Bank Asya 1.Lig 22. Hafta / Kocaelispor- Samsunspor'umuz: 0-4

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 07 Şubat 2010, 16:37:55

« önceki - sonraki »

Jnr.Serkan

Yeni uyandım yol yorgunluğuyla.Öncelikle mükemmel bir maçtı.Maçın hemen başında turgut kaleciyle karşı karşıya kaldı bomboş golü atamadı.atsa 7-8 olabilcek bir maçtı izleyen herkeste gördü.ahmet şahin,kocaelinin taraftar baskısını arkasına alarak geldiği dakikalarda harika toplar çıkarttı.yani anlatılcak birşey değil yerdeyken 2 tane top çıkarttı o enfesti.Sonra adem kendi attığı pasa koştu ve kaleciyle karşı karşıya çatala attı topu golü attı...muratın golünü anlatmaya kelimeler yetmez.bizim olduğumuz açıdan mükemmel göründü.ceza sahasının dışından çok sert ve düz vurdu.kaleci istesede çıkartamazdı.sonra turgutun pasında abdülaziz golünü attı.abdül çok koşuyor ama bir türlü gerektiği pası atamıyor ahh onlarıda bir atabilse mükemmel olcak.son golüde turgay attı oda güzeldi organize açısından.
Taraftar olarak Baya Kalabalıktık.%90ına yakın yeri doldurduk tribünün.ama taraftar pek bağırmadı.sadece attığımız gollerden sonra bağırdık ama yinede güzel tribün oldu.kırmızı-beyazdı tribün.Biz kocaelili taraftarları alkışladık adamlar maç bitiminde sahaya giricez an..... bilmemne yapıcaz die tezarhatlar yaptı.nası bi anlayştır anlıyamadık.bizde karşılık verdik tribünden sonra efendi efendi çıktılar stattan...pavlik,ersin,ahmeti getirenden Allah razı olsun

nilsah

Ertuğrul Sağlam

nilsah

becermediğim aşikar.:) o kadar kusur olsun düzeltmesinde hec bir sorun yok

celebi

Ertuğrul Sağlam

Haydi Engin abi biliyorum yorgunsun ama kalkta gir şu siteye senin güzel resim ve videolarını sabırsızlıkla bekliyoruz....

Jnr.Serkan

100den fazla fotoğraf vardı.ayrıca videoların birinde süleyman abi abdülazizin golünü yakaladı.
kocaeliden gelirken sakaryada gezdik çark caddesinde...üzerimizdeki polarlarla bbaya dikkat çektik.herkes tuhaf tuhaf bakıpp aa samsunspor helal kocaeliye iyi yendiniz falan dediler...
ayrıca bazılarıylada meydanlarında resim çekindik atkılarla.çok güzeldi.Tam bir kardeşlik havası vardı Sakaryayla aramızda.herkes geldi hoşgeldiniz dedi.gayet misafirperverlerdi.helal olsun gözümde 10 kat arttı değerleri

Kadir ÇELEBİ

Daha ilk golümüzü atmamıştık Telefonda babam Skor ve maçın gidişatını soruyordu dur sana Golu canlı yayında aktarıcam dedim aradan 5 sn geçmedi golü bulduk  ;D Tribün, oynanan futbol Yolculuk ve dönüş herşey mükemmeldi Teşekürler Samsunsporum

Aksama bende bir kaç video paylaşıcam inş..

Dartagnan

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 15 Şubat 2010, 12:55:27
100den fazla fotoğraf vardı.ayrıca videoların birinde süleyman abi abdülazizin golünü yakaladı.
kocaeliden gelirken sakaryada gezdik çark caddesinde...üzerimizdeki polarlarla bbaya dikkat çektik.herkes tuhaf tuhaf bakıpp aa samsunspor helal kocaeliye iyi yendiniz falan dediler...
ayrıca bazılarıylada meydanlarında resim çekindik atkılarla.çok güzeldi.Tam bir kardeşlik havası vardı Sakaryayla aramızda.herkes geldi hoşgeldiniz dedi.gayet misafirperverlerdi.helal olsun gözümde 10 kat arttı değerleri

**KaR6**

16 saat uyuduktan sonra yeni uyandım, hem gidişimizi hem bekleyişimizi hem maçı hem futbolcu performanslarını hem tribünü içeren geniiiş bir yazı yazmayı planlıyorum, gün içinde biter umarım :)

Ertuğrul Sağlam

Engin abi, Süleyman bey maça giden herkes girdi siteye birtek siz yoksunuz haydiyin girin artık şu siteyede videoları resimleri paylaşın.....

Ollivanders

15 Şubat 2010, 14:51:04 #732 Son düzenlenme: 15 Şubat 2010, 14:52:49 Serpico55
Yeni kalktim. Ne yalan soyleyeyim çok eğlenceli bol gulmeli bir deplasmandı.Maca iyi baslamadık acikcasi ancak sonradan oyuna ortak olduk. Çok gol pozisyonu kaçırdık saymakla bitmez. 10 -0 olurdu mac. Ahmet şahin o mukemmel kurtarislari yapmasaydi maçın donmesi zor olabilirdi. Savas esen toplara çok iyi vuruyorsun uzaktan ama her yerden vurmayip baska bir plan dusunsen daha yararli olacak.Murat Yıldırım maca kotu basladı gorduğumuz diğer performanslarina gore tutuktu.Attığı gol ise muhtesemdi.Sol ayağındaki topa vurur mu ? dedik vurdu ve mermi gibi gol oldu :) 1.golde ademin savasla verkaçi ve vurusu harkaydi.Tabi hodri meydani susturmakta oyle :) 2-0 dan sonra resmen maytap geçtik sahada.

Yalniz Su hodrimeydani gorupte hala birlesmeyenlere kızıyorum. Yeri gogu inletmediler mi? İnlettiler.Kocaeli takimi az genç olsaydi ve yasilari ayiklasalardi neler olurdu bu taraftar desteğiyle bir dusunun. Biz onlari gorduk  ve çoğu takimin taraftari da artık bir bütün. Ama biz hala ayri telden çalmaya devam ediyoruz . Aci verici bir durum.

Donuste bağırdık çağırdık.Kaptan sağolsun bizi kocaeli içlerine soktu.:)  ama arac iyi kamufle idi :) bahçeşehir kolejliler :) Çağrinin eren , Sercanin ramiz dayi , yavuzun kerpeten ali , benim de yakisikli serdar taklitleri izleyicileri guldurdu :)
Sonra da herkes gunun yorgunlugu ve mutlulugu ile uykuya daldı:))))

Hersey mukemmeldi.Tesekkurler samsunspor....

Sercan

Buradan ayrıca,Samsun'a gelirken Sakarya'da yemek için verdiğimiz mola sırasında,bizleri polarlarımızla gören ve tebrik eden,yemek yedikten sonra bizlere yardımcı olan,söylemek istiyorum wc ye girdikten sonra bile paramızı ödeyen Sakaryaspor'lu kardeşlerimize teşekkür etmek istiyorum.Çok sağolun...

Dartagnan

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 15 Şubat 2010, 14:54:17
Buradan ayrıca,Samsun'a gelirken Sakarya'da yemek için verdiğimiz mola sırasında,bizleri polarlarımızla gören ve tebrik eden,yemek yedikten sonra bizlere yardımcı olan,söylemek istiyorum wc ye girdikten sonra bile paramızı ödeyen Sakaryaspor'lu kardeşlerimize teşekkür etmek istiyorum.Çok sağolun...