''YUSUF ZİYA YILMAZ'' hangi şehrin başkanısın ?

Başlatan merkez, 14 Haziran 2008, 17:52:28

« önceki - sonraki »

cem 55

internetten takip edebildigimiz kadarıyla büyükşehir için yapılan  anketlerde yzy la mehmet atalayın arasındaki farkın kapandıgı görülüyo arkadaslar bu yzy kazansa bile oyu düşük cıkmalı çevremizdeki herkesi uyarmalı yapabildigimiz kadar propaganda yapmalıyız samsunsporumuzun adını kullanması hep bu tutusmanın verdigi hareketle seçim oyunu yapmak hadi arkadaşlar biz istersek başarırız samsunsporun gücünü herkese gösterelim durmak yok propagandaya yzy yı yıkmaya devam

deli 55

yusuf ziya yılmaz
sözünde durmaz
bu büyük taraftar
sana oy kullanmaz...

Akyol

aks tv de Mehmet Atalay'ı dinledim gerçekten çok güzel bir programdı benim oyum SAMSUNSPOR'a arkadaşlar...

Clint_Eastwood

Aks'de Mehmet Atalay vardı. Samsunspor hakkında çok olumlu vurgular yaptı... Samsun şehri hakkında bütün düşüncelerini aktardı...

Ulusal basında da takip ettiğimiz kadarıyla seçim foto-finişle bitecek. Samsun ve Samsunsporumuz için hayırlı olur umarım...

red_white

biz durmamalıyız son 2 günde neden Mehmet Atalay a oy verilmesi gerektiğini anlatmalıyız Samsun üvey evlat olmamalıdır uyanın Samsun halkı

Kaya

yzy seçimden sonra görüşelim ya valla bak şöyle oturalım şehirin yüksek bir yerinde 19 mayıs stadını da görsün sen bize anlat biz sana çektiğimiz acıları anlatalım haa varmısın sayın yzy laf ta kalmasın bak ama duuuuur oy istiyorsan onu da seçimden sonra konuşuruz hadi bye

AntZ

Seçim Yokken
Başkanım Samsunspor un hali ne olacak?; herkes kendi işine baksın
Peki Samsunspor için neler yapacaksınız?; konumuz bu değil
Peki ne yaptınız?; sahil yolu, raylı sistem, teleferik (amisos tepesinin adını süper lig koyacakmış, teleferikle süper lige çıkacakmışız)
Seçimden Önce
Başkanım Samsunspor; Seçim sonrası konuşalım
Seçimden Sonra
Başkanım Samsunspor;Ben hiç bir vaatte bulunmadın
Ama seçimden sonra konuşalım dediniz; Seçim çalışmalarından dolayı işlerim yoğundu  >:(
Seçimden Çok Sonra
Başkanım Samsunspor;Ya evet bir zamanlar öyle bir takım vardı dimi FB gelirdi burda maçlarına giderdik güzel günlerdi, sahi ne oldu şimdi?

Alıntı yapılan: iak5529 - 27 Mart 2009, 02:51:21
yzy seçimden sonra görüşelim ya valla bak şöyle oturalım şehirin yüksek bir yerinde 19 mayıs stadını da görsün sen bize anlat biz sana çektiğimiz acıları anlatalım haa varmısın sayın yzy laf ta kalmasın bak ama duuuuur oy istiyorsan onu da seçimden sonra konuşuruz hadi bye

Eminim oda çok dertlidir bu konuda senelerdir FB maçlarına gidemiyo burda, stada bakar sen Samsunspor un süper ligdeyken gittiğin maçlarını, YZY de gittiği FB maçlarını anlatır.

YZY:
- Ah iak5529 aaahhh, bu stadı gördümde aklıma geldi yine, hiç unutmam sene 2001, mayısın 26 sı, günlerden cumartesi, ligin son haftası, bizimkiler şampiyonluğu garantilemiş, ne kadar şanslıyım ki maç Samsun'da,  maratonu verdim bizimkilere, her taraf sarı lacivert, görmeliydin 19 Mayıs değil adeta Saraçoğlu, birde maçı 3-1 aldık, şampiyonluğuda galibiyetide bir güzel kutladık, değmeyin keyfime... Şimdi nerde o günler nedense gelmiyor artık FB buralara, güceniyorum valla Samsun u atlayıp Trabzon a geçiyorlar ama senelerdir Samsun a uğramıyorlar, benim bir yanlışım da olmadı ki onlara, neden gelmiyorlar iak5529?

METE_55

evet samsunu ve samsunsporunu seven bütün arkadaşlar ne olursunuz yarın saat.15.00 da yaşar doğu spor salonuna gelin SBK nın maçına ve orada hem samsunsporumuz hemde SBK için varımızı yoğumuzu ortaya koyalım çünkü bakın SBK DA  elden giiyor orayada yardım ettirelim insanları yapacağımız pretostolarla haydi SAMSUN 55

Kais

mehmet atalay kazanacak.yada ibrahim özyer 2 side samsun'u ve samsunspor'u seven kişiler.birda nihat batur kazandımı tamamdır.

Nuri Asan

programı maalesef izleyemedimde bir Allah'ın kulu yzy'ye sormadımı seçime 2 gün kalamı aklına Samsunspor geldi,bugüne kadar neredeydin diye?

celebi

Allah yardımcımız olsun yine yzy kazanacak gibime geliyor. ancak ilçeleri ve beldeleri başkaları alırsa faydalı olur.

Kodalak

Alıntı yapılan: özkan17 - 27 Mart 2009, 00:23:17
akyol sonuna kadar arkandayım..

Nolur şu samsun halkı gözünüzü açın uyanın be artık..yazıklar olsun eger yine bu adamı secersenız..inşallah her oltaya gelen düzeyi düşük samsun halkı yine bu balığı yemez!!!!!!!Uyan Halk'ım Uyan..Vatan Elden Gidiyor..Edirne Kapısına Dayandı Düşman Elleri..Aç artık yumduğun gözünü..

abartma kardeşim,ama durmak yok yola devam tepkiler olumlu sonuç veriyor gibi hadi hayırlısı

Sempatik Bengülü

CeLiL_55