Futboldan ya da futbolcunun halinden anlıyor muyuz ?

Başlatan timur55, 19 Mayıs 2005, 01:24:00

« önceki - sonraki »

timur55

selam arkadaslar..bana göre bu sitedekı arkadaslar futboldan vede futbolcunun halınden hiç anlamıyo.ben bu siteyi uzun zamandır takıp edıyorum ve begenıyodum taki son zamanlara kadar.elin yabancısı para almadan samsunda nıye kalsın bana bırı bunun acıklamasını yaparsa sevinirim..bence hiç bi futbolcu bu işi zevk için yapmaz herkes para için yapar bu işi bu her işte aynıdır.bide genc oyuncular ıcın bişiler sölicem bunların kıymetını bılmemız lazım.para olmadan bu takımda kım oynar bunada cevap verırsenız sevınırım.bana göre para olmadan bu takımda adnan,musa,caner,muhammet,elyasa gibi gencler oynar.diğerleri nıye oynasın arkadaslar.bunlar kötü oynayabılır ben tahmın edıyorumkı bunlar digerlerının onda biri parasına oynuyolar.ama ne zaman gördünüz bunların parayı sorun ettıklerını bence bu arkadaslara daha fazla destek olmalıyız..seneye ALLAH sonumuzu hayır etsın..bunlar düşüncelerimdi teşekkürler..

fatihsune

Alıntı yapılan: "timur55"selam arkadaslar..bana göre bu sitedekı arkadaslar futboldan vede futbolcunun halınden hiç anlamıyo.

sevgili timur öncelikle aramıza hoş geldin,umarım yorumların ve düşüncelerinle renk katarsın forumumuza..
bizlerin futbolcunun halinden anlamadığımızı yazmışsın ,belki de haklısındır kimbilir?
altında milyarlık arabası ve birkaç tane süper dairesi olan bu futbolcuların elde ettikleri bu kıymetlerini samsunspor sayesinde elde ettiklerini ne kadar hatırlıyorlar ve ona göre samsunspor formasına sahip çıkıyorlarsa bizlerde o kadar sahip çıkıyoruz.
adnan,musa,muhammet,elyasa onlar daha yolun başındalar,formalarının hakkını verirlerse abileri gibi onlarında samsunspor sayesinde evleri arabaları olur...
samsunsporda kimsenin parası kalmamıştır,kalmaz da...
sevgiyle ve esen kal...

ngonge

timur kardeş,ilk mesajında biraz daha dikkatli olman lazım.fatih süne gene sana çok iyi yaklaşmış.burada yıllardır samsunspor için yazan insanlar var.amacın dikkat çekmek mi bilemiyorum ama burada üye olan insanlara futboldan anlamıyor demek ne haddine?

Sioux

timur hoşgeldin sefalar getirdin ama ilk mesajında futboldan anlamamızı sorgulaman bencede yanlış olmuş. eğer anlamadığımızı düşünüyorsan anlat da biz de futbolu anlayan birinden dinlemiş oluruz.

Rentboy

futbolcuların halinden anlamak başka bir olay futbolcuları eleştirmek ayrı bir olay.biz burda hiç bir futbolcuya ön yargılı davranmıyoruz.iyi oynayanı tebrik ediyoruz.kötü oynayan futbolcuyu da eleştiriyoruz.amacımız samsunsporun başarısı.bu başarının altında da teknik heyet ve futbolcular olacak.onun için hiç bir futbolcumuzu gereksiz yere eleştirmeyiz.umarım bunun mantığını kavramışsındır...

roligan

Sevgili Timur...
Senin sorunu biraz değiştirip soralım bu kez...
Futbolcu bizim halimizden anlıyor mu?

Fecr_55

roligan tebrikler...
bu soruya cok yerinde bir soruyla cevap vermi$sin...

timur55

sevgili roligan.futbolcu senın halınden nıye anlasın kı?futbolcu ıcın sankı taraftar cok onemlı zaten burda taraftar yok seyırcı var..ama fenerbahce galatasaray gıbı taraftar olursun futbolcu senı dusunur o zaman.ama şimdi senı nıye dusunsun.genc futbolcuların maclarda yaptıkları en ufak bı  pas hatasında bıle yuhlarsan,olayın ıc yuzunu bılmeden yuhalarsan sırf taraftara oynayan oyuna katkısı olmayan ama sırf yabancı oldugu ıcın gelen yabancılara ayrı alkıs yaparsan olmaz.ben gecen senekı galatasaray macında sunu gördum bızım maraton taraftarları sabriyi  cagırdı tamam samsunludur helal olsun.ama o gun benım dıkkatımı ceken adnan ve canerın cagrılmayısıydı.bunun onları nasıl etkıledıgını hiçbirimiz bilemeyız.böle taraftarlık olmaz bence...bizim gücümüz bu arkadaslar paramız yoksa bunun ötesını  beklemek hayal olur bence.o yüzden  bence yabancılardan cok kendı evlatlarımızı daha ön plana cıkarırsak daha ıyı olur bence..amacım kımseyı kırmak degıldı kırdıysam özür dilerim..saygılar

recai