Devre arası kaç transfere ihtiyacımız var?

Başlatan samsunsporlu1994, 15 Kasım 2016, 20:06:43

« önceki - sonraki »

Ahmeti

Kim gelir kim gider bilmiyorum ama bu lanet lig'ten artık kurtulalım

elexir

son anda bizim tahta yine kapanır görürüz hep beraber, yada yöneticiler para aramaya çıktı diye haberler duyarız, sonrada işe yaramaz bir kaç topçu bulurlar, hiç umudum yok kaç senedir hep aynı terane :(

55.hakan

Alabildiğimiz kadar alalım başka bir dönem transfer yasağı ihtimaline karşı tedbirli olmak lazım.

orhanbey5555

Musti

Zakaria Labyad
Roland Lamah
Saidi Ntibazonkiza
Enis Nadarevic
Mohamed Youssouf
Sadat Bukari
Wilmar Jordán
Marcel Essombe
Momoudou Ceesay

...gibi bonservisi elinde kaliteli ve bu lig ayarında bir sürü futbolcu mevcut...

jean

Abi ne gekasi kac yasina geldi adam hem ptt ligi cok hizli kosamaz bile

orhanbey5555

18 Kasım 2016, 02:59:59 #21 Son düzenlenme: 18 Kasım 2016, 15:36:37 salihcakir
gekas uefada gol atiyor ptt ligi kim kaldi ki isvicre ligo tras ligi mi?

tactician

bence çok isimli adam almamak lazım. Tamam kaliteli adamlar alalım; mümkün mertebe yüksek bütçeli adamlar da alınsın ama takım kimyasını bozacak nitelikli ligin gediklisi (!) isimler tercih edilmesin diye düşünüyorum. Süper lig'den düştüğümüz senenin devre arasında benzer hatayı yapmıştık aynısını bir daha yapmayalım. Osman Hoca'nın ilk basın toplantısında da uzun vadeli planlar yapıldığını ve bu planlama ışığında adamlar alınacağını söylemişti. Çok gelir geçer adamlar tercih edilmez diye düşünüyorum.

jean

Ikinci lig daha hizli kume dustuguz ilk senesi bile kenan yelek soylemisti kafamizi kaldirdigimiz an oyuncu var karsimizda diye

samsunsporlu1994

22 Kasım 2016, 00:42:03 #24 Son düzenlenme: 22 Kasım 2016, 00:49:12 samsunsporlu1994
Osman hocanın aldıracağı yabancıların şimdiden belli olduğunu düşünüyorum,umarım kaliteli yabancılar transfer edilir de ikinci devre yeni stadımızda güzel bir sezon geçiririz. Yerli olarak kimler gelir orasını pek tahmin edemiyorum,kiralık oyuncu gelmesin mümkünse. Kiralık oyuncuların verdikleri katkılar ortada,genelde fiyasko oluyor.

sadece55

Devre arasında yapılacak nokta transferler ile bir sonraki sezonunda takımı kurulmalı.

jean

Son iki transfer donemîde birsey alamadik heyecan yasayamadik ins bu sefer guzel seyler olur

YaşarDoğu

Yeni Malatyaspor yurtdısı transferlerde hangi menejerlik firması ile calısıyorlarsa onlarla calısırlar umarım .

Yurtiçi transferlerde  Umut Gündoğan ı kadroda görmek isterim , hucümda inanılmaz katkı sağlayacaktır .

orucreis

devre arasında çok fazla bir beklenti içine girmemek gerekir zira tahtamız kapalı öncelikle onu açmaya çalışacağız eğer ki açılır transferin son 1-2 günü bişeler olabilir

ata55

Yeni stadın hatırına çakal siyasetçiler gerekli desteğiverirler. 8-10 adam alırız. Osmanın liste hazırdır.