TFF 1.LİG 2020-2021 14. HAFTA | Bursaspor 3-0 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan ata55, 09 Aralık 2020, 13:00:07

« önceki - sonraki »

eprianu

Maçla ilgisi yok ama muhabbeti geçtiği için birkaç kelam da ben etmek istiyorum. Bu takım 2011 yılında küme düştüğünde bazı futbolcuların aynı gece eğlence mekanlarına gittiğini gördük biz. İstisnaları olmak kaydıyla ben manevi duygulara sahip futbolcuların ve böyle bir futbol anlayışının kalmadığını düşünüyorum. Daha da kötüsü taraftarlar da sekülerleşti. Yani taraftarlar da eskisi gibi maneviyata önem vermiyor. Misal Adnan Güngör vakası. Kendisinde en ufak bir utanma duygusu olsaydı o kadar ağır laftan sonra bu camiaya geri dönmezdi. Taraftarda ise en ufak bir duruş kalsaydı Adnan Güngör'ü tekrar bu camiaya aldırmazdı. Tabii bu sadece camiamıza has bir durum değil. Caner Erkin ve Gökhan Gönül Fenerbahçe'den gittiğinde taraftar çok ağır tepkiler göstermişti. Geri gelirken de cılız bir tepki dışında bir şey görmedik.

Özetle futbolda vefa olayı eskidendi. Eğer gününüz futbolundan böyle şeyler beklerseniz üzülürsünüz. Çok az da olsa istisnaları unutmayalım tabii ki.

ercan0655

Genç ve koşan takimlar bize ters geliyor. Geçen haftaki maç gibi. Bursa maçının sinir bozucu ve gollü geçeceğini düşünüyorum.

Ayberk

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 10 Aralık 2020, 12:19:11Bursaspor ilginç bir takım. Gol atmakta ve yemekte hayli cömertler. Biz iyi savunma yapabiliyoruz. Eğer iyi savunabilirsek, bir şekilde gol atabiliriz. Menemen maçının telafisi olabilmesi için mutlaka kazanmamamız gereken bir maç. Son beraberlik canımızı sıktı ama yolculuk devam ediyor, Bursa'dan üç puan çıkarmak zorundayız.

Malesef "bir şekilde" atamıyoruz bu sene. Menemen ve Altınordu maçları ortada. Önceki yıllarda gol yollarında zayıf olsak da duran top, karambol bir şekilde atıyorduk. Bu sene ekstra bir şanssızlık mı diyeyim beceriksizlik mi diyeyim, var birr şeyler.

ask55

İki ihtimalli maç.
Deplasmanda 1 puan iyidir dersek berabere biter.
Kazanmak için gidersek kazanırız.
Nurullah'a dikkat edin.İlk 10 dakika gevşek hareket ediyorsa maç berabere.

ata55

Giresun'a bir puan için gitmişti bizimkiler, umarım Menemen kaybını göz ardı edip de buradan da bir puan hedeflemiyoruzdur.
Bursaspor'dan çok daha kaliteli bir takımız. Ancak birtakım sorunlarımız var. Ne olursa olsun kazanmamız gerekiyor.

GurbetciFanatik

Bence zor maç olur.
3 puan zor gözüküyor 99% berabere biter.
Yanliş anlamayin kalite isme bakmiyorum oynanan futbol ortada.
Bugün yine ayaga en cok pas atan adam Nurullah olur.

Sadece Samsunspor

Hani o kirmiziyla beyaaazzz cubuklu forman
Hani o Şaha kalkmis Ulu Onderli armaaaann
Saygi goster formanaaaaa
ATATÜRKLU armanaa
Serefin icin oynaa
Saldir SAMSUN hic durmaaa

Sessiz tribun yapalim dedim insallah ugurlu gelir

_SoN_

Ne zaman maçımız başlasa başka bir hal alıyorum,ne covid ne diğer sıkıntılar, sanki herşeyi unutup tek bir noktaya kitleniyorum,bu aşk başka birşey :)

Sadece Samsunspor

Lusage

GurbetciFanatik

Kacirin kacirirn
Sonra dk 60 70 80 olur götümüz yine ateş alir.

Bu arada Adamsinnn Gyassiii

5trawberry

GurbetciFanatik

Yedik bravooo
Siz pozisyonlari öyle amatörce kacirin.
Yokk ya bunlar adami kanser eder.

Sadece Samsunspor

Cocuklardan gol yedik.

Atak organizasyonu calismiyoruz bu cok belli.

Cocuklar siz ortalayin biri vurur doner karambol olur duran top olur 1 gol atariz mantiginda oynuyoruz.

Aferin bursa

55.hakan

İlk dakikada bariz gol kaçırırsan yersin. Yalçın bombasın tam bomba. Gökhan saçmaladın gol oldu