88- Mustafa Gürel

Başlatan berusa55, 04 Ağustos 2010, 02:18:05

« önceki - sonraki »

Stoper

07 Mayıs 2011, 13:16:17 #30 Son düzenlenme: 11 Mayıs 2011, 15:42:16 Stoper55
Süper ligden gelmiş Dilaver attıgı jeneriklik gollerle aklımıza kazındı,faydalı işler yaptı . 1988 doğumlu Mustafa orta sahada süpürücü rolunde.Oyun formatları çok farklı birkere.Daha ilk 11 bile başlamadı, toplam 146 dk oyunda kalmış.Bekleyip görmek lazım.

Stoper

Büyük ihtimalle süper lig kadrosunda olur. Yeni bir Mustafa Çicek mi geliyor :P

mehmet yılmaz

Genç bir oyuncu. Ancak Süper Lig kadrosu mümkün değil. Ünyespor ya da Çarşambaspor gibi pilot takımlara gönderilebilir.

ugurozkan

Alıntı yapılan: samsuni - 08 Haziran 2011, 18:56:47
Genç bir oyuncu. Ancak Süper Lig kadrosu mümkün değil. Ünyespor ya da Çarşambaspor gibi pilot takımlara gönderilebilir.

abi çarşambaspor 3. ligde oynayacak, mustafa'nın oraya gitmesi yalnızca maç tecrübesi sağlar, gelişimine bir katkısı olmaz. belki ünyespor olabilir. fena oyuncu değil gibi ama artık gençlik dönemi bitiyor. en uygunu bank asya'da şampiyonluğa oynamayacak bir takıma kiralanması olur.

süper ligde üst sıraları hedefleyen bir takım olarak artık pilot takımlarımızın da daha kaliteli olması gerekiyor. ünye'nin bank asya'ya çıkması için uğraşılmalı ya da oyuncularımızın kiralık olarak oynayabileceği bir bank asya takımıyla pilot takım gibi olmasa bile sürekli oyuncu alışverişi yapılan bir ilişkiye gidilmeli.

minci

Alıntı yapılan: ugurozkan - 08 Haziran 2011, 21:59:14
abi çarşambaspor 3. ligde oynayacak, mustafa'nın oraya gitmesi yalnızca maç tecrübesi sağlar, gelişimine bir katkısı olmaz. belki ünyespor olabilir. fena oyuncu değil gibi ama artık gençlik dönemi bitiyor. en uygunu bank asya'da şampiyonluğa oynamayacak bir takıma kiralanması olur.

süper ligde üst sıraları hedefleyen bir takım olarak artık pilot takımlarımızın da daha kaliteli olması gerekiyor. ünye'nin bank asya'ya çıkması için uğraşılmalı ya da oyuncularımızın kiralık olarak oynayabileceği bir bank asya takımıyla pilot takım gibi olmasa bile sürekli oyuncu alışverişi yapılan bir ilişkiye gidilmeli.

Evet size katılıyorum. Giresunspor bu iş için ideal diyorum. :evet: :evet:

mehmet yılmaz

Mustafa Gürel'in ilerleyen süreçte de Samsunspor'da yer bulabileceğine inanmıyorum ben. O yüzden bizim adımıza değil de Mustafa'nın adına o tarz takımlara gitmesi daha iyi olacaktır. Ünye daha makul tabii ki. Ancak şu da var, eğer Çarşamba iddialı bir kadro yapacaksa orada da olabilir. Bu çocukların maç tecrübesine ihtiyaçları var.

silopilimuhsin

Alıntı yapılan: samsuni - 08 Haziran 2011, 22:58:38
Mustafa Gürel'in ilerleyen süreçte de Samsunspor'da yer bulabileceðine inanmýyorum ben. O yüzden bizim adýmýza deðil de Mustafa'nýn adýna o tarz takýmlara gitmesi daha iyi olacaktýr. Ünye daha makul tabii ki. Ancak þu da var, eðer Çarþamba iddialý bir kadro yapacaksa orada da olabilir. Bu çocuklarýn maç tecrübesine ihtiyaçlarý var.
bencede oynayıp pismeli

Stoper

Süper lig kadrosunda düşünülmedi..
Herşey için teşekkur ederiz.