Bank Asya 1.Lig 22. Hafta / Kocaelispor- Samsunspor'umuz: 0-4

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 07 Şubat 2010, 16:37:55

« önceki - sonraki »

King1965

Ollivanders

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 15 Şubat 2010, 14:54:17
Buradan ayrıca,Samsun'a gelirken Sakarya'da yemek için verdiğimiz mola sırasında,bizleri polarlarımızla gören ve tebrik eden,yemek yedikten sonra bizlere yardımcı olan,söylemek istiyorum wc ye girdikten sonra bile paramızı ödeyen Sakaryaspor'lu kardeşlerimize teşekkür etmek istiyorum.Çok sağolun...

+1965

Kardesim superdi cidden ya insallah çikarlar bank asyaya . Boyle bir sahiplenme olamaz. Herkeste bir atki polar kadın erkek farketmez herkes takmisti. Helal olsun sakaryaya. Futbol sakaryaya çok yakisiyor. Ama bize daha çok yakisiyor :)

celebi

eLLis

FaTiH_HaN

Maç çıkışı olay falan olmadı ama stada giriş çok kötüydü stad mı çok kullanışsız görevliler mi salak yada i....nelik olsun diye mi yaptılar anlayamadım  içeri girmemiz 1 saat sürdü.

kuzey55

maç sonunda adem in o sevinci bizle kırmızı beyaz yapmaları görülmeye değerdi...ahmet şahin in önümüzde eğilerek bizi selamlaması.pavlik in yürekten alkışlaması günün bence gollerden sonra en güzel kareleriydi.

CurvaSudSamsunspor

King1965

http://tinypic.com/r/flga34/6    kendı yaptıgım vıdeo klıp  :) buradakı resımlerle yaptım umarım begenırsınız

Ertuğrul Sağlam

sBc-1984

Dartagnan

forza_devil

kuzey55

Alıntı yapılan: Dartagnan - 15 Şubat 2010, 15:53:17
ahmet sahin haklııııı:D:D:D

ben acamıyorum ne var ki videolarda :D biraz sacma bir soru oldu ama

Ollivanders

Ersin ağlıyor kocaelililer gibi birsey soyledi sanirim hani kume dustuler sevinmeyelim tarzi ama ahmet sahinde bizde dustuk ersin sevinicez yendik dedi . Ahmet şahin hakli. Bizde dustuk.

Ertuğrul Sağlam

Arkadaşlar video'ları izleyebiliyormusunuz izleyemeyten arkadaşlar varmış