SAMSUNSPOR 1-1 Konyaspor

Başlatan yaman55, 02 Nisan 2006, 20:07:16

« önceki - sonraki »

jean

bu macida alamadik haftaya denizliye yenilirsek 2. ligdeyiz matematiksel olarak

timofte

Yine kazanamadık ve artık tünelin ucu göründü.
Haftaya kazanırsak küçük bir umut doğacak, kaybedersek düşmemiz neredeyse tescillenecek.
"Ne oldu bize?" sorusu çok yerinde..

Samsunsporluluk ruhu neredeyse öldürüldü; olan budur.
Futbolcu her şeye rağmen kapasitesini zorluyor, taraftar 90 dakika destekliyor.
Ama bu sezon boyunca kulüpte işbilmezlikler hatalar hiç eksik olmadı.

Bu maçta da stad maç başlamadan 1 saat kadar önce doldu.
Dışarıda bir sürü taraftarımız kaldı. İç sahada sezonun başından beri sadece 1 defa kazanabilmiş takımın taraftarları hala "inanıyordu"..

Maç başlarken sahada Ceyhun'u görememek büyük hayal kırıklığı oldu, çok sevdiğimden, hayranı olduğumdan değil. Zaaf içindeki orta sahada top tekniği yüksek, pas dağıtabilen ve soğukkanlı bir oyuncuya ihtiyaç olduğundan..

Tamer'in golüyle sevindik. Statta inanılmaz bir coşku vardı. Dedim nihayet şeytanın bacağını kırıyoruz galiba..
Çok sürmedi basit bir gol yedik hemen. Savunma hatalıydı, golü maç öncesinde tribünlere çağırıp açıkçası "etkilemeye çalıştığımız" Kais attı. Sadece gole sevinmedi o kadar, klasik plasesini yapıp golünü attı..

İkinci yarıda Ceyhun girdi ama bu sefer de Celil çıktı oyundan. Takımın iyilerinden Tamer de çıktı. Rafael hakkındaki eleştirileri yine haklı çıkardı maç boyunca sahada sadece gezindi. Son dakikalarda çektiği bir tek şu var o kadar.. O da auta gitti. Neden bu adamda inat edilir anlamak zor. Bu kadar hafta oynatılsa sokaktan çevirdiğin bir adam bile gol atardı. Sadece gol atamaması değil maç sırasında yaptığı hareketler de oldukça komikti.

İkinci yarıda Ceyhun'un verdiği paslar, getirdiği toplar girilen pozisyonlar bir türlü sonuç vermedi. Şut çeken yoktu nedense.. Herkes sorumluluğu başkasına bırakmak istiyordu. Bir ara Ayari gole çok yaklaştı çaprazdan sert de vurdu ama top az farkla üstten auta gitti. Dakikalar tükendi, bitti ve yine olmadı!

Maçtan sonra bu defa şeker gibi maç yöneten Yılnur Önen'e tepki gösterecek değildi insanlar, artık yönetime de pek bir şey diyen yoktu.. Yalnız Çarşamba tarafındaki kale arkasında takımını 90 dakika destekleyen taraftarlara bazı polislerin sergilediği agresif hareketler yüzünden kavga çıktı. Sahadan Özel tim de tribüne çıkıp taraftarımıza vurmaya başladı. Zaten son derece üzgün, bitkin, umutsuzca stattan ayrılmak üzere olan insanlara böyle davranmak nasıl bir "psikoloji" anlayışının ürünüdür bunu merak ediyor insan..

timofte

Alıntı yapılan: "şirinler_1965"celil i sakat sandık ama hoca oyununu begenmemiş kafayı yiyecem celil çıktı sol kanattan top süremiyoz

Serkan'ı boş yere sezon sonuna kadar kaybettik.

