TFF 2.LİG 34.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Sakaryaspor

Başlatan Kaya, 28 Nisan 2019, 22:16:14

« önceki - sonraki »

ngonge

Yener ya da berabere kalirsak muhtemelen play off da rakip sariyer olur. Yenilirsek de kastamonu. Insallah ilk rakibimiz sariyer olursa eleme sansimiz yuksek. Birbirini yormus bir sakarya veya kastamonu ikinci mac icin daha iyi olur. Su anda hem form hem motivasyon olarak o ikisinin gerisindeyiz. Ismail baskan ismet hocayi gondermedigine insallah pisman olmaz.

Stoper

Sakarya'da eksikler var.
En kötü berabere biter.

jean

Bende sariyerle eslesirsek iyi olur kanatindeyim kastamonuda sakaryayi elesin onlarla oynayalim nede olsa sakarya gibi tribunleri yok finaldede gecen yazdigim gibi karagumruk

ata55

cembaba

Play-Off hazırlık maçı gibi maç. Takımımızı toparlayacak kişi kesinlikle İsmet Taşdemir değil. Bir tarafım bu lig bir yıl daha çekilmez diyor. Bir tarafım da hak etmediğimiz bir şampiyonluk kutlanmaz diyor. Hak etmediğimiz sezonun ardından, hak ettiğimiz bir play-off şampiyonluğu olur inşallah.

ngonge

İnşallah bizim hoca Kubilay'ı bu maç denemeye falan çıkarmak gibi bir hata yapmaz. Bu ligde fair play yok. Play off'da çok kuvvetle muhtemel rakip karşısında bu maçta böyle bir oyuncu riske edilmez. Uzun soluklu düşününce en mantıklısı play off'un ilk maçında oyuna 2.yarı almak olacaktır, tabii maçın gidişatına göre.

Sakarya tam yedek çıkacak, bence Kastamonu'yu tercih edeceklerdir ilk turda, ondan yenilirler gibi geliyor. Bizim salaklar rakibi etkisiz görüp inşallah kendilerini yıpratmazlar.

Bu arada bizim takımın taktiğine ilişkin şahsi düşüncem, sağ bek ve sol bekte neredeyse bütün oyuncular formsuzken, 3-5-2 formatını uygulamak olurdu. 3-4 maçta takım buna adapte olabilirdi. Artık böyle bir şey denemek için çok geç, bizim hocanın da yapacağını sanmam.

ata55

angarya bir maç
maalesef bizim topçulara hiç güvenemiyoruz
o güveni veremediler sezon başından beri
yine de play off farklı olabilir

Karabudun

Sakarya vermeye geldiği için alırız bu maçı. Adamlar play-off maçları için alternatif oyuncular çıkarmak istiyorlar, farklı bir kadro ile çıkacaklar. Kastamonu'yu hesapladıklarını sanmıyorum. Şayet tercih hakkım olsa ben kendi adıma önce Sarıyer'i isterdim. Üçü içerisinde en zayıf halka Sarıyer.

Maç o kadar önemsiz ki direkt play-off muhabbetine girmişim.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Karabudun - 03 Mayıs 2019, 09:47:02
Sakarya vermeye geldiği için alırız bu maçı. Adamlar play-off maçları için alternatif oyuncular çıkarmak istiyorlar, farklı bir kadro ile çıkacaklar. Kastamonu'yu hesapladıklarını sanmıyorum. Şayet tercih hakkım olsa ben kendi adıma önce Sarıyer'i isterdim. Üçü içerisinde en zayıf halka Sarıyer.

Maç o kadar önemsiz ki direkt play-off muhabbetine girmişim.

Zaten Sakarya bile neredeyse tamamen alt yapı ile geliyor buraya. Kimsenin önemsediği yok maçı.

evolution55

yenelim geçelim

ama yenmemizden daha çok o stad dolacak mı onu merak ediyorum, destek nasıl olacak?

Sadece Samsunspor

Bos olur mac hedefsiz bir mac 7 8 binde kalir diye tahmin ediyorum

isa55

Şampiyonluğu kutlayacağımız maçtı.
Şu an şehirde yaprak kımıldamıyor.

brigand

Taraftar sayısı ortalamanın altında olur. Oyun olarak da vasatı geçmez diye düşünüyorum.

Lusage

Bugüne kadar Büyük Başkana bir kelime bile etmedim, ama şu maçta olaki oyuncularımızdan bazıları Sakaryaspor'lu oyuncular tarafından sakatlanır. Sonuca bakmaksızın İsmet'i kapının önüne koymazsan en ağır eleştiriyi hak edersin Başkanım..