İş Bankası Samsunspor kredi kartı..

Başlatan timofte, 12 Nisan 2005, 19:47:57

« önceki - sonraki »

binikalamadım

arkadaşlar bu konuyu şu an da 1236 üyesi olan samsunsamsun@googlegroups.com ileti paylaşım grubumda yayınladım inşallah Samsunsporumuza bir faydası olur.

Gaziosmanpaşalı3455

bende 4,5 senedir var denek boşu boşuna işbankasına kazandırmışız >:(

Burak

ben de sordum bende üniversiteli var  yukarıda söylendiği gibi çevirmediler  :'(

mehmet yılmaz

Bu konuda önüzümdeki haftalaiçinde somut adımlar atacağız inşallah. Bende 4-5 yıldır var bu karttan ama olmayan arkadaşların da edinmesi için, toplu bir kampanya fikrimiz vardı bir türlü gerçekleştiremediğimiz,onu yapacağız inşallah...

55erhan55

ben iki adet kredi kartı kullanıyorum istanbulda ikamet ediyorum eğer böyle bir kampanya olursa birini kapattırıp samsunspor kredi kartı almak isterim.

kaptan 55

SAMSUNSPOR logolu kredi kartı uygulaması devam ediyo,ilgilenen arkadaşlar merkez(postanenin karşısındaki) işbankasından bilgi alabilirler.

celebi

istanbuldaki iş bakası şubelerinin herhangi birisinden halledemez miyiz bu işi

erkutdem55

Alıntı yapılan: celebi - 05 Ağustos 2010, 01:09:03
istanbuldaki iş bakası şubelerinin herhangi birisinden halledemez miyiz bu işi

halledersin,yakınsan kozyatağı şubeye git,kredi kartının fikir babası orda,hallederler işini :)

ramcQ_55

istediğiniz işbankası şubesinden alabiliyorsunun sadece doldurduğunuz formun üstüne SAMSUNSPOR kredi kartı die not alıyolar okadar

unutmayın formu doldurunca hatırlatın elemana SAMSUNSPOR kredi kartı die not alsınlar doldurduğunuz formun üstüne

celebi

HaSaNCaN

vadesiz olsaydı alcaktımda kredi kartı işi bozuyo :S

ramcQ_55

Alıntı yapılan: HaSaNCaN - 05 Ağustos 2010, 22:27:12
vadesiz olsaydı alcaktımda kredi kartı işi bozuyo :S

:D :D :D peşin parayla evmi alıyon hasancan vadesiz madesiz

sedaselinn

bu kart hala var mıdır? ve nasıl temin edebiliriz acaba?

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: sedaselinn - 01 Eylül 2010, 03:01:44
bu kart hala var mıdır? ve nasıl temin edebiliriz acaba?

Alıntı yapılan: ramcQ_55 - 05 Ağustos 2010, 20:16:17
istediğiniz işbankası şubesinden alabiliyorsunun sadece doldurduğunuz formun üstüne SAMSUNSPOR kredi kartı die not alıyolar okadar

unutmayın formu doldurunca hatırlatın elemana SAMSUNSPOR kredi kartı die not alsınlar doldurduğunuz formun üstüne
;)

sedaselinn