En Güncel Fotoğraflarla Güzel Samsun'umuz

Başlatan berusa55, 12 Ekim 2009, 16:10:43

« önceki - sonraki »

berusa55

Fecr_55

Bunlar da daha bir hafta öncesine ait resimler..Güzeldi memleketim..

Ayvacik yolu..

berusa55

Soldan sağa doğru; Batıpark - Atatürk Bulvarı - SAMRAY - Amisos Tepesi Sırtları aynı karede...

kalptenþimþek

berusa55

Kaya

Hayret Kırmızıya boyamışlar kimin aklına geldiyse helal olsun.Ne kadar diğer taş gri gibi dursada biz onu beyaz kabul ediyoruz. :D

YaşarDoğu

Fecr_55

Ayvacik'a giderken Yukari Yenice köyüne cikan yokusun tam karsisinda..
Dalgalanmaktan biraz parcalanmis olsa da, gururundan birsey kaybetmemis..

YaşarDoğu

Bende bayrağın yıpranmış halini belirtmek için sormuştum.Buraya hangi mahalli idare bakıyorsa ve bildiği halde bu şekilde bırakyyorsa anlı şanlı bayrağımızı söylenecek pek fazla birşey yok.

Kültür, gelenek görenek bi yere kadar da, görünen manevi  olarak büyük anlam taşıyan değerlerimizi   bari yitirmeyelim...

Fecr_55

Ben ulasabilecegim kisilere iletirim bu durumu..

kalptenþimþek

Y.Yenice Köyü Muhtarlığına ait..Yarın bayrak yenilenecek..

Fecr_55

Valla helal olsun, el elden üstün diye bosa dememis atalarimiz:)
Bayragimizin yeni resmini de bekleriz insAllah..

kalptenþimþek

Rüzgardan yırtılan bayrak daha önce indirilmiş..*
Götürdüğüm bayrağı teslim ettim ancak direk makara ip sisteminde problem vardı, teknik bir bakım gerekli..
*Zaten konu oradakilerce de takip ediliyor.. En kısa zamanda bayrağımız dalgalanacaktır, bilgilerinize...

Akyol

Bizim sitede ki bu duyarlılığa bayılıyorum, başkaları için "amaann adam sende" durumları en ince detayına kadar düşünüp işleri yoluna koyan abilerim ve arkadaşlarım var emeği geçenleden Allah razı olsun...

YaşarDoğu

@kalptenşimşek

Hocam duyarlılığın için teşekkür ederiz.Emeği geçen herkesten Allah razı olsun...