SAMSUNSPOR 1-1 Konyaspor

Başlatan yaman55, 02 Nisan 2006, 20:07:16

« önceki - sonraki »

Forvetim

6 pas sahasını dünya literatürüne yeni bir terim kazandırarak 7 pas yapacak tek takımız,, kale önünde vursan gol olacak vursana yaa vursana diye kendimizi paraladık, saçımızı yolduk bu kadar paslaşma neden? Ceza alanı içinde konyalılar müdahale bile etmiyor, sert bi şutta kaleci topa atlamayacak bile (o izlenimi veriyor) daha ne olsun, hakem fıstık gibi maç yönetiyor gel gelelim bizim ŞUT ÇEKME ÖZÜRLÜ topçularımız topu kaleye yollayamıyor, ne diyelim taraftar mı inip çekecek şutu. Geçmiş yazılarımda feryat ettim bu takıma şut çalıştırılmıyor mu diye Kaleyi gören neden şutunu atmaz diye çok eleştirdim, demek ki o kabiliyette forvetimiz yok, gelişine topa vuracak adamımız yok ve pozisyonlarda topu ezerek kendimizi katlediyoruz. Biz kendi kendimizi düşürüyoruz başkası değil,,,

55samsunlu55

rafaeli sürekli oynatan adamın teknik direktörlüğünden şüphe ederim. her atağımızda rafaelin adını duyuyoruz, bizim atak bitiyor. "yeter artık alın şu adamı oyundan" diyoruz ama radyo bu, laftan anlamıyor ki. Şaka bir yana, küme düşersek
1-Kais'in gitmesi yüzünden (Erdoğan Arıcanın hatırası)
2-Rafaelin kaçırdığı gol pozisyonları ve penaltı (ankaraspor maçı) yüzünden.

timofte

Konya maçından videolar.

Video : Samsunspor sahaya çıkarken Şirinler/Kale arkası tribünleri..[/color]

Video : Tezahürat: Samsunspor oley..[/color]

Video : Numaralıyla karşılıklı "Söyle senden başka kimim var benim"[/color]

Konya maçından resimler

Yine binlerce taraftar dışarıda kaldı.

Tribün yine inanmıştı, kale arkasında 90 dakika susmadık.

"Özel harekat" tribüne çıkıp taraftara müdahale ediyor.

Stat çıkışı adeta kolluk görevlilerinin tatbikat ve eğitim alanı gibiydi.

cem 55

mrb arkadaslar öncelıkle bende burda kı cogu arkadasım gıbı kac haftadır rafaelın olumsuz oyunundan bahsedıp artık kendısını 11 de gormek ıstemedıgımı soyluyodum ama teknık dırektorumuz ınatla kendısını 11 de basladıp 90 dakıka kendısıne tahammul edebılıyo gercekten ınanılır gıbı degıl oyundan aldıgı ve 11 de baslatmadıgı adamlarda celıl tamer muhammet ve ceyhun hepsıde bence rafaelden daha etkılı ve sonucu degıstırebılecek oyuncular ama bız 5 hafta daha bu adamın kadroda ısmını duyup cıldırmaya devam edıcez anlasılan h.sonu unıversıteyı okudugum eskısehıre arkadaslarımı zıyarete gıttım arkadaslarım ne oluyo olum samsuna boyle gıderse seneye 2 lıgde beraber oynayacaz toparlanmanız lazım ama samsun dusmez ne yapıp edıp kurtarır dedıler cunku 2001-2002 sezonunun kumede kaldıgımız o son malatya macında butun sınıfı cafeye toplamıs heyecanla macı beraber takıp etmıs kumede kalma sevıncımı hepsı benımle paylasmıslardı  eskısehırı samsun samsun dıye ınletmıstık mactan sonra. O zamankı kadroya bakıyorumda arkadaslar sımdıkı kadromuz bence o kadrodan cok daha ıyı neyden kaynaklanıyo bılmıyorum ama o sene kı ınancım yok benım o sene sevıncten dokulen gozyaslarımın sımdı kume dusup uzuntuden dokulmesını ıstemıyorum.Kendımı yavas yavas 2 lıg fıkrıne hıc ıstemesemde alıstırmaya calısıyorum cumartesı ıcın ıstanbuldan denızlıye maca gıdeyım dıyorum ama gene rafaelı 11 de gormek acızlıgını ızlemek fıkrı benı dusunduruyo.İnsallah allah yardımcımız olur ve bu kotu gunler tıpkı 2001-2002 sezonundakı gıbı anı olarak kalır.

yönetici

Maçta 19.dakikada Tamer'le bulduğumuz tek golü buradan[/color] izleyebilirsiniz.

kadir55ist

selam
arkladaşlar puanlar gidiyor ama olsun biz samsunsporluyuz nerede olursa olsun seninleyiz.
ayrıca TRT ye de teşekkür etmek gerekir marşımızla birlikteki görüntülen süperdi insanın gözleri doluyor. bu şehirin büyüklüğünü herkes biliyor kümeye gitsekte gitmesekte...

King Of The North

Bu polislerin bize yaptığının binde biri Diyarbakır'da yapılsaydı yer yerinden oynardı insan hakları yok diye.Ne diyeyim tribünleri görünce duygulandım yazık bu şehrin taraftarlarına,şehirce küme düşeceğiz.

ender

Kaderin cilvesi; Samsun'u yakan isim Kais

Samsun için ter döken fakat ara transferde yıldırım hızıyla Ceyhun'la takas edilip soluğu Konyaspor'da alan Kais bu hafta eski takımını yakan isim oldu. Kais, Konyaspor'a geldiği günden beri en iyi futbolunu Samsun'da ortaya koydu. Samsunspor ise en büyük kozunun yerine Konya'dan aldığı, en az onun kadar yetenekli oyuncusu Ceyhun'u ise yedek kulübesinde bekletti. Kaderin cilvesi bu olsa gerek devre arasında verdiğin oyuncunun attığı gol belki de kaderini belirleyecek. Futbol çok ilginç bir oyun insanın aklına gelmeyen başına geliyor. Ama Samsun tarafına şu eleştiriyi de yapmak lazım, elinde Ceyhun gibi bir oyuncun var ve sen bu zor günlerinde böyle bir oyuncunu yedek bekletiyorsun.

Samsun evindeki bu maçtan 3 puan alamayarak işini artık çok zora soktu ama Samsunlu oyuncuların hırsı bundan sonra ligde kalmaları için tutunacakları tek şey. Bu arada Samsun'un değerli başkanı Adnan Ölmez maç sırasında kalp spazmı geçirdi neyseki şu anda sağlık durumu iyiymiş. Başkana burdan geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum....