Sefa Doğanay, Saba Tümer'de :)

Başlatan berusa55, 23 Mart 2011, 17:14:56

« önceki - sonraki »

berusa55

Stoper

Bu çocuk için Samsunlu diyorlar. Tanıyan var mı ?

berusa55

Of doğumlu. Ama ilkokuldan itibaren Samsun'da büyümüş. Köken orası mı Samsun mu bilmiyoruz ama hakikaten tam yetenek çocuk.

Jnr.Serkan

Sefa Doğanay Samsun Namık Kemal Lisesinden geçen sene mezun oldu.Tm okuyordu.Okulda görüyordum arada.

Serkan

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 23 Mart 2011, 21:19:21
Sefa Doğanay Samsun Namık Kemal Lisesinden geçen sene mezun oldu.Tm okuyordu.Okulda görüyordum arada.

bak elalemin oğluna ..

Sercan

Alıntı yapılan: berusa55 - 23 Mart 2011, 20:31:22
Of doğumlu. Ama ilkokuldan itibaren Samsun'da büyümüş. Köken orası mı Samsun mu bilmiyoruz ama hakikaten tam yetenek çocuk.

Aslen oflu amca oğlunu tanıyorum maalesef teseli...

1927

Haber Gazetesi de başlık atmış, "Samsun'un Gururu Sefa" diye.
Kendisi Samsunluyum bile demiyor, nasıl Samsun'un gururu oluyor?
Gördüğüm kadarıyla efendi, iyi bir çocuk. Allah yolunu açık etsin de bizimle ilgisi yok..

Gorkem

24 Mart 2011, 11:14:23 #7 Son düzenlenme: 22 Ekim 2013, 23:49:08 Gorkem
Sefa benim ilkokul arkadasım 1den 5e kadar beraber okudum kendisiyle sefa trabzon doğumludur ve oflulardır hatta bizim eski oturduğumuz mahallede bunların oflular derneği vardı.Kendisini 5.sınıftan buyana görmemiştim yeteneksizsinizde rastladım.

Akyol

Alıntı yapılan: 1927 - 24 Mart 2011, 00:04:12
Haber Gazetesi de başlık atmış, "Samsun'un Gururu Sefa" diye.
Kendisi Samsunluyum bile demiyor, nasıl Samsun'un gururu oluyor?
Gördüğüm kadarıyla efendi, iyi bir çocuk. Allah yolunu açık etsin de bizimle ilgisi yok..
Haber gazetesindeki yazarların muhabirlerin gururu...

##kdc##

**KaR6**

dayanamadım yine, yazıcam..

Türkiye'nin yeteneği diye bülent ersoy, nihat doğan taklidini seçiyorsak, yuh diyorum artık.. bu mu Türkiye'nin 1 numaralı yeteneği yani? tamam iyi hoş yapıyor da, 10 kişiden 7 si yapıyo zaten bunları artık.. ben anlamıyorum bunları, 20 sene önce iner misin çıkar mısın vardı, yine yetenek taklit yapandı, şimdi de aynı.. peh, yemişim öyle yeteneği..

berusa55

Türkiye'nin değil o programın 1 numaralı yeteneği sadece Mustafa'cım  ;) Yoksa onu solda sıfırda bırakacak çok daha yetenekli insanlar vardır muhakkak.

Serkan

hayvan gibi bağırmak daha büyük yetenek arkadaş, ( =

**KaR6**

sonuçta halk oyluyo ve onu seçiyolar abi, insanlar şu taklitlere ceplerinden para veriyolar- eğer gerçekten seçim öyle yapılıyosa- insanlardaki zihniyeti anlamıyorum ben..

berusa55

Bir de sms yollayıp gsm operatörlerini köşe etmek de cabası. Hiç kazanmıyorlar ya  >:(