Brice Dja Djédjé

Başlatan kaan, 06 Ocak 2021, 00:53:32

« önceki - sonraki »

5trawberry

emre

İyi ki almışız, iyi ki...

Elyesa

adamin basmadigi yer kalmadi cok kosdu maasallah helal olsun helal

eprianu

90+4'te pres yapıyordu. Söyleyeceklerim bu kadar. Bravo sana, aferin kara boğa.

Elyesa

Alıntı yapılan: eprianu - 20 Şubat 2021, 22:00:4990+4'te pres yapıyordu. Söyleyeceklerim bu kadar. Bravo sana, aferin kara boğa.
nadirin yapmasi gerekdigini dje dje yapiyordu

ali ihsan

22 Şubat 2021, 12:17:02 #65 Son düzenlenme: 22 Şubat 2021, 13:11:17 cembaba Sebep: KÜFÜR YASAK
Gyasi ve Plumain'i görünce garadaş********** soğumuştum.Beni kendime getirdi CeCe.Körük...

*küfür yasak*

Elyesa

guzel turkce konusuyor 3 puan istanbulspor bitti kocum benim ya helal olsun sana maasallah

Dartagnan

Ayağına taş değmesin. Helal olsun.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Elyesa

istanbul takimlarinin kahramani

s_uzunkaya

Je Je bitti. 3 - 4 maç oynadı ve bitti. Zaten o futbolu görüpte bu adam nasıl AG de kayseride Kalamamış demiştim. Ahlak sıkıntısı olabilir. Bi dahi ki maçta k.gücündeki gib gezinirse sahada bilin li bu adam tokatcı. Şimdi Ertuğrul bi umut gene o futbolu oynar diye oynatacak. Oynatmasa zaten maç başı ücret aldığı için ipler kopacak.... Ulen ne şans var bizde de... 4 ü çürük çıktı 1 i sakat çıktı 1 i kötünün iyisi kontenjanından kaldı buda tokatçı çıktı....

Sadece Samsunspor

Bugun pek oynamadi ama 1 macla silmek olmaz. Djedje gerekeni yapar

brigand

Son maçta göze batmasa da yine maç boyu enerjisini sahaya yansıttı. Bir kaç hamle başarısızlığı onu kötü göstermesin. Kat ettiği mesafe oldukça fazlaydı yine ki maçın son pozisyonunda yaptığı dripling ile penaltıyı da aldı aslında bence. Hakemin ezbere kararı, sırf maç dengede ve son dakika diye pozisyonu değerlendirmemesi bir de üzerine aldatmaya yönelik kart saçmalığı olmasa belki de maçı getirmişti.

celebi

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 28 Şubat 2021, 15:39:34Bugun pek oynamadi ama 1 macla silmek olmaz. Djedje gerekeni yapar

3-
4 maçla da göklere çıkartmakta olmaz diye düşünüyorum :)

Sercan

Son dakikada o deparı atan adam nasıl bitmiş anlamış değilim.. Kimi beğenecek daha bizim taraftarımız?

brigand

02 Mart 2021, 20:38:40 #74 Son düzenlenme: 03 Mart 2021, 14:23:46 brigand
Gerçekten şaka gibi. Yarım sezondan fazla maç eksiğiyle gelip, sezon başı kampı görmeden, iki ay idman yapıp önlibero nasıl olur çatır çatır gösteren adamı gömüyorlar ya. Siz gerçekten kimi beğeneceksiniz bile diyemeyeceğim çünkü Kante gelse kılıf bulursunuz. Yılmaz gelsin Oğuz'la beraber oynasın. Eminim bayılırsınız.