Celil kaldı; Bu takımda yüreğiyle oynayan oyuncuların en başında. Tecrübesi,
Samsunsporluluğu da ortada..
Maç öncesinde taraftarın yanına kadar gelip dinleyen ve onları maç boyunca savaşacağına inandıran bir adamı oyundan çıkarmak... Hayret etmemek mümkün değil..

bluegreen55

söyledikleriniz gerçekten beni hayrete düşürüyor.

celilin çıkması
ceyhunun baştan oynamamsı
rafaelin hep oynamasıü
tamerin oyundan çıkarılması

bunlar harbiden düşürmeye mi çalışıyolar bu takımı ne yapıyolar anlamadım..
trabzon stad yapacakmış ve maçlarını komşu illerde oynayacakmış
samsunda oynar artık samsundaki trabzonlular doldurur stadı...

Clint_Eastwood

Konya beraberliği yakalayınca takım bir anda öyle bir düştü ki oyundan inanılır gibi değildi... 2.yarı oyunu rakip sahaya bir türlü yıkamadık, hiç baskı altına alamadık, posizyon 1-2 taneydi, şut çekemeyen bir forvet hattı olur mu... evet olur!!!

Artık söylenecek ve yapılacak bir şey kalmadı... Kabullenmeliyiz ki gücümüz bu kadar... Forvetsiz ligde kalmak mucizeydi zaten... Umarım 2.ligden çıkabiliriz çünkü 2.lig çok çetin geçecek...

Serdar

bu maç geride kalmıştır arkadaşlar artık,ama rafaelin oynamaması gerektiğini ve ceyhun celil caner üçlüsünün artık aynı anda oynaması gerektiğini biri hocaya söylesin.bir kerecik de bunu denesen ölmezsin be dobi hasan,ne var bu rafaelde yahu anlamak mümkün değil,kazmanın önde gideni.
brezilyadan bu adamı bulup başımıza saran her kimse ellerinden öpüyorum

Gurbetci Bülent

Sokaktan adam getirsen bu takima 4 haftada en az 4 puan o da aldirirdi.
Bu yönetim takimi düsermek istemiyorsa adiyim, takimida da  bizi de s.....
Rafaeli alanin da ona forma vereninda ...
denizli macina ümitlenmeyelin bosuna adamlar bizi haklar elalem aptal degil onlar icin de zor bi dönem bakin bizi nasil sahaya gömecekler.
Bizde beklicegizki rafael iti gol atsin.
Senin gibi Dobi hasana da ulan 8 yasinda cocuga kadroyu kur desen celil-caner-ceyhun-tamer 90dk.oynatir sende olmussun yönetimin köpegi dobi.
bari biz bu sene düsmeyi istiyoruz diyin de bizde rahatliyalim bosuna kafayi yemiyelim.
Sen hangi cürretle celili cikarirsin yavsak o adam 90dk kendini paraliyor sahada ve rafael iti sahada geziyor 10 haftadir kimse gik demiyor adamin yeri hep garanti eeeee adam ögrenmis bi kere ben hep oynuyorum cokta umurundaydı rafaelin samsunun durumu.
Bu takimi bu hale getirenlerin sezon sonu kulüpten gitmesi lazim hem de sehirden

oğuzhan55

Konya ile berabere kalmadan önce ligde kalma şansımız diğer takımlarla birlikte ortaktı.Ama bu maçtan sonra biz rakiplerimizden biraz daha geriye düştük ve yüzde elli ortak olan düşme şanslarını yüzde altmış gibi bir oranla aleyhimize çevirdik.Eğer haftaya Denizli maçını alamazsak bu oran açıkça yüzde doksana çıkar gibi görünüyor.Öyle ya da böyle Denizli maçını ne kadar zor olursa olsun kazanmamız gerekiyor.Yoksa resmen düşmüş olacağız.Çünkü Denizli ile aramızdaki puan farkı 8 e çıkacak ve ligde 4 maç daha oynanacak.Allah yardımcımız olsun.

yönetici

TRT Tele Lig programı Samsunspor-Konya maçı öncesini Samsunspor marşı eşliğinde sundu. İzlerken duygulanmamak elde değildi. Taraftarlarımızla yapılan röportajlar vardı.

