İş Bankası Samsunspor kredi kartı..

Başlatan timofte, 12 Nisan 2005, 19:47:57

« önceki - sonraki »

Sercan

Alıntı yapılan: samsuni - 29 Kasım 2012, 23:42:31
Artık öğrenci olmadığını söyle onlara sayın hocam :)

Abi söylemez miyim? Adam hatta genel merkeze dilekçe bile yazdı ama bir türlü kabul etmiyorlar, belli bir sürenin geçmesi gerekiyormuş. Bende gittim Bonus karta başvurdum o sinirle :)

lucarelli

maraton

Alıntı yapılan: Sercan - 30 Kasım 2012, 00:05:44
Abi söylemez miyim? Adam hatta genel merkeze dilekçe bile yazdı ama bir türlü kabul etmiyorlar, belli bir sürenin geçmesi gerekiyormuş. Bende gittim Bonus karta başvurdum o sinirle :)

hain  :x(( :kafa: :x((

ibo055

arkadaşlar bana  kart başvurusu  yapan arkadaşlardan eline ulaşmayan varsa msj atsın
(recep bey siz hariç) 

cembaba

feticalik

Beni mi kandiriyorlar. Ben öğrenciyim ve bana şu an form doldurtuyorlar.

Recep

teşekkürler ibo muhteşem kartı aldım kullanması çok zevkli ama bi zahmet ay sonları gelen ekstreyi ödersin  :)

ibo055

ibo055

14 Aralık 2012, 17:51:14 #383 Son düzenlenme: 14 Aralık 2012, 17:54:38 ibo055
Alıntı yapılan: feticalik - 14 Aralık 2012, 16:08:01
Beni mi kandiriyorlar. Ben öğrenciyim ve bana şu an form doldurtuyorlar.

almaa ögrenci kartı veriyorlar çözüm  yukarda yazıyor  ;)

ibo055

arkadaşlar storeye forumları yolladım cem kardeşimizde  isteyen arkadaşlar doldurup kimlik fotokobisiyle  bıraksın

ibo055

Bana  samsunspor_x kredi kartı başvurusu  yapıp  ulaşmayan varsa bildirsin 

ibo055

iş Bankası Maximum Kart'ınyenihizmeti ile tüm İş Bankası Maximum Kart'lar Müzekart özelliği kazandı, Maximum Kart sahipleri için müzelere ücretsiz giriş dönemi başladı
İş Bankası veTÜRSAB-MTM İş Ortaklığı'nınT.C.Kültür ve Turizm Bakanlığı'nındesteği ile gerçekleştirdiği işbirliği sonucundaMaximum özellikli İş Bankası kredi kartları Müzekart özelliği kazandı. Kredi kartı sektöründe bir ilk olarak İş Bankası tarafından sunulan bu yeni hizmet ile tüm Maximum özellikli İş Bankası kredi kartı sahipleri Müzekart'la giriş yapılan T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı 300'ü aşkın müze ve örenyeriniher yıl 1 ay boyunca ücretsiz ziyaret edebilecek.

yirmiuc

İsbankasinda sadece Samsunspor icin bu uygulama olmasi cok guzel.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

doðan

ilgin ve yardımların için teşekkürler ibo055 :kanka:

ibo055