Bank Asya 1.Lig 22. Hafta / Kocaelispor- Samsunspor'umuz: 0-4

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 07 Şubat 2010, 16:37:55

« önceki - sonraki »

forza_devil

Alıntı yapılan: kuzey55 - 15 Şubat 2010, 15:59:12
ben acamıyorum ne var ki videolarda :D biraz sacma bir soru oldu ama

kardeşim ağ bağlantınarın özelliklerine gir.. oradan internet iletişim kurallarına(tcp/ıp) yazılı olana tıkla ve özellikler de. karşına çıkan "AŞAĞIDA DNS SUNUCU ADRESLERİNİ KULLAN" butonunu tekrar tıklayıp yandaki bölüme

1.sıraya  208,67,222,222

2.sıraya  208,67,220,220 yazıp okey diyosun..
sonra sayfayı yeniden ac ve bana haber ver videoyu acıp acamadıgını..

forza_devil

izleyemeyen arkadaşlar yukarıda ki verdiğim bilgiyi aynen yapsın %100 garantili acılacak.. 

kuzey55

Alıntı yapılan: forza_devil - 15 Şubat 2010, 16:11:25
izleyemeyen arkadaşlar yukarıda ki verdiğim bilgiyi aynen yapsın %100 garantili acılacak.. 

onu biliyorum da çalıştıgım yerde sadece bu siteye izin verdiler bana :D videolar acılmıyoo

edmontdante

celebi

Turuncu

Bende yeni uyandım yorgunluk yavaş yavaş çıkıyor harika bir deplasman oldu güldük eğlendik ama maça erken girip pankart provasını yapsaydık daha iyi olurdu , körfezin deplasman yerine ayırdığı yeri tamamen doldurduk hodri meydan  maratonla birliği çok iyi kurmuş  herkesi ayağa kaldırıp hep birlikte tezahürat ediyorlar aynısını  bizim maratonda yapalım kaç kişi bizim stada gelip maç kazanacak çok merak ediyorum ...
Maça gelince uzun zamandır samsunspor'a gelen en iyi kaleci tartışmasız ahmet sahin çok güven veriyor kocaeli futbolcu ile karşıkarşıya kalıyor  kurtarır diyoruz çünkü güven veriyor , murat yıldırımdan sonra yüreğiyle oynayan ikinci futbolcu adem alkaşi gerçekten harika oynadı topla beraber çok hızlı ilerliyor murat yıldırımı söylemeye gerek duymuyorum çok güzel bir gol attı güzel açıdan yakaladık pozisyonu oktay , caner,ilhan ummak ile girdiğimiz pozisyonları gol yapsak 4 değil 10 olurdu ... Sabırsızlıkla hacettepe maçını bekliyorum o stadı tıklım tıklım görmeyi o kadar çok özlemişizki

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 15 Şubat 2010, 14:54:17
Buradan ayrıca,Samsun'a gelirken Sakarya'da yemek için verdiğimiz mola sırasında,bizleri polarlarımızla gören ve tebrik eden,yemek yedikten sonra bizlere yardımcı olan,söylemek istiyorum wc ye girdikten sonra bile paramızı ödeyen Sakaryaspor'lu kardeşlerimize teşekkür etmek istiyorum.Çok sağolun...
Gerçekten öyle abi çok güzel karşıladılar bizi sakarya da caddede yürüdüğümüz zaman kimse bir laf atmadı .Yolda amca durdurdu beni kimle maç yaptınız dedi kacaeli dedim ayıp değilmi dedi insan 1 tane yer plaka yapar dedi  :D Sakarya gerçekten futbol kenti herkes atkıyı takıp geziyor inşallah sakaryaspor daha iyi yerlere gelir ....

forza_devil

Alıntı yapılan: kuzey55 - 15 Şubat 2010, 16:14:33
onu biliyorum da çalıştıgım yerde sadece bu siteye izin verdiler bana :D videolar acılmıyoo

ozamn vtunel.com veya dtunel.com'dan youtubeye gircen al sana linki;

Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı

eLLis

edmontdante

celebi

4. resim adem ne girdi be öyel ve gooooooooooooooooooooooooooollllllllll

Ertuğrul Sağlam

edmontdante

Apo Abinin maç tahmini tutmadı.2 demişti 4 oldu : ))