Görüntüler Samsunspor taraftarının nasıl futbolu bilen bir kitle olduğunu ve Samsun'un futbol şehri olduğunu ortaya koyar gibiydi. Bu taraftara gülmek yakışırdı ama olmuyor.

Son şans Denizli'yi deplasmanda yenmek. Her hafta böyle diyoruz ama bu defa da kazanamazsak düştüğümüzü kesin olarak söyleyebiliriz. Tabi orada kazanmak hele de şu görüntü ile çok zor görünüyor. Ama kazanırsak yeni bir başlangıç yapma ve ligde kalma şansımız olur. İşin kötü yanı 10 haftadır kazanamayan bir camiada buna inanan adam sayısı az gibi görünüyor.
İnanmak da kolay değil zaten.

jean

denizlisi menizlisi yok samsunspor 2. ligde en cok uzulen biri olarak bunu acikliyorum

bluegreen55

teleligi bende izledim tabii maçın özetinide..yinede kazanabileceğimiz bir maçmış.yine kılpayı gitmiş
ve yine hakeme çarpmış futbolcumuz topu kaybetmişiz ve golü yemişiz.
şans işte.
birbirimize düşüp tartışmaları bırakıp        denizlispor samsunspor başlığı altında bu maça kenetlenmemiz gerekir...

5 maçı kazanmakmı daha zor yoksa 1 sene bekleyip süper lige tekrarçıkmakmı..

denizlide bizim gibi stresli bir durumda ve biz arkadan kovalayan olarak daha rahat çıkıp kazanabiliriz ve herşey lehimize dönüverir.

cenk attı berabere bitti
kais attı berabere bitti
şimdide samsunsporda futbolcu olan mehmet yılmaz atmaz umarım

Gurbetci Bülent

nasil inanirsinki mac baslamadan önce zaten adam inamiyor kadroyu görünce.
radyoda dinliyorum spiker anlatiyor rafael önde ceyhun yedekte , gel de inan artik.
2.yari basliyor spiker diyorki celil yok onun yerine ceyhun var , gelde inan artik.
bakin görün denizli macindada rafael 90dk. oyniyacak ben simdi size soruyorum ölümüme top oynayacak olan denizlispor rafaele golmu atirir cevap verin , ben sahsen inanmiyorum artik bu takima bu kadroya.
CELIL-CANER-CEYHUN ancak bu adamlar sonucu degistirecek kisiler ama neyaziki hic ücü birarda oynamiyor ve rafael 90dk oyniyor.
sana soruyorum admin sen rafaelen tek forvet olarak inaniyormusun denizliyi yenebilcegimize

yönetici

Alıntı yapılan: "Gurbetci Bülent"
sana soruyorum admin sen rafaelen tek forvet olarak inaniyormusun denizliyi yenebilcegimize

Zaten son cümlede inanmanın çok zor olduğunu söyledim..
Bu şekilde kazanmak zor. O kadar çok handikap var ki! Ama yine o maçı beklemekten başka yapabileceğimiz bir şey yok. Çıkmadık candan umut kesilmez ama umudumuz iyice azaldı tabi ki.

Gurbetci Bülent

admin kardes ben samsunda degilim malesef sizler samsunda olanlar allah askina antremanlara gidin neyapin birseyler yapip o rafaeli bari siz kesin samsunspordan bu her samsunsporlu olan insanlarin vatani görevidir, vallahi kaldiramiyorum artik ya bir kazmanin yüzünden düsmeyi ben bunu hasmedemiyorum yaa.

oğuzhan55

Aylardır bu foruma Samsunsporumuza gönül vermiş onca kişi yazarız.Şimdi söylemesi bile çok acı ama Samsunsporumuz eğer Denizliyi yenemezse küme mi düşüyoruz?İnanmak istemiyorum.Birşeyler yapılamlı ve biz yine Samsunspor için burada süper ligde yazmaya devam etmeliyiz.