Ertuğrul iyi yolda (mı?)

Başlatan ngonge, 24 Nisan 2005, 13:26:37

« önceki - sonraki »

recai

Ertugrul Samsunsporu bırakmaz!! cunku kimse almaz..

gyuksel55

Alıntı yapılan: "recai"Ertugrul Samsunsporu bırakmaz!! cunku kimse almaz..

yani alsalar gitsin dersin öyle mi???

recai

evet abi.. oyunu okuma yok.. taktik yok bi kurgusu planı yok yada oyle bi izlenim veriyo.. ben en bastan beri gitsin diyodum hala oyle diyorum..

gyuksel55

Alıntı yapılan: "recai"evet abi.. oyunu okuma yok.. taktik yok bi kurgusu planı yok yada oyle bi izlenim veriyo.. ben en bastan beri gitsin diyodum hala oyle diyorum..

bunlar ertuğrulun tecrübesizliğinden kaynaklanıyo bence. önümüzdeki sezon bence daha iyi olacak ona her zaman destek vermeliyiz.

salihcakir

recai o zaman bize ertuğrul'u gönderdiğimz vakit takımın başına geçirebileceğimiz bir aday soyle..
o öyle bir aday olsun ki; sene sonunda başka bir takımdan iyi paralı bir teklif aldığı vakit takımı bırakıp gitmesin;
bütün futbolcular o hocayı sevip saysın;iletişim kurmakta zorlanmasın;
ve en önemlisi adam gibi adam olsun..
cevabını bekliyoruz recai..

yirmiuc

Fecr_55

bende samsunkopata katiliyorum...ba$ta gitsin diyordum ama tek bir $artla, oda ondan daha iyi bir teknik direktör bulunursa ve Samsunspor´u arkasindan vurmayacaksa...baya zor görünüyor bana göre...evet tecrübesiz bu konuda, ama hic bir teknik adam öyle dogmuyorya, ama giderek daha iyiye ko$uyor...kendini gösteremeden gönderilirse ve gittiginde ba$arilara doymak bilmezse, i$te o zaman acayip pi$man olacagiz...

gyuksel55

benim dışımda ertuğrulun bu takımda kalmasına destek verenler varmış gerçekten sevindim bence ertuğrul çok iyi olacak kendi istediği futbolcuları alınca istediğimiz yerlere gelecektir diye düşünüyorum. hepimiz ona destek vermeliyiz onun arkasında durmalıyız...

recai

cevap ta geciktim pardon..
aykut kocaman diyorum...
Ertugruldan iyidir bence.. Gerci gyuksel55 rkadasımızda haklı olabilir.. ama samsunspor deneme tahtası degil diyen arkadaslar ertugrulu nasıl savunuyo ozaman ?? annamadım..
Bide ertugrul istemedigi kimi aldı acaba?? yabancıları hep kendi izledi secti... valla insallah iyi olur.. ama ertugrulla pek umitlidegilim acıkcasi
saygılar

salihcakir

Alıntı yapılan: "recai"cevap ta geciktim pardon..
aykut kocaman diyorum...
Ertugruldan iyidir bence.. Gerci gyuksel55 rkadasımızda haklı olabilir.. ama samsunspor deneme tahtası degil diyen arkadaslar ertugrulu nasıl savunuyo ozaman ?? annamadım..
Bide ertugrul istemedigi kimi aldı acaba?? yabancıları hep kendi izledi secti... valla insallah iyi olur.. ama ertugrulla pek umitlidegilim acıkcasi
saygılar

ben bu aykut noktasında da recaiye katılmıyorum..çünkü elindeki Türkiye'nin sayılı kadroları arasında gösterilebilecek malatya kadrosuyla hiç ama hiç başarılı olamadı..çok kez gözle görülen köşe yazarların sütunlarına taşınan teknik direktörlük hataları yaptı..tıpkı Ertuğrul'un eleştirildiği gibi..ve aykut hiç bir şekilde samsunsporlu değil; her zaman dile getirdiği gibi tam bir profosyonel. yani bu Ertuğrul'un yaşadığı kulüp içi sıkıntıları yaşasaydı şu an Aykut başka bir takımda Profosyonelce teknik direktörlük hayatını sürdürüyor olurdu..şu anda tek yapmamız gereken Ertuğrul'u tam manasıyla desteklemek.. bu demek değildirki ertuğrul'un yaptığı yanlışları söylemeyeceğiz; onu eleştirmeyeceğiz..tabiki iyisini soylediğimiz gibi kötüsünü de söyleeceğiz.. ama her daim ona ve samsunspora destek çıkmalıyız..çünkü bugün samsunsporun desteğe ihtiyacı var.

