Sezonun en iyi Samsunsporlu oyuncusu..

Başlatan timofte, 27 Nisan 2005, 14:39:06

« önceki - sonraki »

timofte

ngonge arkadaşımızın destek gören önerisi doğrultusunda bu sezon en iyi performans sergileyen samsunsporlu oyuncuyu seçelim..

curva55

Bence kais ilk senesi olmasına rağmen ortasahanın bütün yüküünü çekiyor.Ayrıca srkana iki oy gelmiş serkan bu sene çok az oynadı ayrıca bütün maçlardada istenilerni veremedi.

gyuksel55

evet serkan son maçlarda çok iyiydi sezon geneline bakarsak bence kenan çok iyiydi kaisi de unutmamak gerekir

ngonge

bence  adnan dı.zira çalışkanlığını bu sene verimli bir şekle soktu.kendini geliştirdi ve bu sene vazgeçilmez oldu.

salihcakir

herkesi oy vermeye çağırıyorum..zira seçtiğimiz oyuncuya samsunspor.biz grubu adına sene sonunda bir plaket verilmesi planlanıyor..lütfen fikirlerinizi bizimle paylaşın..

beşnumara

evet arkadaşlar herkes bu ankete katılsın  :shock:

yirmiuc

samsunlu_gencler

adna serkan muhammet kenan kais iyi ivanow petkov muhammette idre eder

radikal-fma

bence kais çok beyenmem ama kötü bir performans sergilediğimiz bu sene golleriyle puanlar getirdi..

Rentboy

canere 1 oy verilmiş.şaşıyorum ya.caner ne yapmışta 1 oyu hak etmiş.

Sioux

kirita terbiyesizleşmese oyumu ona verirdim, ama gözümden düştü bu yüzden
oyumu söğütlübahçeden tatar uğur abimizin deyimiyle samsunspora gelmiş geçmiş en iyi yabancı defans olan yordan petkov a verdim..
benden başka kimsenin ona oy vermediğini de üzülerek görüyorum.

salihcakir

yordan gerçekten cok onemli bir isim oldu savunmada..ama ligin ikinci yarısından itibaren takıma girdiği için; bence sezonunun tamamına bakarak tercih yapmak daha doğruydu..

beşnumara

ya arkadaşlar serkan aykuta baya oy verilmiş bence o bu sene hiç varlık gösteremedi ama baya oy verilmiş lütfen duygusal davranmayalım gerçekçi olalım :lol:

Rentboy

bencede serkan aykutun bu sene takıma katkısı fazla yok.adnan bu sene mükemmel bir çıkış gösterdi.petkov da çok iyi ama o daha yeni geldi samsunkopatın dediği gibi.

yirmiuc