Bank Asya 1.Lig 22. Hafta / Kocaelispor- Samsunspor'umuz: 0-4

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 07 Şubat 2010, 16:37:55

« önceki - sonraki »

KotuCocuk55

Alıntı yapılan: holigan5565 - 14 Şubat 2010, 23:56:46
pavlike resimlerde dikkat ediyomusunuz taraftara hayranlıkla bakarak onları işaret ediyor adam kasımpaşadan buraya gelince demiştirki bunlar nasıl büyük bi camia böyle bizden ayrılabilecedğini düşünmüyrum
ayrıca ailesiyle gelen taraftarlarında önünde eğiliyorum bir takım aileleri tribüne çekiyosa nasıl köklü camia olduğunu ispat etmiştir bence

Ayrıca fotoğraf ve videolar için,
+1965 Genç Kozluklular..

celebi

video ve fotolar için cemal abiye ve tufan55 eteşekkürler

Dartagnan

Alıntı yapılan: samsuni - 15 Şubat 2010, 00:30:35
Fotoğraflar netkulis.com - İlyas Gün

o bi sey degil yayamadik ki kartonları :S  cok gec gırdık .Herkes elımde goruyor alma zahmetıne bıle gırısmedı desem yerıdır.Bı de entresan olan 3-4 tane alıp yaymaktan zıyade hepsınıo bırlıkte kaldıranlardı :D Bu etkınlık hıc bekledıgım gıbı olmadı.Yapamadıgımız ıcın bı hayal kırıklıgı var acıkcası.Deplasman  bence 4 gol ıle ve gollerden sonrakı sevıncle cok guzeldı ama  bızım bu taraftarla stadı ınletmemız lazımdı.Acıkcası ben bızım taraftarı begenemedım bugun.Sırınlerle bırlıkte elımızden gelenı yapmaya calıstık,basımız agrıyana sesımız bıtene kadar bagırdık ama su da bı gercek cekırdecı tayfanın  ortadan kalkması lazım.Anlam veremedıgım konulardan bırıde o kadar genc taraftar kıtlesı varken kımse bagırmayla ılgılenmedı bıle :S Katılan katılır veya katılmaz ama Bız de trıbun kulturu yok arkadas.

asoydass

Alıntı yapılan: Dartagnan - 15 Şubat 2010, 05:11:34
o bi sey degil yayamadik ki kartonları :S  cok gec gırdık .Herkes elımde goruyor alma zahmetıne bıle gırısmedı desem yerıdır.Bı de entresan olan 3-4 tane alıp yaymaktan zıyade hepsınıo bırlıkte kaldıranlardı :D Bu etkınlık hıc bekledıgım gıbı olmadı.Yapamadıgımız ıcın bı hayal kırıklıgı var acıkcası.Deplasman  bence 4 gol ıle ve gollerden sonrakı sevıncle cok guzeldı ama  bızım bu taraftarla stadı ınletmemız lazımdı.Acıkcası ben bızım taraftarı begenemedım bugun.Sırınlerle bırlıkte elımızden gelenı yapmaya calıstık,basımız agrıyana sesımız bıtene kadar bagırdık ama su da bı gercek cekırdecı tayfanın  ortadan kalkması lazım.Anlam veremedıgım konulardan bırıde o kadar genc taraftar kıtlesı varken kımse bagırmayla ılgılenmedı bıle :S Katılan katılır veya katılmaz ama Bız de trıbun kulturu yok arkadas.

+1965

King Of The North

O kadar mutlu oldum ki uzun zaman sonra arkadaşların arayıp arkayı gene 4 lediniz demesi gurur verdi açıkcası,Bolu maçına akmamız lazım.İnanıyorum ki lig bitene kadar en az 25-27 puan daha alırız,sonuna kadar play-of kovalarız.
Tribün kültüründe katılmamak elde elde değil,hiçbir deplasmanda tüm tribün olarak organize olamıyoruz,gene de gidip sağ-salim dönen arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz,2 deplasmandır mutlu döünülüyor,özlemiştik açıkcası.

kaptan 55

yine KOCAelilik görevini layıkıyla yerine getirdik.

maçın 14 şubat gününe denk gelmesi galibiyeti daha da anlamlı hale getirdi. ;D

pitbul055

ahhhhh hüseyin hoca keşke sezon başında gelseydin.ama inanıyorum bu hoca ve takımla ilk 6 ya gireceğiz

King Of The North

Kanal A'dan takip ediyordum,maç sonrası Kolpeli taraftarı bizim tribüne yönelmiş,herhangibir olay oldu mu maç sonunda?

Derya

Pergani 55

ali ihsan

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 15 Şubat 2010, 10:51:06
Kanal A'dan takip ediyordum,maç sonrası Kolpeli taraftarı bizim tribüne yönelmiş,herhangibir olay oldu mu maç sonunda?

En ufak bir olay olmadı.sadece kendi topçularıyla ,taraftarları arasında arbede oldu ufaktan ...

King Of The North

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 15 Şubat 2010, 11:05:21
En ufak bir olay olmadı.sadece kendi topçularıyla ,taraftarları arasında arbede oldu ufaktan ...

O kadar olur diyelim zaten bir daha bu kadar taraftar bulamazlar destek için,bizimle olan ölüm kalım maçıydı biz onları öldürdük,sevindirici diğer tarafı +1 avaraj yapmamız oldu.

nilsah

celebi