samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

**KaR6**

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 13 Şubat 2011, 02:34:55
haahaha abı bızden gectı artık  :( :)

hem de ne geçme :) her yerim ağrıyo var ya, daha da oynamicam ;D

Turuncu

13 Şubat 2011, 02:44:32 #841 Son düzenlenme: 13 Şubat 2011, 02:48:37 Turuncu
Bizi kurtaran adam uzunmehmet abiydi .Kalede devleşti.Mustafa abinin furkanı sol beke yerleştirmeside cuk diye oturdu yerini buldu.Furkanda etkiliydi bugün.Ben mustafa ve sercan abi çok etkisizdik.Öncelikle bu performansımın düştüğü maçlar hep mustafa abiye denk geliyo :D Bu havada futbol oynamak zordu gerçekten.

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 13 Şubat 2011, 02:16:43
:D :D :D cuneyt 20 sınden sonra futbolu ogrendı demekkı benım haberım yok cunku kendısını senelerdır tanırım  ;D ;D ;D
Kardeşim melihözkanın üst versiyonu hızlı ve etkiliydi bugun maçın diğer iyisiydi.

##kdc##

bi elektrikler kesildi geldi ne kadar yorum olmus yaa :P  valla abi maçta hatırladığım en net pozisyon son anlarda serkan abinin bana yeter lan artık koşma demesiydi ;D

##kdc##

bu arada kardeşim ahmet sefayı esefle kınıyorum :-X

Dartagnan

cuneytın bıtmeyen cigeri,bılly mehmetın kalede  devlesmesı ve lutfunun defanstakı hamlelerı gercekten cok ıyıdı.Herkesın ayağına saglık...

Ayrıca 15 dakka kala cıkan o ruzgar neydı oyle? ruzgara karsı kosmak bıtırdı bızı :D

##kdc##

SON DAKİKAA!!![/glow]

Bu gece oynanan traditional SS.biz 81. halısaha maçında gösterdiği üstün performanstan sonra Samsunspor'un Billy Mehmetin menajerini arayıp haftaya görüşme ayarlamaya çalıştıklarını gündeme bomba gibi oturdu :P uzun boyunun verdiği avantajı üst düzey bi şekilde kullanan Billy bu geceki maçta kalede adeta devleşmişti >l<

millwall

uzunmehmet

gençler oynuyor bu oyunu tebrik ediyorum hepsini... >l<

spooks

Haydi abiler
  1-spooks

cany

##kdc##

3-cüneyt (ben şimdilik ismimi yazayım ama, bolu deplasmanına gidersem ismimi silebilirim:D)

Serkan

BEN deplasmanDA OLACAĞIM İÇİN YOKUM Bu hafta ( =

Sercan

Alıntı yapılan: Serkan - 15 Şubat 2011, 14:40:38
BEN deplasmanDA OLACAĞIM İÇİN YOKUM Bu hafta ( =

Nasıl gidecez hacı :)

Dartagnan

;D ;D ;D ;D

ya abı makara yapmak ıcın gıdesım var ama bu hocanın ve futbolcuların pesınden gıtmeye hıc nıyetım yok :S

Serkan