Devre arası kaç transfere ihtiyacımız var?

Başlatan samsunsporlu1994, 15 Kasım 2016, 20:06:43

« önceki - sonraki »

jean

Cumartesi oldugundan pek umidim yoktu cok sukur cikusti en az 1 puan almaliyiz kalan transferleride yapip artik cikisa gecmeliyiz

jean

Federasyon ekstra mesai yapmis yoksa sakatti isimiz

brigand

Adilovic ve Azeez dışında çıkarıldı. Bu haftayı şansa da olsa kayıpsız geçeriz inşallah. Son hafta daha hareketli geçecektir.

Karabudun

Samsunspor, Uyanık'tan sonra yönetilemedi. Ya çakallar başa geçti ya da basiretsizler. Mevcut yönetim de bu silsileyi sürdürüyor. Yalandan yere kimseyi savunmayın. Kepazelikte son raddeye gelmişiz ama hala sorumlularını eleştirmeyi taraftara çok gören andavallılar var içimizde.

55.hakan

Hazır tahta açıkken ve transfer yasağı yokken diğer seneyi de düşünerek birkaç transfer daha yapılmalı.Hadi tahtayı bir şekilde açıyorsunuz.Tekrar transfer yasağı gelirse ortada kalıyorsunuz yapacak bir şey de olmuyor.

samsunsporlu1994

Lisanslar çıkarılmış,takımımıza hayırlı olsun. Gelecek yabancılarla birlikte iyi bir kadro oluşur umarım.

tactician

Basaksehir de bizimle de isimleri anılan doka ve attamah 18 de yer almamışlar. Özellikle attamah ilk devre çokca süre almıştı. Gönderilecektir muhtemelen ama biz alır miyiz bakalım bu hafta içi belli olur. Fakat iki oyuncu da sınıf atlattiracak cinsten

samsunsporlu1994

Alıntı yapılan: töngel - 14 Ocak 2017, 20:58:06
Basaksehir de bizimle de isimleri anılan doka ve attamah 18 de yer almamışlar. Özellikle attamah ilk devre çokca süre almıştı. Gönderilecektir muhtemelen ama biz alır miyiz bakalım bu hafta içi belli olur. Fakat iki oyuncu da sınıf atlattiracak cinsten

İkisi gelse yeter zaten ancak ikisi de Başakşehir'de çok yüksek rakamlara oynuyor diye biliyorum. Pek gerçekçi transferler değil şu aşamada. İkisi de çok kaliteli oyuncular orası ayrı tabi. Keşke gelseler ama keşkelerle olmuyor...

jean

5 kisi imzaladi bir o kadar adam daha lazim kaleci haric

samsunsporlu1994

Kaleci,sol bek,sağ kanat,sol kanat,bir de on numara pozisyonuna nokta transferler diye tabir ettiğimiz türden oyuncular lazım. Adiloviç'in gelmesinden sonra forvet transferi kapandı sanırım ancak kaliteli bir forvete kimse hayır demez. Sivasspor deplasmanı öncesi lige ara verilecek. Sivas maçına kadar 3 maçtan minimum 5 puan çıkarabilirsek o arada toparlarız diye düşünüyorum.

5trawberry

Ertuğrul noldu arkadaşlar? Çok onemli transfer olacak gelirse şayet.

samsunsporlu1994

Alıntı yapılan: 5trawberry - 14 Ocak 2017, 23:41:59
Ertuğrul noldu arkadaşlar? Çok onemli transfer olacak gelirse şayet.

Şmdilik yalan oldu gibi ama transfer işleri bu belli olmaz,son ana kadar gelmez denilen adamlar gelebilir. Ertuğrul Fener'de oynamıyor zaten,bize gelirse her maç oynar. Tercih kendisinin.

Shane_Falco

Ertuğrul şuan elini sallasa Süper lig'de takım bulur kendine. Önümüzdeki sene de büyük ihtimal Fener'de 2. kaleci olacak. Belki de 2-3 sene sonra Fenerbahçe kalesinin bir numaralı adayı olacak. Kolay kolay bizim lige bulaştırmaz kendini.

55ertan

Acillll golcu lazım.
Altın değerindeki maç gol atamadımızdan gitti.
Adilovic formda olmasa yanarız.