Ece Erken Star Tv

Başlatan bregenz, 22 Ocak 2008, 14:11:37

« önceki - sonraki »

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: veis - 22 Ocak 2008, 18:48:47
aman be abiler ece erken daha bi 5 ay samsunsporu düşünmez bi ece erken için sıkıntıyada gerek yok onlar evine veya başka çekimlere gidip gününü gün ederken yine admin çelebi bregenz vs.. vs.. biz buralarda olucagız oyüzden gerek yok biz samsunsporluyuz onlar samsunlu.

cogumuz burda nasıl faydamız olur diye beyin paylatıyoruz.. ece erken'in uzulup uzulmedigine bişi diyemem ama o acıklamasının ardındanda sunu demesi gerekirdi ben bu takıma su kadar yardımda bulunuyorum diyip ornek ve teşvik olması gerkirdi..

yönetici

çelebi, bir daha "admin efendi" şeklinde bir hitapta bulunma.
burada emek veriyoruz diye ayrıcalık beklemiyorum, ama saygı zorunlu bir kavram..

55samsunlu55

ece erkenin samsunluyum diyip samsunsporun içinde bulunduğu kötü duruma üzüldüğünü belirtmesi bile bence güzel bir davranış. samsunlu olup da doğduğu, büyüdüğü şehire hainlik edenlerin haddi hesabı yok çünkü. gerek samsunun, gerekse samsunsporun sahipsizliği de bunun en açık göstergesi. o yüzden ece erkeni kutlamak lazım. tanju gibi galatasaraylıyım da diyebilirdi. 

red_white

sabah programı warken eskiden beşiktaşlıyım diodu bugünki gibi aklımda ama genede samsunsporu düşünmesi ii bazı samsunlular ağızlarına almıo

timofte

ece erken beşiktaş ve samsunsporu tutuyor. bildiğim kadarıyla asarcıklı. termeli diyen de duymuştum. eskiden samsunspor maçlarına geldiğini de hatırlıyorum. hiç mecburiyeti yokken kafasına takmasa samsundan arayan birine ne olacak takımın hali demez bence. biraz insaflı bakmak gerek. bregenze haberi eklediği için teşekkürler..

celebi

23 Ocak 2008, 08:39:54 #20 Son düzenlenme: 23 Ocak 2008, 08:41:36 celebi
Alıntı yapılan: admin_ - 22 Ocak 2008, 22:45:29
çelebi, bir daha "admin efendi" şeklinde bir hitapta bulunma.
burada emek veriyoruz diye ayrıcalık beklemiyorum, ama saygı zorunlu bir kavram..

o zaman sende bir takım şeylere tepki gösterme admin abiiiii.ece erkeni savunur şeklinde.bak diğer arkadaşlarda benimle aynı düşünceleri paylaşmıyorlar fakat banada hakaret edip kusur bulmuyorlar.

yönetici

çelebi kardeşim benim ece erkenle ne işim olur da savunayım sana hakaret edeyim. öyle bir şey yapmadım. sadece bunca ruhsuzluğun olduğu bir ortamda eleştirilecek kişi erken değil bunu söylemek istedim.

onurbas

sende sert cıkmısın be admın celebiye konusman biraz agır yanı

celebi

NEYSE OLAY KAPANMIŞTIR.BOŞUNA ÜZMEYE GEREK YOK BİRBİRİMİZİ :-[

yönetici

Onurbas iki kişinin olayına neden girdin anlamadım.
AlıntıHerkesin yapabileceği farklı şeyler vardır. Burada bir işadamından ya da bizler derecesinde bir taraftardan söz etmiyoruz. Ece Erken şu an evli ve bir tv programı yapıyor. "lafta da olsa" üzülmek zorunda olan biri değil, kaldı ki Samsunspor kelimesi duyunca tiksinen bld.başkanı, kulübün adını ağzına almayan yerel yöneticilerimiz, TSO başkanımız var. Yani lafta bile üzülmüyorlar.

Yemek tarifleri üzerine bir televizyon programında bunu dile getirmek laf olsun diye olamaz. Gerçekten üzülmüş ki dert etmiş kadıncağız. Kaldı ki şöhreti daha fazlayken bile birçok Samsunspor maçını izlediğini biliyoruz. Örneğin İnter Toto'daki Crystal Palace maçına İstanbul'dan Samsun'a gelmişti. Herkeste kusur aramayalım.

yukarıda görüşümü yazdım bu sert çıkmaksa ben daha bir şey yazmayayım burada.

celebi

Alıntı yapılan: celebi - 22 Ocak 2008, 14:17:07
lafta herkes üzülüyor madem o kadar üzülüyorsun yardım etsin ece ablam. :D

BENİM BU YAZDIĞIMDA NE VAR BEN SENİN YAZDĞINI ANLAMADIM.VE YAZININ SONUNA DA GÜLMÜŞ BİR LİKTE VAR. :D

cem and naz55

helal olsun eceye samsunluluğuyla gurur duyuyorum hiç olmazsa dert yanmış samsunspor dan değilde ne bileyim samsun şehrini sorardı samsunspor un içinde bulunduğu durumu takip ediyor ve üzüntüsünü belli ediyor bu şehirde samsunspor u sallamayan insanların olduğunu düşünürsek helal olsun kıza..

ali ihsan

Ben programı seyrettim tesadüfen.Ece Erken Samsunlu olduğunu ve 2. takımının Samsunspor olduğunu söyledi.Maddi sıkıntılarımızdan söz ederek iş adamlarımızı yardıma çağırdı.Samsunspora destek olunmasını istedi.İsmail Türütte bağlan Galip Öztürke bassın parayı dedi hatta.Ece Erken bence Samsunun ekmeğini yiyipte Samsunsporun adını anmayanları utandıracak derecede duyarlı davranmıştır.Kendisini tebrik ediyorum.

jean

abiler bunlar bos isler bjk diye bagiriyorlar binde birde samsunspor demis buyutulecek birsey yok bence