Ahmet Kabadayı adaymış... Kimdir, tanıyan var mı?

Başlatan roligan, 14 Temmuz 2005, 16:50:28

« önceki - sonraki »

radical 55

yuh be ne tanjusu :evil:  hemde ligin başlamasına 2-3 hafta kala :(
kabadayıyı bende tanımıyorum ismini samsun şehrinde yeminle ilk defa duydum :roll:

Rentboy

Alıntı yapılan: "bodensee55"aslan be demek .böyle adamlar da varmis pisirik pisirik admlardan kurtuluyorz demek ki aslan kabadayi........oyum sana

tanju ligin tozunu atiracakdir!!!
ertugrul 2 lafi bi araya getiremyen konusmakdan aciz bi adama 10 ceker=?
insallah kabaday gelirde kralda kendini sozum ona ona b... atanlar utanirlar
klüp yönetmek için kabadayı olmak gerekmiyor.bunun en büyük kanıtıda ismail uyanıktır.
kongre üyesi değilsen ki değilsin büyük ihtimal o oyu nereye vereceksin.mektupla yolla ben adresini bulurum kabadayı efendinin...
tanju iki lafı bir araya getirir ama çıkarları için...

cem and naz55

Alıntı yapılan: "samsunsevdalısı"herşeyden öte,kulübün bu zor günlerinde bir kere dahi olumsuzluk yapmayan,yandık bittik edebiyatları yerine daha iyi olacağız mesajları ile yağmasada gürleyen ama taraftarın ve camianın gönlüne su serpen yücel uyar ve şaban yıldırımın şu aşamada başkan kim olursa olsun gönderilmesi en büyük ihanet olur.
bu iki isim şu anda kıt kaynaklarla çok büyük bir iş yapıyorlarlar,tüm kalbim onlarla.
ahmet kabadayı adaylığını ise tamamen popülist bir reklam olarak görüyorum.
ne zaman nereli olduğu belli olmayan,bukalemun gibi renk değiştiren bazen gs li,bazen ts li,bazen de samsunlu olan tanju için bu kapılar açılmamak üzere kapanmıştır bana göre.
evet sana katılıyorum yücel uyarla şaban hoca şu anda cefa cekiyorlar onları yollamak samsun a yapılan en büyük haksızlık olur o adam kazanamazzzzzz

KotuCocuk55

başkan adayına saygımız sonsuz,samsunspor için birşeyler yapmak istemesi takdir edilecek bi durum,yalnız izledği strateji ve planları bizleri pek memnun etmedi,hatta tedirgin bile etti diyebiliriz.tanju çolak ismi,sezon başından beri takımı çalıştıran teknik direktörü göndericek olması,şirketiz ihalelelere gireriz borçları kurtarırız açıklamaları,düşünsenize çarşamba yolunda bir yol yapım çalışması ve bir tabela;
İŞ SAHİBİ:SAMSUNSPOR A.Ş.
pek hoş olmaz herhalde..
hayırlısı olsun ne diyelim...

bodensee55

sevgili ordinry bey???

kabadayi olmazsan ozaman 2 lig a gönderirler seni bursa kocaeli antalya...hic birin dayisi yokdu??? belki ismail uyanik pisirik di ama arkasindan dayilar var di sirf onun pisiriklindan samsunsporun ligde tutnabildini mi saniyorsun?arkasindan dayi olma´sa ...antalya goztepe bursa gibi olurduk cunku ismail uyanik ve yonetim kurulu pisirik!!!!

tamam bilader adresini ver ben sana ek olarak yanina bi de pusula koyacam renkini belli et diye?

tanju iki lafı bir araya getirir ama çıkarları için

demisin?pkei ertugrul ne yapdi kendi menfaati ciin vin turizm yapmadi mi?

birakin bu ayaklari kedi allah rizasi icin fare tutmaz?