Erkam REŞMEN

Başlatan Sadece Samsunspor, 17 Ocak 2017, 20:45:07

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Adamı bir hafta oynatıyorsun. Herkes hem fikir.Gayet iyi oynuyor kendi kendine formayı kaptım diyor.
Sonraki hafta adamı 18'e almıyorsun.
Bir sonraki hafta yedek kalıyor.
Sonraki hafta 90. dakikada giriyor.
Sonraki hafta ilk 11'de çıkıyor.

Şimdi bu adamın yerinde ben olsam derim ki ulan bu hoca ne yapmaya çalışıyor. Takımın defansı zaten dökülüyor. Eee oynamışım gayet iyi performans göstermişim. Sonra bana forma yüzü göstermiyor. 5 hafta sonra tekrar 11'de oynatıyor. Kim olursa olsun hakkının yendiği düşünüyorsa kafa olarak sahada net olamaz. Hata yapmaya açık olur.

cakir55

Nasıl oynatılmaz aklım almıyor defansta yazılacak ilk adam.

5trawberry

Canberk ve İshak'ın durumu görünce acaba sol bekte oynaması yarar sağlar mı diye düşünmüyor değilim.

ata55

uzun süre sonra ilk 11'de çıktı ve iyi oynadı.
çabuk bir stoper olarak aytaç ya da yalçının yanında mutlaka olmalı.

55.hakan

Yanında Ercan ile iyi bir ikili olur.

celebi

Her zaman belirli bir standartta oynayan ve hakkını veren bir oyun anlayışı var

5trawberry

Örnek bir profesyonelsin. Tüm taraftar adına teşekkür ediyorum.

s_uzunkaya

Adam ilyasın golünden sonra yığıldı. Sinirleri boşaldı herhalde. O adamı kaçırması sonra penaltıya sebebiyet vermesi çok kötüydü haketen ama görüyoruz her şeyi. Hata olacaktır futbolda. Samimi olsunlar yeter. Erkam adamdır...

55_OrHaN_55

Gerçekten karakterli bir oyuncu. Penaltı yaptırınca da bir süre donakalmıştı. Kubilay'ın attığı golden sonra da duygu yoğunluğu yaşadı sanırım. Yaptığı hataya rağmen alnından öpüyorum.

Sadece Samsunspor

Penalti yaptirinca istemsiz sekilde malesef cok kizdim ama profesyonelligi golumuzden sonraki hareketler nasilda uzuldugunu anlatiyordu. Tebrikler erkam.

tyyaman

Bugün yaptığı penaltı kendine yakışmayacak derecede amatörceydi. Rakibi kendisinden sıyrıldı ama önünde Yalçın vardı, "ne pahasına olursa olsun" pozisyonu değildi yani. Her şeye karşın şu ruhsuzlar çetesinin içerisinde parlayan bir iki kişiden biri, kredisi yüksek.

ea55

Erkam çok ilginç bir oyuncu. Her zaman yerine adam alınıyor ama Erkam bir türlü formayı kapıyor. Bazen sakatlık bazen formsuzluk ne olursa olsun o forma Erkam da oluyor.

Shane_Falco

Erkam'in yerine değil yanına adam alıyoruz, ariyoruz.
Geçen sene yanına bir adam bulmuş olsaydık zaten şuan 1.ligdeydik.

ea55

İlk etapta hep Erkam yedek düşünüldü ama bir türlü formayı kaptı. Karakterli düzgün yapısıyla hep şans buldu.

55_OrHaN_55

18 Ocak 2020, 15:35:42 #74 Son düzenlenme: 20 Ocak 2020, 09:18:42 55_OrHaN_55
İnşallah sakatlığı ciddi değildir. Bu konuda bilgisi olan var mı?