''YUSUF ZİYA YILMAZ'' hangi şehrin başkanısın ?

Başlatan merkez, 14 Haziran 2008, 17:52:28

« önceki - sonraki »

AntZ

Belkide tepkilerden ve göstergelerden korkmuş kazanamayacağını hissetmiştir. :) Düşük olasılık olsada en azından temennim bu.

İnşallah seçilemez ama neresinden bakarsanız güzel bir haber bu.

ramcQ_55

Alıntı yapılan: Ant55 - 26 Mart 2009, 19:31:46
Belkide tepkilerden ve göstergelerden korkmuş kazanamayacağını hissetmiştir.

yaman55

gozgoz yýlmaz

YZY, Klas TV'de imiş, Samsunspor'dan söz ediyormuş. İzleyebilen var mı?

mehmet yılmaz

Link çok sağlıklı değildi, ses gidip geldi. Eksik kalan yerler oalbilir ama değerlendirmemi paylaşayım.

Uçkan Apak yerine Samsunlu ve Samsunsporlu bir sunucu olsa idi keşke. Çünkü kendisi tam bir YZY hayranıdır ve ayrıca Samsunlu değildir, 4-5 yıldır bu şehirde yaşayan birisi. O yüzden Samsunspor konusunu yüreğinde hissederek değil gazetecilik refleksiyle sordu ve ısrarcı da olmadı.

YZY, Samsunspor'a kendisinin daha önce hiç bir belediye başkanının yapmadığı kadar yardım yaptığını söyledi. Seçim ortamında Samsunspor'u konuşmanın onu siyasete alet etmek anlamına geleceğini, bu yüzden diğer adayların aksine Samsunspor'dan söz etmediğini söyledi.

Seçim süreci bittiğinde ( seçileceğinden emin olduğu için ) mutlaka bu konuda açıklama yapacağını söyledi.

Uçkan Apak da hemen konuya girip, zaten sayın başkanım, siz Samsunspor'dan söz etseniz bu sefer de Samsunspor'u siyasete alet ediyor diye eleştirirler dedi.

Daha sağlıklı izleyen arkadaşlar varsa onların da yorumlarını alabiliriz.

Benim gördüğüm şu, kaçmadı tam olarak. Bence kamuoyunda Samsunspor'un bu kadar dillendirilmesi onu da etkilemiş. Çünkü bu yüzden oy kaybedeceğini biliyor.

berusa55

Uçkan Apak'ın hazırlayıp sunduğu ve Klas Tv'de yayınlanan "Seçim Sandığı" adlı programın bu akşamki konuğu Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'dı. Her zamanki gibi yaptığı ve yapacağı projeleri anlattı Sayın Yılmaz. Ve ben sabırla sunucunun Samsunspor'umuz mevzuunda soru sorup sormayacağını bekledim. Ve spiker en sonunda bombayı patlattı. Yılmaz ise kısaca şu şekilde cevapladı:

Belediye başkanı olduğu dönemde kendisinden önceki hiçbir belediye başkanının kendi yaptığı katkıyı çalışmayı yapmadığını belirtti. Bu konuda gerçekten özverili davrandığını söyledi. Yaklaşan yerel seçim öncesi Samsunspor konusunun bir seçim malzemesi yapma taraftarı hiçbir zaman olmadığını; bu konuda gerekli açıklamaları seçim sonrasında yapacağını belirtti. Hatta spikere sizin yapacağınız bir programda yine burda ekranlarda bu konuyla ilgili açıklamarda bulunabiliriz dedi.

Başkanın ifadesinden ve ses tonundan birilerine, bir yerlere sitemkar bir hava da vardı. Ama anlaşılan o ki seçim sonrası bu konuda bazı gelişmeler bizi bekliyor.

