Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

jean

_SoN_

Forumun ilk yıllarında üye olup, internet ve sosyal medya içinde yaşanan olağan üstü değişim ve gelişime karşı, forumu bırakmayan üyelere özellikle dikkat çekmek lazım, kimler geldi kimler geçti,hepsinin kendine göre bir bahanesi vardı, olacaktır da, ama bahsettiğim köklü ve kemik kadro ile inanıyorum ki, rahmetli Teoman Taş ta gurur duyuyordur. Buranın değerini anlamak çok çok önemli.

MeL_55

Alıntı yapılan: jean - 31 Temmuz 2021, 22:34:05Bende 16 yil olmus

bende de 16 yil olmus. ben bu siteye üye oldugumda daha cocuktum :)
kücük yasima ragmen rahmetli teoman abiyle birlikte cok calismistik bu forumda. ey gidi zamanlar

Sadece Samsunspor

01 Ağustos 2021, 11:27:29 #48693 Son düzenlenme: 01 Ağustos 2021, 12:07:56 Sadece Samsunspor
https://www.sondakika.com/haber/haber-adana-demirspor-ve-tuzlaspor-a-sike-iddiasiyla-suc-14300457/

Yuzde 99 bise cikmaz ama bunun resmi kayitlara girmesi haber olmasi bile guzel oldu

jean

ugurozkan

bir süredir forum neden bu kadar hareketsiz? transfer başlığına yalnızca 14 sayfa yazılmış. önceki yıllarda aynı döneme kadar 90 sayfa yazıldığı olmuş. hazırlık maçları canlı yayınlanıyor, onlarla ilgili başlık açılmasını bırakın yorum bile yapılmıyor. herkes twitter'a mı gitti? işin garibi sürekli çevrimiçi 10 üye de oluyor :)

Sol Açık

Şu an oynanan Gençlerbirliği hazırlık maçının ikinci yarısında oyuna giren 2, 25 ve 34 numaralı oyuncular kimler? İlk 11'i instagram hesabından görüyoruz, ama yedekten girenlere dair fikir yürütmek mümkün olmuyor...

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: Sol Açık - 01 Ağustos 2021, 19:04:30Şu an oynanan Gençlerbirliği hazırlık maçının ikinci yarısında oyuna giren 2, 25 ve 34 numaralı oyuncular kimler? İlk 11'i instagram hesabından görüyoruz, ama yedekten girenlere dair fikir yürütmek mümkün olmuyor...

2 - Ali Ülgen
25 - Ahmethan Köse
34 - Cihan Kahraman

Sol Açık

Alıntı yapılan: 55__Gurbet__55 - 01 Ağustos 2021, 19:07:252 - Ali Ülgen
25 - Ahmethan Köse
34 - Cihan Kahraman

Hocam sağol. Şimdi farkettim, transfermarkt sitesindeki listede de forma numaraları var ve epey tutuyormuş... 😉

Sol Açık

Pek zor oluyor bu çekimlerle maç seyretmek. Bir görüyorsak, 2 tahmin edip, 3 de uyduruyoruz. İlk yarıda görebildiğim kadarıyla biz daha üstündük. Golümüz Tomane'den ve biraz da tesadüfi oldu. İkinci yarıda ise bizim takım oyununu pek oturtamadı, birkaç pozisyon buldu ama Gençlerbirliği daha fazla ve net pozisyona girdi, sanırım bir topları da direkten döndü.

Gözüme çarpanlar; Boli topla çıkışlarında birkaç kez sorun yaşadı, geçen yıl da olmuştu, umarım çözülür. Alaattin'i beğenmedim. 2.yarının 15 dakikasında görebileceğim bir açıda oynadı ama o sürede basit pas hatası da yaptı, kontrada geriye koşarken önünden geçen topu da ıskaladı, alanını rakibe de boşalttı. Bu kadar seyrederek fikir sahibi olmak adil değil ama pek tutmadım. Cihan'ı ise beğendim, sezon içinde kadroda yer bulabilir, katkı yapabilir gibi göründü.

Ayrıca hoca 2.yarının ilk 15 dakikasında Çinari'yi, sonra bir 5 dakika kadar Ahmethan'ı, kalan kısımda da Mehmet Akyüz'ü sağ çizgide oynattı, sanırım sağ çizgide alternatif üretmeye çalışıyor.

maço

Alıntı yapılan: maço - 29 Temmuz 2021, 15:37:23Kombine devir etme sayısı var mı acaba , varsa kaçtır?
batı alttan ya da kale arkasından alınan kombinenin devretme sayısı nedir ? 

bu konuda bilgisi olan var mı gözden kaçıranlar olabilir diye alıntı yapayım dedim

55.hakan

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 01 Ağustos 2021, 11:27:29https://www.sondakika.com/haber/haber-adana-demirspor-ve-tuzlaspor-a-sike-iddiasiyla-suc-14300457/

Yuzde 99 bise cikmaz ama bunun resmi kayitlara girmesi haber olmasi bile guzel oldu
İlk defada şike yapmak serbestti sanırım. Fenerbahçe küme düşmesin diye böyle bir madde getirilmişti.

Sol Açık

Bu sezon TFF 1.lig TV yayınları ile ilgili bilgisi olan var mı? TRT verecek mi?

eprianu

Alıntı yapılan: Sol Açık - 07 Ağustos 2021, 18:19:13Bu sezon TFF 1.lig TV yayınları ile ilgili bilgisi olan var mı? TRT verecek mi?

Bence geçen sezon olduğu gibi ligin başlamasına 1-2 gün kala belli olur. Şahsen acele edip de Beinsports üyeliği almayacağım. Geçen sene olduğu gibi bekleyeceğim. Ayrıca aylık paket almayı düşünüyorum. Evinizde akıllı tv varsa (Örneğin LG) Beinsports uygulaması üzerinden çok net bir şekilde maçları izleyebiliyorsunuz. Bilginiz olsun.

KocumVolkan

Ben de bir soru sorayım.. Yazın ligi takip edemedim, bu sene en güçlü rakiplerimiz kimler?

Geçen yıl ligin favorileri biz demirspor ve Altaydı.. bu yıl kimler?