gyuksel55

Alıntı yapılan: "samsunkopat"
Alıntı yapılan: "recai"cevap ta geciktim pardon..
aykut kocaman diyorum...
saygılar

ben bu aykut noktasında da recaiye katılmıyorum..çünkü elindeki Türkiye'nin sayılı kadroları arasında gösterilebilecek malatya kadrosuyla hiç ama hiç başarılı olamadı..çok kez gözle görülen köşe yazarların sütunlarına taşınan teknik direktörlük hataları yaptı..tıpkı Ertuğrul'un eleştirildiği gibi..ve aykut hiç bir şekilde samsunsporlu değil; her zaman dile getirdiği gibi tam bir profosyonel. yani bu Ertuğrul'un yaşadığı kulüp içi sıkıntıları yaşasaydı şu an Aykut başka bir takımda Profosyonelce teknik direktörlük hayatını sürdürüyor olurdu..şu anda tek yapmamız gereken Ertuğrul'u tam manasıyla desteklemek.. bu demek değildirki ertuğrul'un yaptığı yanlışları söylemeyeceğiz; onu eleştirmeyeceğiz..tabiki iyisini soylediğimiz gibi kötüsünü de söyleeceğiz.. ama her daim ona ve samsunspora destek çıkmalıyız..çünkü bugün samsunsporun desteğe ihtiyacı var.

samsunkopat a katılıyorum. hangi antranör parasız bi yerde çalışır ki bu zamana kadar bizden olmayan hocalarla çalıştık bence ertuğrul bizim için  büyük bir fırsat.aykut kocamanı bende başarısız buluyorum onun elindeki fırsatlar  ertuğrulun elinde olsaydı biz uefa oynardık .evet yabancıları kendi seçti ivanov,petkov,kais kötü topçular mı kais takımda orta saha oynamsına rağmen çoğu maçta takımı sırtlayan isim oldu ivanovu çoğu beğenmiyo belki ama onunda son haftalardaki katkılarını unutmamak gerekir petkov defansı toparlayan isim oldu.bir tek ayari var kötü görünen.

bu takımla daha çok şeyler yapacak ben şahsen inanıyorum yeter ki yönetim ve taraftar ona güvensin.

Rentboy

arkadaşlar aykut kocaman hakkında haksızlık yapıyorsunuz bence.aykut hoca istanbulsporu maddi krizlere,hacizlere rağmen kümede tuttu.ne kendisi nede futbolcuları 5 kuruş para alamamıştı.demek ki futbolcularını etkileyebiliyor ve inandığı doğrultuya onları taşıyabiliyor.bence aykut kocaman ertuğrul sağlamdan iyidir.ertuğrul hoca gidecekse yerine kesinlikle aykut kocaman gelmeli.

Fecr_55

ya ne güzel hedefimize ula$ma yolundayiz, nedir bu Ertugrul abi gitsin istekleri arkada$lar...son 4 mactan 8 puan cikardik, yenilmedik...oyun tarzimiz baya baya iyi...in$allah bir daha ki sezon daha iyi olacagiz ve hak ettigimiz siraya oynayacagiz...hem Aykut Kocaman gelse ne yapabilir ki Ertugrul abiden daha iyi, serkan abiye gol nasil atilir, topa nasil vurulur, bunlari mi ögretecek...biz bunlari gecmi$iz ya, sadece her zaman $ansli degiliz o kadar...hem onun takimla kayna$masi, oyuncularimizin da ona ali$malari uzun sürecektir ve yine bir sezon ölecek...bence bu gelecek sezon ertugrul abiyle devam edilmeli, olmazsa o zaman dü$ünülebilir bu konu...

Rentboy

Alıntı yapılan: "55_Nuray_55"ya ne güzel hedefimize ula$ma yolundayiz, nedir bu Ertugrul abi gitsin istekleri arkada$lar...son 4 mactan 8 puan cikardik, yenilmedik...oyun tarzimiz baya baya iyi...in$allah bir daha ki sezon daha iyi olacagiz ve hak ettigimiz siraya oynayacagiz...hem Aykut Kocaman gelse ne yapabilir ki Ertugrul abiden daha iyi, serkan abiye gol nasil atilir, topa nasil vurulur, bunlari mi ögretecek...biz bunlari gecmi$iz ya, sadece her zaman $ansli degiliz o kadar...hem onun takimla kayna$masi, oyuncularimizin da ona ali$malari uzun sürecektir ve yine bir sezon ölecek...bence bu gelecek sezon ertugrul abiyle devam edilmeli, olmazsa o zaman dü$ünülebilir bu konu...
sevgili nuray kardeşim
ben illa ertuğrul sağlam gitsin demedim demiyorum da.oldu ki ertuğrul sağlam giderse mevcut şartlarda yerine getirilecek en iyi teknik direktör aykut kocamandır dedim.umarım anlaşılmıştır bu konu...

timofte

Ertuğrul sağlam gitmelidir düşüncesini desteklemek anlamında söylemiyorum ama,
alternatifi olmadığından ertuğrul kalsın şeklindeki bakış açısını da çok sağlıklı bulmuyorum. bu ülkede, hatta daha önce samsunspor için ter dökmüş isimler arasında da uzun vadeli plan yapılabilecek teknik direktörler mutlaka vardır.