorum

34 SS 1965

biz açık futbol oynayanlara karşı daha iyi oynuyoruz geçen galibiyetlere bakarak söylüyorum kapalı futbolda agbetu zenke verımsız oluyo sebebi suratli futbolcular rakip atak buldukça bizimkiler kontralarla daha hızlı cıkıyor dun orneğini yaşasadık samsunsporumuz galibeyet alacaklardır 1 o one gecersek rize daha cok saldırmaya baslayarak farka gideriz

davidsavage

kaptan 55

hafta içi ne değişir bilinmez camiada,onun için bu maça şimdiden bir yorum yapmak zor.

Serkan

Derya

ne kötü aslında güvenipte yeneriz diyememek.rize güzel oynuyo bizimkilerde istediklerinde,oynadıklarında sonuç harika olabiliyo.ama oynamadıklarında da yeniliyoruz abi.dün sonuç güzeldi eyvallah ama 1 hafta önceki oynadıkları maçı düşününcede endişe ediyoruz.zor olacak ama herşeye rağmen inşallah bizim olacak.