Bank Asya 1.Lig 22. Hafta / Kocaelispor- Samsunspor'umuz: 0-4

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 07 Şubat 2010, 16:37:55

« önceki - sonraki »

Dartagnan

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: edmontdante - 15 Şubat 2010, 16:38:39
Apo Abinin maç tahmini tutmadı.2 demişti 4 oldu : ))

apo abi tribüncülükteki rehberimiz. o zafer işareti yapmıştır, 2 derken de 4 demek istemiştir :) :) karizmaya bak be...

Ollivanders

Bomba resim harbiden ya yuru bea apo abi seviyoruz seni seviyoruz :)

edmontdante

Turuncu

Mehmet abi ssbizgençlik kaptanını apo abi yapsak nasıl olur  :)

**KaR6**

ben bayrakla uğrasırken resim çekiniyonuzhee, vay bee ;D

King Of The North

Hay maşallah be bir de play-of a ya da şampiyonluğa oynasak ne olacak çok merak ediyorum,hangi stada sığar bu gönüller.

55.hakan

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 15 Şubat 2010, 15:47:06

http://www.youtube.com/watch?v=Wc7f52xvz0o

Video'lar için Nilşah abiye teşekürler.....
....

Ahmet'le Ersin'in böyle tartışmalara girmesi gereksiz Ersin anlayışlı olsa da Ahmet'in sevinmek istemesi de normal

forza_devil

15 Şubat 2010, 16:52:17 #773 Son düzenlenme: 15 Şubat 2010, 16:54:59 forza_devil

ön taraftaki hafif kilolu bir kişi travzan atkısımı takıyo yoksa benmi yanlış görüyorum....
bana borda mavi gibi geldi????   >:(  :-\

Dartagnan

edmontdante

Evet trabzonspor atkısı takıyordu ancak adam çok mutluydu maç boyunca dikkat ettim.Bizim trabzonla problemimiz daha ziyade Samsun ve trabzon'dakilerle sanırım

Dartagnan

abı zaten orduya gıderken de bıze pıslık yapıp sınır edenler samsunlu olup hain olan travzanlılardı.Fatsada falan gordugumuz travzanlılar bız kardesız ayagına yatmıslardı ama o sırada arkamızda sbc mıydı bırılerı vardı korkudan da soylemıs olabılırler ...

celebi

evet doğru görmüşsün. bizimde canımız çok sıkıldı ama 2. yarı o kişi ortalıktan kayboldu yada ben göremedim. ancak şunu ifade etmekte fayda var gurbette bu tip şeyler pek ciddiye alınmıyor.

celebi

Alıntı yapılan: edmontdante - 15 Şubat 2010, 16:53:48
Evet trabzonspor atkısı takıyordu ancak adam çok mutluydu maç boyunca dikkat ettim.Bizim trabzonla problemimiz daha ziyade Samsun ve trabzon'dakilerle sanırım

aynen öyle abi. istanbulda yada samsun dışında bunlar pek kafaya takılmıyor

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: edmontdante - 15 Şubat 2010, 16:53:48

Evet abi Çelebi'ninde dedği gibi biz bu çekişmeyi iki il arasında yaşıyoruz yoksa gurbette böyle bir düşüğnce çok az.

Askerde bile en samimi arkadaşlarım Samsun ve Trabzon'lulardı Ordu, Çorum, ve Kürtlerle hiç anlaşamazdım