Antonio Mendes Tomane

Başlatan _SoN_, 16 Eylül 2020, 12:55:04

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Umarim onemli biseyi yoktur. Kameralar yedek kulubusinde onu gosterince korktum baya uzgundu. Insallah oynamaya devam eder.

_SoN_

Bu kadar talihsiz olamayız, film senaryosu değilse bence ciddi değildir,aksini düşünmek bile istemiyorum.

jean

Agladigîna gore sezonu kapatti sanirim

Sadece Samsunspor

Gokhan Geylani aciklama yapti. 1 2 gune belli olur ancak eski sakatligi nuksetmis. Eskisi kadar derin bir sakatlik degil ama zaten 5 hafta kaldi. Insallah oynar ama zor gibi.

Stoper

Alıntı yapılan: Baybars - 10 Nisan 2021, 21:24:45Muzmin sakat bir oyuncunun Samsunspora transfer edilmesinde emeği geçen herkesi tebrik ediyorum!

Bilmediğimden soruyorum, kariyerinde sürekli sakatlanan birisi mi?
Bununla ilgili veri var mı elinizde?

_samsunspor_

Adama gerçekten üzüldüm.Bence son maçlarda elinden geleni yapacaktı.Onun açısından da bizim açımızdan da büyük şanssızlık

ata55

Alıntı yapılan: Stoper - 10 Nisan 2021, 21:27:39Bilmediğimden soruyorum, kariyerinde sürekli sakatlanan birisi mi?
Bununla ilgili veri var mı elinizde?

Son 3 sezonunda 80'den fazla maça çıkmış. Sakatlığı yoktu. Yazık oldu.

Elyesa

:-(  insallah bu hafta oynamayarak atlatirsin tomone sana coook ihtuyacimiz var insallah iyi olursun

Ekrem

Sezonu kapatır herhalde yazık oldu verim alamadık

jean

600 bin € bonservis aylikta 40 bin € maas yaklasik 10 milyonu bosa gitti baskanin yazik oldu

_SoN_

Net bir açıklama yok, şu kadar sürer vs diye,aynı sakatlıksa sezonu kapattı :( hem oyuncu hem bizim adımıza tarihi bir sakatlık kabusu oldu.

muzaffer4

Play offa bi şekilde yetişebilir mi finalin son 20 dakikasında oynamasına razıyım.
Cumartesi günkü Altınordu maçına yetişme durumu varmış.Eğer o haber doğruysa Altınordu rövanş maçının son yarım saati ve finalin tamamında izleyebiliriz.

ercan0655

06 Temmuz 2021, 14:16:45 #87 Son düzenlenme: 06 Temmuz 2021, 14:22:48 ercan0655
Nasıl bir sözleşme yaptıniz, adam bir sene oynamadı, şimdi para derdinde kampta yok. Sözde profesyonel şirketiz diyorsunuz, adam oynamadan deli gibi para alacak.😡 Geçen sezon da aynı şey oldu, para yüzünden tek ve adam gibi Türk forveti Kocaeli spora gönderdiniz.

_SoN_

Sakat olması, sezon boyunca , hatta sözleşme süresi boyunca sakat kalıp oynamaması parasını almayacağı anlamına gelmez, sözleşmesinde uzun süreli sakatlıklarda para alamaz vs diye birşey olacağını sanmıyorum, para mevzusu çözülse bile bizim başkanın bakış açısı ile Tomane ile devam edilmesi zor gibi görünüyor, bu oyuncu "sakat veya sakatlıktan dönüş, tekrar sakatlanmış" vs muhabbetlerine birde "parasını alamadı gelmedi" eklendiyse, acilen banko oynayacak çok iyi bir forvet alınmalı bence. Bence TOMANE devri bitmeli.

ercan0655

Sakatlık tabiki sporcunun ve kulübün isteyecegi enson şey. Profesyonel klüp yonetiminde bu tür olayların göz önünde bulundurulmadığı benim kızdığım. Bu ilk değil son da olmayacak. Araba kullanırken alırken kasko sigorta gibi düşünmek lazım.ya da sözleşmeye nasıl sporcu lehinde şeyler yazılıyorsa prim vsvs sakatlık durumunda neler olacağı da yazılmalı. Tabiki sakatlanan sporcu parasını alacak, almalıda