İş Bankası Samsunspor kredi kartı..

Başlatan timofte, 12 Nisan 2005, 19:47:57

« önceki - sonraki »

saim55

acaba işte üniversiteli kartlarini da samsunspor karti yaparlar mi?

eLLis

Alıntı yapılan: saim55 - 29 Nisan 2010, 11:08:20
acaba işte üniversiteli kartlarini da samsunspor karti yaparlar mi?
Yaparlarsa hemen değiştireyim bende

saim55

yarin iş bankasina gidip bu konu hakkinda kesin bir bilgi alacağım. Yarin buraya yazarım sonuçu

erkutdem55

Alıntı yapılan: saim55 - 29 Nisan 2010, 20:28:45
yarin iş bankasina gidip bu konu hakkinda kesin bir bilgi alacağım. Yarin buraya yazarım sonuçu

Hayır onlar çevirilemiyor,gidip yorulma boşuna,şimdi sordum ben

saim55

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 29 Nisan 2010, 20:38:43

hadi ya :( niye çevirmiyorlar ki?? tuh

erkutdem55

Cevap şöyle ;

hayır

ayrı bi kart

düüşük limitli

nakit çekime kapalı

veli kefaletiyle verilio

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 29 Nisan 2010, 20:38:43

Normal başvuru prosedürü nasıl ? Gİidp Samsunspor kartı na mı çevirmek istiyorum diyoruz.

erkutdem55

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 29 Nisan 2010, 21:52:12
Normal başvuru prosedürü nasıl ? Gİidp Samsunspor kartı na mı çevirmek istiyorum diyoruz.

Gidiyosun kartınla,kartın borcunu ödüyosun sonra değiştiricem diyosun.Değiştirme kısa sürede yapılıyor,kart sahibi olduğun için yaşardoğu kardeşim.

YaşarDoğu

Hmm.2 hafta sonra kart eline geçiyor dimi?

erkutdem55

2 haftaya kesin geçer,sen başvur ben takip ederim yakınen.

sadece55

Bu konuda da medyaya taraftarlarımıza bir öncülük yapabilsek iyi olur aslında

istanbuldan

Mevcut maximum kartımızı hemen çevirebiliyorlarmı samsunspor logolu kartına? şehir dışında da oluyor sanırım. Olursa harika olur. 1 yıl önce sormuştum bu konuyu hayır cevabı vermişlerdi. Çok üzülmüştüm o zaman. eğer şimdi yapabilirsek çok iyi olacak..

erkutdem55

Alıntı yapılan: istanbuldan - 26 Mayıs 2010, 18:45:47
Mevcut maximum kartımızı hemen çevirebiliyorlarmı samsunspor logolu kartına? şehir dışında da oluyor sanırım. Olursa harika olur. 1 yıl önce sormuştum bu konuyu hayır cevabı vermişlerdi. Çok üzülmüştüm o zaman. eğer şimdi yapabilirsek çok iyi olacak..

Çevirebiliyorlar 7 gün civarında zaman alabilir.Samsunspor logosu için ısrarcı olun,geçende bir arkadaşa yanlış geldi,gidip değiştirttik.İstanbulda şubedekiler bilmeyebilirler,İş bankası Samsun şubesini aratın,oradan yardımcı oluyorlar.Bilmeyenler olmuyor diye sallıyorlar,kesinlikle olduğunu biliyorum,şubeyi aratın.

istanbuldan

aynen öyle yaptılar, salladılar sanırım beni de.. yarından tezi yok yapayım bu işi ben.. ama borcunun hepsini öde derlerse yandık:) saol bilgiler için.

Sonuna Kadar 55