Akyol

arkadaşlar ne olur gardımızı düşürmeyelim sonuç almaya başladık cumartesi günü karabük e gidemeyen arkadaşlar lütfen Yaşar Doğu'ya gelin son bir kez sesimizi duyuralım görüyorsunuz birlik olunca neler oluyor artık bazı şeyler lafta kalmıyor işte somut örnekler sitemiz yöneticilerinin başlattığı taraftar gruplarımızın sürdürdüğü ve bırakın şehri abartmıyorum ülkenin dikkatini çeken hamleler yapıyoruz diyarbakırlısı malatyalısı karşıyakalısı bizi görüp bu konuda protestolar yapmaya başladılar.D spor da maç özetini izleyen arkadaşlarda şahit olmuşlardır hazırlanan pankarta spikerin yorumunu kavgasız gürültüsüz birlik beraberlik içinde yaptığımız bütün protestolar yerini buluyor ve bulacakta yılmadan bıkmadan aynı şekilde devam arkadaşlar...

ramcQ_55

özkan

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 26 Mart 2009, 23:55:54
arkadaşlar ne olur gardımızı düşürmeyelim sonuç almaya başladık cumartesi günü karabük e gidemeyen arkadaşlar lütfen Yaşar Doğu'ya gelin son bir kez sesimizi duyuralım görüyorsunuz birlik olunca neler oluyor artık bazı şeyler lafta kalmıyor işte somut örnekler sitemiz yöneticilerinin başlattığı taraftar gruplarımızın sürdürdüğü ve bırakın şehri abartmıyorum ülkenin dikkatini çeken hamleler yapıyoruz diyarbakırlısı malatyalısı karşıyakalısı bizi görüp bu konuda protestolar yapmaya başladılar.D spor da maç özetini izleyen arkadaşlarda şahit olmuşlardır hazırlanan pankarta spikerin yorumunu kavgasız gürültüsüz birlik beraberlik içinde yaptığımız bütün protestolar yerini buluyor ve bulacakta yılmadan bıkmadan aynı şekilde devam arkadaşlar...

akyol sonuna kadar arkandayım..

Nolur şu samsun halkı gözünüzü açın uyanın be artık..yazıklar olsun eger yine bu adamı secersenız..inşallah her oltaya gelen düzeyi düşük samsun halkı yine bu balığı yemez!!!!!!!Uyan Halk'ım Uyan..Vatan Elden Gidiyor..Edirne Kapısına Dayandı Düşman Elleri..Aç artık yumduğun gözünü..

Clint_Eastwood

Alıntı yapılan: 35ama55 - 27 Mart 2009, 00:20:28
bende yzy'nin seçim oyunu olarak dusunuyorum , sık sık Kaldırım'dan bashetmesi İlkadım Belediyesinde muallakta olan oyları kendı lehıne cevırme dusuncesıdır ..

Yorumuna tamamen katılıyorum... Yzy ve alt belediyeler panik durumuna geçtiler... Yzy ile Atalay'ın arasındaki farkın kapandığını herkes görüyor... Bugün yayınlanan anketlerde de durum apaçık ortada... Seçime ramak kala son bir oyunla oyları kapmaya çalışıyorlar ama bu hiç inandırıcı gelmiyor...

Ertuğrul Sağlam

gerçek Samsunlu yürekten samsunlu Süleyman Kaldırıma  oy vermemesi gerek YETER ARTIK BİZİ BİZ YÖNETELİM Necati Demirtaş---Nihat Batur tercih sizin arkadaşlar ikisi içinde kimi şanslı görüyorsanız ona oy verin bu şehir bunları bir beş yıldaha taşımaz

red_white

arkadaşlar Mehmet Atalay AKS adam harbi adam sadece bu kadar diyorum şimdi reklam arası girdi Samsunun teşvik dışından bırakıldığını ve bir sürü sorunundan bahsetti ve en büyük zamanınına SAMSUNSPOR a ayırdı ilk işim şehri bütünleştirip SAMSUNSPOR u ayağı kaldırmaktır dedi SAMSUNSPOR suz Samsun olmaz olamaz ve daha bir çok kelime devamını izlemenizi tavsiye ederim

mehmet yılmaz

Y.Ziya Yılmaz'ın "seçimden sonra konuşalım" cümlelerine hiç bir Samsunsporlunun itibar etmemesi gerekir. Seçimden sonraya niye atıyor? Seçimden önce konuşmalı, nihayetinde sen aday değil halihazırdaki başkansın. Bu yüzden rengimiz, tavrımız aynen devam etmeli ama olur da tekrar kazanırsa da seöçimden sonra konuşması için faaliyetlerimizi sürdürmeliyiz.

Tufan

düştüğümüzden beri bağırmıyor mu bu tribünler ''Yusuf Ziya Yılmaz sözünde durmaz'' diye seçim sürecinden sonra açıklama yapacakmış keşke birşeyler yapsa ama hiç sanmıyorum.