2017-2018 Transfer Söylentileri

Başlatan ugrass, 02 Haziran 2017, 12:39:46

« önceki - sonraki »

orucreis

Stoper

ngonge

Muhtemelen tahta açılmayacak. Zor bir dönem olacak, bu takımın önde dahi olsa oyunu sürekli ileride oynaması gerek. Engin Hoca bunu becerebilir mi bilmiyorum.

_samsunspor_

Devre arasında transfer yapmayan tek takım biz mi olacağız

orucreis

EĞER TRANSFER YAPAMAZSAK KADRO YETERSİZLİĞİ,SAKATLIKLAR, DÖNEM İÇİ PARA SORUNLARI OLACAK O ZAMAN DÜŞMEMEYE OYNAYAN 3. TAKIM BİZ OLURUZ. TAHTA AÇILSA BİLE TRANSFERİ KİM YAPACAK. YİNE AYNI MENAJERE İŞ YAPTIRACAKSAK BIRAKSINLAR AÇILMASIN TAHTA.

GurbetciFanatik

Ömer Kandemir A.Demirspora gitmis.

Shane_Falco

Şu takımda 2 tane stoper olsa sezon sonu sorun yaşamayız rahat bitiririz diyeceğim ama stoper olmaması büyük handikap :/

bayfa55

31 Ocak 2018, 09:39:24 #922 Son düzenlenme: 31 Ocak 2018, 09:44:42 bayfa55
2 stoper alamazsak bizi çok zor günler bekliyor. Bunun sakatlığı var cezası var ve ikinci yarılar her zaman zor geçer.... Rakiplerimiz Adanademir,Denizli bayağı güçlendi. Eskişehirsporun zaten iyi bir kadrosu var.

target_t.t.b

tahta açılmazsa da çok sorun yaşayacağımıza inanmıyorum bence en büyük handikap engin in hayattan kopuk hali.ben bu takımın ilk yarıdan daha başarılı olacağını düşünüyorum.inşallah yanılmam.

55ertan

31 Ocak 2018, 12:23:47 #924 Son düzenlenme: 31 Ocak 2018, 12:30:58 55ertan
Alıntı yapılan: target_t.t.b - 31 Ocak 2018, 10:28:54
tahta açılmazsa da çok sorun yaşayacağımıza inanmıyorum bence en büyük handikap engin in hayattan kopuk hali.ben bu takımın ilk yarıdan daha başarılı olacağını düşünüyorum.inşallah yanılmam.

Hacı tamamda Stoper bölgesine stoper oynamayan birini koymak saatli bomba gibidir. Örneğin m.topal milli takımda o bölgede inanılmaz hatalar yapdı.

sersa

Transfer olmazsa mevcut takımla çok gol yeriz tek çare yediğimiz golden daha fazlasını atmak yoksa düşeriz.

target_t.t.b

hocam dünden beri ligteki takımların stoper mevkilerine bakıyorum bir tek giresun un o bölgesi gerçekten neredeyse süper lig kalitesinde diğerlerinin ise bizim devşirme stoperle oynayacak olmamıza rağmen bizden çok farklı olduğunu düşünmüyorum.bu takım güzxvensizlik ortamından diğer sıkıntılardan bir türlü birlikteliği yakalayamamıştı inşallah biz bun aşacağız.ercan kendini toplayacaktır.görüşler farklıdır tabi ama ilk yarıda bile kaç maç hasan ın yerine ercan oynasın istiyordu.ufuk budak dan da o bölgede yararlanabileceğimizi düşünüyorum.erkam ercan ufuk çağrı bu dörtlüden bu lige yetebilcek ideal bi 2 li çıkacaktır.tek endişem engin hocanın olmayan motivasyonu.

cakir55

tahta açılmayacak belli oldu. yine hüsran.

ngonge

Bos beles transfer yapmaktan iyidir gene. Sakatlik olursa yalniz sikinti cekeriz. Bir de gec olmadan t.direktor degisikligi yapmak gerek.

Shane_Falco

31 Ocak 2018, 17:01:26 #929 Son düzenlenme: 31 Ocak 2018, 17:23:48 Shane_Falco
Denizlispor sağlamlaştırıyor kadroyu. Stoper Darko Laziç, Mehmet Akyüz ve İsmail Aissati'yi almışlar.

Coşkun Zeren : Hocamızın tespit ettiği iki yabancı oyuncu vardı. Onları kapattık. Ama tahta açılırsa 3 arkadaşımızı takıma katacağız. 2 savunma bir orta saha alacağız. Bu oyuncuların kulüpleriyle sözleşmeleri devam ediyor ama bizden haber bekliyorlar.