Ara transferde (2007/08) kimler alınmalı ?

Başlatan ali ihsan, 12 Kasım 2007, 00:35:51

« önceki - sonraki »

Cagdas Ünver

Belki savunmanin önüne bir adamda düsünülebilir ama önce sag kanat ve oyun kurucumuzu bulalim hayirlisiyla.
Harun insallah bekledigimiz kalecidir.

ali ihsan

Alıntı yapılan: "edmontdante"Geçen sezon zaman zaman  sağ kanat oynayan ve burada ileriye direkt top taşıyan Serdar ÖZKAN 'dı.Zafer ŞAKAR'ın sağ kanat oynadığını hatırlamıyorum

Geçen sene 2, yarının ilk maçı olan Ordu ve daha sonraki bazı maçlarda sağ kanatta oynadı.Çokta sırıtmadı,alternatif olabilir bence eğer sağ açık alınmazsa.En azından fatih ten fizik güç olarak daha diri ve mücadeleci.
Celil'in problemi umarım çözülür,onsuz işimiz hiçte kolay olmaz.

ozkan17

ınsallah harun boş cıkmaz..ızleyende yokdur sanıyorumkı aramızd bu oyuncuyu..sahsen ben adını ılk defa duydum

celebi

ulan bu malatya harbi çamurlarmış ya. neyse temzilenir inşaallah. :evil:  :evil:

ali ihsan

Şadi diyarbakırla anlaşmış.İyi bir isimdi bence.Maddi problemleri çözersek 2 oyuncu daha alınacakmış.Bence bunların biri orta saha diğeri forvet olur

veis

samet hayatı boyunca ilerleme kaydedemez.çok pasif bi oyuncu bi emre balakdaki sert oyun savaşcılık yok onda oyüzden kayıp degil bence ama emre gerçekden kayıp olur.

ozkan17

emre balak gelecegın yıldızı ne yapıp edıp elımızde tutmalıyız

bregenz

SAMETDEM HIC BI HALT OLMAZ ::CACIK BILE OLMAZ

ORADA NASIL BULUNUYOR HAYRET :::

veis

bregenz aynı fikirdeyiz ama anlatım biçimi hoş degil bence sonuçda bziim ona onun bize emegi geçti allah yolunu açıık etsin demekden başka bişey gelmez elden.ama yapması gereken şey az topa basmayı savaşmayı ögrensin..

jean

gazetede yine dandik adamlar yaziyordu bakalim ne olacak yine supriz isim denk gelmedi

celebi

samet kardeş gönlün rahat olsun yıldızlar değil ama sanırım bu adamlar işe yarayacaktır.

ali ihsan

Emre Toraman eskişehirle  anlaşmış.Orta sahamıza ilaç olurdu bence.Umarım iyi bir isim alınır ön liberoya.

bregenz

veis pasa

o samet dene adam  p..in teki niye mi
samsun elazig macinda tribundeydi vip de .

orada bi adam dedesi yasinda topculara kiziyor diye adama havalandi ...kafasini gozunu kiracakdim birileri ayirdi..

o daha cin olmadan adam carpma pesinde..sen kimsin lan ..racon kesiyosun..daha sen altina ederken o adam tribünde cirit atiyordu..

onun ki tras

jean

sene basindada menajerimle gorusun diyordu transfer konusunu affettik yoksa 300 milyar kim verecektide alacakti onu

veis

dogrudur bregenz yine aynı fikirdeyiz ben zaten ısrarla topçulukdan başka herşeyi yapar fikrinden yanayım.gerçi şuda birgerçek milletin gençleri aslanlar gibi top oynarken bizimkiler nazlı nazlı oynuyorlar.