İsmail Uyanık

Başlatan Rentboy, 22 Mayıs 2005, 22:30:16

« önceki - sonraki »

Rentboy

Alıntı yapılan: "cem"birazda başkanımızı düşünün adam okadar sıkıntıyı tek başına cekiyor ve o macta hakem faciasıyla karşılaşmışız cıkarkensinirlidir şimdi gidin sorun pişmandır bence kasten yapmamıştır hele trabzonda samsunspor taraftarına böyle davranmaz o adam bursada tofaş macında bizim samsunspor taraftarlarımızın yanına geldi adamı asmayın hata yapmış
başkanı astığımız yok birader.yanlışlarından dolayı bir insanı hür bir şekilde eleştiremeyeceksek neden yaşıyoruz...

Serkan

bence başkanımız senin samsunsporlu oldunu anlayamamıştır anlasa asla böle bişe yapmaz belki o maçın stresi birde senin onu görünce atkını torbadan çıkardını görünce biraz bozulmuş olabilir ama taraftara öle davrancak birisi değil o ne olursa olsun

Rentboy

Alıntı yapılan: "FoRZa_AlviN"bence başkanımız senin samsunsporlu oldunu anlayamamıştır anlasa asla böle bişe yapmaz belki o maçın stresi birde senin onu görünce atkını torbadan çıkardını görünce biraz bozulmuş olabilir ama taraftara öle davrancak birisi değil o ne olursa olsun
onu görünce çıkarmadım ben atkıyı.maçtan çıktıktan sonra beklerken taktım atkımı boynuma...Herkesin acayip gözlerle bakışı arasında bekledim tek başıma ben bizim takımı.umarım anlayabiliyorsunuzdur...