Bank Asya 1.Lig 22. Hafta / Kocaelispor- Samsunspor'umuz: 0-4

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 07 Şubat 2010, 16:37:55

« önceki - sonraki »

holigan5565

pavlike resimlerde dikkat ediyomusunuz taraftara hayranlıkla bakarak onları işaret ediyor adam kasımpaşadan buraya gelince demiştirki bunlar nasıl büyük bi camia böyle bizden ayrılabilecedğini düşünmüyrum
ayrıca ailesiyle gelen taraftarlarında önünde eğiliyorum bir takım aileleri tribüne çekiyosa nasıl köklü camia olduğunu ispat etmiştir bence

supernatural_55

abi resimlere bakıp da duygulanmamk elde değil genç yaşlı kadın erkek çocuk işte deplasman işte büyük takım işte BÜYÜK SAMSUNSPORUM.....

Tufan

hala kızı

holigan_itü

mehmet yılmaz

Fotoğraflar netkulis.com - İlyas Gün

AlıntıAhmet...Ahmet ve yine Ahmet

Samsunspor bu sezon ilk defa üst üstte 3. galibiyetini aldı...

Harika bir oyun sergileyen Kırmızı-beyazlılar, kendi taraftarlarının yanı sıra Kocaelispor taraftarlarının da beğenisini kazanmayı bildi...

Kocaelispor maçında tek tek bütün futbolcular üzerine düşen görevi layiki ile yerine getirdi...

Ama biri vardı ki...

Kaleci Ahmet Şahin....

Bence maçın mimarı Ahmetti...

Kocaelisporun özellikle ilk yarıda 0-0 iken yakaladığı net gol pozisyonlarını harika çıkardı...

Herkesin yüreğinin ağzına geldiği pozisyonlarda sahnede yine Ahmet vardı...

İşte bir kaleci takımının kazanmasında bu şekilde rol oynar...

Samsunspor, bu galibiyetini Ahmettin eldivenlerine borçlu....

Galibiyetin temel taşlarından biri de Murat Yıldırımdır...

Harika oyununu şapka çıkartılacak bir golle süsledi...

Bir dinamo gibi takımının toplu halde atağa çıkmasında büyük pay sahibidir Murat....

Zaman zaman orta sahada yaptığı preslerle Kocaelisporun ataklarını de kesmiştir...

Murat Hacıoğlu ve Ahmet Dursun gibi karşısında tecrübeli bir forvet bulunmasına rağmen zamanında müdahalelerle Adem de günün başarılı isimlerindendi...

Perdeyi açan golü kendisi hazırlayıp yine takipçiliğini kendisi yaparak harika bir gole de imza attı...

Turgut, bu maçta da inanılmaz goller kaçırdı...

Maçın daha 1. dakikasında kaleciyi de geçmesine rağmen bencillik yapmayıp bom boş pozisyondaki Savaşa topu aktarsa belki maç daha erken kopacaktı...

Zaman zaman Turgutun takım ruhuna aykırı hareket etmesi Samsunspora sıkıntı yaşatıyor...

Ancak, özverisini ve gayretini alkışlamak gerekir...

Son olarak Samsunu Kocaelinde yalnız bırakmayan eski yöneticileri ve taraftarları da alkışlamak istiyorum...

Tek bir ses ve nefes olarak maçın kazanılmasında onlarında çok büyük payı vardı...

İlyas Gün - netkulis.com

GençKozluklu

Yukardaki video hoş olmuş. Elinize sağlık. Ayrıca PAvlik için şunu söylemeleyiz. 40 yıllık SAMSUNSPORLU gibi. İnanılmaz arzulu. Forma aşkını görmeliydiniz. Sürekli taraftarla pozitif bir iletişim içinde. Takım arkadaşlarını ve taraftarları coşturuyor. Taraftarın sevgi gösterisine formasını öperek cevap veriyor. Fotolarda bu sahneleri yakalamaya çalıştım.
Bu oyuncu SAMSUNSPORUMUZDA lider oyuncu olacaktır. Hırslı olması ve forma aşkı mükemmel.

doðan

tufan : süper di ellerine sağlık ;
kozluklu kardeşim yüreğine sağlık fotolar süperdi ,
o karelerde tanıdığım tanımadığım simalar hepiniz süper insanlarsınız .... gözlerim doldu ben neden orada değildim diyorum kendime ..
KIRMIZI BEYAZ KARASEVDA Bu günün e anlamlı hediyesi sizlerden geldi ..
sizleri, ayakta alkışlıyorum süper insanlar süper sevdalılar .....

forza_devil

gercekden çok güzel deplasman yapanların ayagına agzına saglık.. bize cok güzel günler bekliyo beyler buna eminim bu sene belki mucize olur ama seneye kafaya oynarız allahın izniyle...

son olarak futbolcu kişiliğini en iyi şekilde pavlik göstermiştir... artık taraftarın sevgilisidir.. belki evinde ki özlemi samsunsporda bulmustur. pawlik emin olki  samsunspor ailesinden birisin sen hepde öle kalcaksın en cok sevilenlerden birisin hemde kısacık zaman zarfında...

bize pawlik gibi topcular lazım ki sıkı sıkıya aile olalım 80 li yıllar gibi türkiyede tarih yazalım.. pawligin kişiligi mete adanıra yakın.. pawlikin lakabı bundan sonra pawlik mete olsun

samsunadil55

samsunmania

Alıntı yapılan: samsunadil55 - 15 Şubat 2010, 01:03:41
golleri izleyecegimiz link yok mu arkadaslar?

Tahminim ancak Salı gecesi seyredebilirsin. Dspor, Ntvspor salı yayınlıyor, kayıt edenler de oradan çektikten sonra sitelere koyuyorlar.

KareAs55

Ntvspor Bizm maçı vermez canlı verilen maçların özetini veriyorlar

İzliyebilceğimiz yerler
D-spor ile Stv

samsunmania

Alıntı yapılan: Samsunlu5595 - 15 Şubat 2010, 01:30:40
Ntvspor Bizm maçı vermez canlı verilen maçların özetini veriyorlar

İzliyebilceğimiz yerler
D-spor ile Stv

Olabilir.Ben d smarttan takip ediyorum.Dediğin doğrudur.

samsunadil55

cok merak ediodum golleri yaa keske izleyebilseydik:(

alperen

her yönüyle 4  4'lük maç olmuş..darısı hacettepenin başına