İş Bankası Samsunspor kredi kartı..

Başlatan timofte, 12 Nisan 2005, 19:47:57

« önceki - sonraki »

k3ukEr

emrullah

1- maraton
 2- maraton
 3- usare55
 4- babasamsunlu
 5- fat55
 6- Ertuğrul Sağlam
 7- edmontdante
 8- lucarelli
 9- burak
10- Serkan
11- pasham55
12- samsuni ( mevcut kart )
13- samsuni
14.serdaryavuz55(kart mevcut)2.side var onuda buna çevirebilirmiyiz
15-doctor_55 (ben basvurumu daha once yapmıstım ama yine de yazıyorum )

usare

1- maraton
 2- maraton
 3- usare55(mevcut kart olabiliyorsa benim de var zaten maksimum. onu çeviririm.)
 4- babasamsunlu
 5- fat55
 6- Ertuğrul Sağlam
 7- edmontdante
 8- lucarelli
 9- burak
10- Serkan
11- pasham55
13- samsuni

sadece55

1- maraton
  2- maraton
  3- usare55(mevcut kart olabiliyorsa benim de var zaten maksimum. onu çeviririm.)
  4- babasamsunlu
  5- fat55
  6- Ertuğrul Sağlam
  7- edmontdante
  8- lucarelli
  9- burak
10- Serkan
11- pasham55
13- samsuni
16-Erdinc (Maksimum kart var çevirebiliyorsak)

k3ukEr

Bugün öğrencilik zamanımdan kalma işte üniversiteli kartımı, Samsunspor logolu karta çevirmek istedim...
Bana bunun mümkün olmadığını, öğrenciye bu kartın verilmediğini ve benim gibi öğrenciliği bitmiş olan şuanda işi ve herhangi geliri olmayanlara bu kartın verilemediği söylendi. İstedikleri şey maaş bordrosu veya bir gelirinin olduğunu gösteren bir belge. Kart çıkartmak için belli bir tarihe kadar süresi yokmuş, uzun bir süre devam edeceğide iletildi...

Burak

valla bende uğradım şu anda bordrom yok ama çalışıyorum . İşyerini ararız ne kadar maaş aldığını sorarız sorun çıkmaz alırsın dediler.  Zaten bordrom olsa nolcak asgari ücretten görünürüm. Bankalar işi çözmüş gelirin kaç lira diye sorup resmi olmayan notlar alıyorlar kişiler hakkında.

sadece55

Alıntı yapılan: Burak - 23 Aralık 2010, 21:08:30
valla bende uğradım şu anda bordrom yok ama çalışıyorum . İşyerini ararız ne kadar maaş aldığını sorarız sorun çıkmaz alırsın dediler.  Zaten bordrom olsa nolcak asgari ücretten görünüyorum. Bankalar işi çözmüş gelirin kaç lira diye sorup resmi olmayan notlar alıyorlar kişiler hakkında.

Adamlar sırtlan Umrunda değil ödeyip ödeyemeyeceğin bir türlü alabilceklerini zaten biliyorlar

Ertuğrul Sağlam

1- maraton
  2- maraton
  4- babasamsunlu
  5- fat55
  6- Ertuğrul Sağlam (Yeni Başvuru)
  7- edmontdante
  8- lucarelli
  9- burak
10- Serkan
11- pasham55
13- samsuni
16-Erdinc (Maksimum kart var çevirebiliyorsak)
17-Ertuğrul Sağlam (Maksimum var Samsunspor'a çevrilecek)
18-Ertuğrul Sağlam (Yeni Başvuru)

pitbul055

okan55

Arkadaşlar İş Bankası personeli  olarak Samsunspor logolu kredi kartı ile ilgili özellikle çiftlik caddesinde bazı dükkanlara hatır gönül ile reklamlarımızı astırdım.Her platformda bunu dile getirebilirsek çok ciddi ve düzenli bir gelir olacağı kanısındayım.

mehmet yılmaz

Duyuru

Samsunspor.biz ile İş Bankası arasında yapılan görüşme sonucunda üyelerimiz için özel bir kampanya başlatılmıştır. Buna göre İş Bankası Samsunspor Kredi kartı müracaatı yapılacak ve bizim listemizde müracaat eden üyelerimizden herhangi bir kart ücreti alınmayacaktır.

İş  Bankası kredi kartında her 1.000 liralık kullanımda Samsunspor'umuza 4 liralık pay verilmekte ve bu da toplamda önemli bir gelir sağlamaktadır.

1-   Herhangi bir İş Bankası şubesine gidip, kredi kartı başvuru formu alacak ve dolduracaksınız. Belirlenen süreye kadar Eski Postane Yanı, Anakent İş Merkezi ikinci katta bulunan Şahin Avukatlık Bürosuna, maaş bordrosu gibi gelirinizi gösteren herhangi bir evrak ve nüfus cüzdan fotokopinizle birlikte bırakacaksınız. Herhangi bir ücret verilmeyecek ve birkaç hafta içinde belirttiğiniz adrese kurye tarafından getirilecektir.
2-   İl dışındaki arkadaşlar da yine herhangi bir İş Bankası şubesine gidip, kredi kartı başvuru formu alacak ve dolduracaksınız. Sonra , maaş bordrosu gibi gelirinizi gösteren herhangi bir evrak ve nüfus cüzdan fotokopinizle birlikte "Şahin Avukatlık Bürosu Kale Mahallesi Kazımpaşa Caddesi Anakent İş Merkezi Kat1 No.36 Samsun" adresine göndereceksiniz. Herhangi bir ücret verilmeyecek ve birkaç hafta içinde belirttiğiniz adrese kurye tarafından getirilecektir.
3-   Hali hazırda Samsunspor kredi kartı olan arkadaşlar il içindeyse ilgili adrese giderek, il dışındaysa ilgili adrese evrak göndererek mevcut Samsunspor kredi kartlarının sadece önyüzünün fotokopisini çekip, bilgilerini bize ulaştıracaklar.
4-   Normal bir İş Bankası kredi kart olanlar yine aynı şekilde kredi kartının önyüzündeki bilgileri fotokopi ile bize ulaştıracaklar ve mevcut borç ve bilgileriyle birlikte eski kartları iptal ettirilerek yerine Samsunspor kredi kartı verilecek.
5-   Üniversite kartı olanların kartları geçersiz sayıldığı için yeniden müracaat edecekler.
6-   Kampanya listesinin bitiş tarihi 5 Ocak 2011 Salı günüdür.
7-   Ek kart talebinde de bulunulabilecek.

Tufan

Alıntı5-   Üniversite kartı olanların kartları geçersiz sayıldığı için yeniden müracaat edecekler.

gelirimiz olmadan üni öğrencisi olarak alabiliyor muyuz abi bu karttan?

Ahmeti

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 27 Aralık 2010, 19:25:57
gelirimiz olmadan üni öğrencisi olarak alabiliyor muyuz abi bu karttan?

Nasılsa kart ücreti yok, aile fertlerinizden birisi alsın, size de ek kart çıkartsın bence...