2016/2017 Senesi Yapılanması

Başlatan sadece55, 10 Mayıs 2016, 09:50:50

« önceki - sonraki »

sadece55

Alıntı yapılan: Duško Milinković - 28 Mayıs 2016, 17:28:46
Kesinlikle doğru. Büyükşehir belediye takımı olmalı. Hesapları şeffaf olmalı. Bakan istese yaptırır...

Büyükşehir belediye ve şeffaflık evet Şeffaf götürürler.Bu takımı onlar yemedi mi zaten.Bu takım Yzy kulüp başkanı olduğundan beri düze çıkamıyor.Bizim tek şansımız bu adamın belediye başkanlığını bir dahaki dönem kaybetmesi o zamana kadar bizim iş hikaye.

muzaffer4

Belediye takımı derken Samsun büyüksehir belediyespor olacak renkleri mavi-beyaz ya da sarı-mor olacak bildiğiniz gaziantep b.ş.b gibi mi?
Kusura bakmayın da o takım şampiyonlar ligi finali oynasa ben yine Samsunsporu tutarım

Duško Milinković

Çözüm?  Samsunspor bitmek üzere. Benim aklıma birşey gelmiyor artık.

samsunmania

30 Mayıs 2016, 20:07:14 #63 Son düzenlenme: 30 Mayıs 2016, 20:28:13 samsunmania
Bu yönetimi göndermek için sanki felaket haberleri üst üste yapılıyor. Gazeteler 1 haftadır alacak verecek haberleri yapıyor. Başka bir yönetim oluşturma çabası var gibime geldi nedense.

orucreis

Basın isin icinde ayni sekilde siyasette. Yildirma politikasi ile mevcut yonetimi istifaya zorluyorlar.

sadece55

Ben bu takım için artık olumlu bir gelecek göremiyorum.Bizim olayımız geçen sene Antalyaspor finaliyle bayağı bir çıkmaza girdi.Bu sene ki Cezalar vs de artık son darbe oldu.Bu sefer gerçekten zor günler bekliyor bizi.

Musti

Alıntı yapılan: Musti - 28 Ocak 2014, 17:42:12
Bu iş ciddi arkadaşlar.
Bu olay gerçekleşirse bunun sorumlusu kim olacak. Emin Kar mı?

Kimin döneminde hangi futbolcuya borç varsa bu borçları o ödemeli. İsmail Uyanık mı, Yusuf Ziya Yılmaz mı, Kazım Yılmaz mı, Emin Kar mı kim olduğu farketmez. Futbolcuyu transfer edip parasını ödemeyen bu işten sorumludur.

Taraftar hala transfer bekliyor ve hep transfer isteyecek ama bir de gerçekler var. Bu futbolculara ödenmesi gereken bir para var. Bu para bulunmazsa büyük ihtimalle Suat Kılıç devreye girip halledecek (yine Emin Kar'a kızacağız siyaseti kulübe soktuğu için) ya da 6 puanımız silinecek hatta belki de küme düşürüleceğiz (büyük ihtimalle ihale yine Emin Kar'a kalacak).

Benim düşüncem taraftar olarak bu 15 gün içinde kamuoyu oluşturmamız lazım. Bu borçlar kimin dönemindeyse çıkarıp cebinden o ödesin. Temlik koyduracaksa da kendi bilir. Bu kulüpte kimsenin parası kalmamıştır. Eninde sonunda çatır çatır almıştır.

Ama puan silme veya daha kötüsü gerçekleşirse bu taraftar o başkanları affetmez.

Bir de şimdiki yönetimden bir isteğim olacak. Yönetimde avukatlar hatta spor hukukuna hakim olanlar var. Bu ve benzer konularla ilgili bir tüzük değişikliği olmalı. Emin Kar'a Allah uzun ömür versin ve hep başkan olarak kalmasını isterim. Kulüp kişilerin inisiyatifine bırakılmamalı. Yarın bir gün başka biri başkan olduğunda istediği gibi yönetememeli kulübü. O zaman da kulübe kimse başkan olmak istemez. İstemesin. Bu gönül işidir.

2 buçuk sene olmuş bunları yazalı. Şimdiki bakan ve yönetim için benzer şeyler geçerli.

Bu kulübün tek kurtuluşu TÜZÜK. Mali kongrede ibra delegelerin vicdanına bırakılmasın.

Kimse başkan olmak istemez mi? Olmasın. Oluyor da ne oluyor.

Levent ÖCAL

SAMSUNSPOR'DA YÖNETİM KONGRE KARARI ALDI

Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu Olağanüstü Genel Kurul Kararı aldı. Tutu'nun kararını bugün basın açıklamasıyla duyuracağı belirtildi

GÖRÜŞME YAPILDI

Samsunspor'da beklenen toplantı dün gerçekleştirildi. Başkan Erkurt Tutu Ankara'ya giderek Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile görüştü. Tutu, Bakan Kılıç'a Samsunspor'un içinde bulunduğu maddi kriz hakkında ve önümüzdeki sezon planlaması hakkında raporları sundu. Başkan Tutu, Bakan Kılıç ile yaptığı görüşmenin ardından Ankara'da Samsunlu siyasilerle de bir araya geldi.

BUGÜN AÇIKLAYACAK

Yapılan görüşmelerden çıkan sonuç sır gibi saklanırken, Başkan Erkurt Tutu'nun olağan üstü genel kurul kararı aldığı ortaya çıktı. Görüşmeler olumlu yada olumsuz geçse de Başkan Tutu'nun kulübü olağan üstü kongreye götüreceği belirtildi. Tutu bugün Nuri Asan Tesisleri'nde bir basın toplantısı düzenleyerek yaşanan gelişmeleri ve Olağanüstü Genel Kurulun tarihini açıklayacak.

Kaynak

Sadece Samsunspor

Zaten yeni gelen her başkan tüm çevresini üye yapıyor giderken ibra olsun diye. o gidince üye olanlarda çıkıyor üyelikten

Sadece Samsunspor

Canberk Aydin da fedarasyona sikayet etmis

Karabudun

ALLAH'ın tek bir günü olumlu haber alamayacak mıyız?

jean

Son 10 yildir cok asiri geri kaldik hicbir olumlu adimimiz yok bir konya bir kayseri veya sivasin yaptigini yapamadik potansiyelimiz oldugu halde

Sadece Samsunspor

Kuluple gorusmeye giden futbolcular alacaginiz varsa fedarasyona verin deniyormus en iyi oyle alirsin parani deniyormus. Ama kesin degil iddia

Sadece Samsunspor

Ndiaye nin parasi yatmis serbest kalamiyor

sadece55

Yatmamıştır yatmamıştır.Parayı verdik makbuz almadık derler 50 bin euro cukkaaaa