Bank Asya 1.Lig 22. Hafta / Kocaelispor- Samsunspor'umuz: 0-4

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 07 Şubat 2010, 16:37:55

« önceki - sonraki »

atakan

L$_Oznn

Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar ise net bir galibiyet aldıklarını, kendileri açısından sevindirici bir durum söz konusu olduğunu belirtti.

Kocaelispor'un 'muhakkak kazanma' hesabının stres yarattığını ve beraberinde yanlışlıklar getirdiğini dile getiren Kalpar, bu durumu lehlerine çevirebilmek adına çeşitli girişimleri olduğunu kaydetti.

Kalpar, şöyle konuştu:
''Daha önce Kocaeli'de çalışmış, Kocaeli'yi seven birisi olarak, şahsen bu şartlarda karşılaşmak istemezdim. Ancak bizim de çok acil puanlara ihtiyacımız vardı. Kocaelispor'un şu andaki durumuna taraftarları kadar üzülüyorum ama biz profesyoneliz, çalıştığımız kulüp için doğru ve dürüst mücadele etmemiz gerekiyor.

Oyuncularımı maçı net bir skorla kazandıkları için kutluyorum. Kocaelispor'a geçmiş olsun diliyorum. Kocaelispor ilk yarı girdiği pozisyonları gole çevirebilseydi skor daha değişik olabilirdi. İkinci yarı şuursuz oynamaya, oyun disiplininden kopmaya başladılar. Biz de bunu iyi kullandık ve oyunun şeklini kendimize göre yönlendirerek, net bir galibiyet elde ettik

ajansspor

europe_55

Samsunsporumun böyle güzel bir galibiyetini maalesef dinleyemedim ama bilgisayar´i acinca 4-0 lik skoru görmek cok güzel.
Geleneksel Kocaeli maclarimizdan birini oynadik ve yine kazandik  ;D
Takim gercekten cok iyi yolda, bu yil olmasa da seneye Insallah hedef Süper Lig...

Tebrikler SAMSUNSPOR!!!

GençKozluklu

Arkadaşlar çok güzel foto ve videolar var. 1. golüde yakaladım. Yüklemeler bitmek züere biraz sitemizde sizlerle olacalak.

merkez

Uzun bir aradan sonra ,şükürler olsun güneşli günler görüyor camiamız.Şu an o kadar mutluyuz ki bunu kelimelerle ifade etmek çok güç.

1 Lige düştükten sonra ki en birbiriyle uyumlu,en kaliteli ve en sorunsuz topçulardan oluşan bir takım olduk.İnşallah bu güzel tablo bozulmadan böyle devam eder.

Bu sonuçların alınmasındaki en önemli etken bana göre Hüseyin Hoca'nın takım içindeki disiplini sağlamış olmasıdır.Takım ruhunu bozan,ikilik çıkaran uyumsuz oyuncuların takımdan uzaklaştırılması akabinde başarıyı da beraberinde getirdi.Bir kaç senedir istenilen seviyeye gelemeyen,lakayıt ve isteksiz tavırlarıyla taraftarı çilden çıkaran Turgut'un ,Sefa ve Sercan'ın takımdan gitmesiyle düzelme seyrine girmesi,daha istekli ve göze hoş gelen futbol oynaması bu operasyonun en önemli ve pozitif göstergelerinden birisidir.

Gerek yönetsel açıdan, gerek mali açıdan, gerek taraftarın birlik ve beraberliğini devam ettirmesi açısından ince bir çizgide olduğumuz bir dönemdeyiz.Artık  bundan sonrası daha önemli,zira eğer bu ivmeyi devam ettirebilirsek matematiksel olarak play off şansımız devam ettiği gibi bu sene olmasa bile önümüzdeki sene çok rahat bir şekilde süper lige çıkmamız içten bile değil.

Şehrin ve şehri yönetenlerin şu aşamadan sonra daha fazla sorumluluk alması elini taşın altına sokması gerekir.Artık bu kadar yeter,bu büyük camiaya ve şanlı taraftara bu kadar acı çekmek yeter,bize yakışan gerçek yerimize Süper lige dönmek istiyoruz.

Şimdi artık tam sırası,bu birlik ve beraberliği birdaha sağlamak çok kolay olmaz bu fırsatı iyi değerlendirmeli ve arkamızdan esen rüzgarı en iyi şekilde değerlendirmeliyiz.

Bize bu mutluluğu yaşatan Yönetici,teknik heyet ve topcularımıza,kar kış demeden deplasmana gidip oyuncularımıza destek veren ve galibiyette çok büyük bir payı bulunan tüm taraftarlarımıza teşekkür ederim.

s_uzunkaya

arkadaşlar galibiyetimiz hayırlı uğurlu olsun. takımımız harika oynadı. kafaya koymuşlar 12 de 12 ye oynıycakları kesin. maç 4-0 ve hala oyun disiplininden en ufak bir kopma yok. kademeler süper verkaç lara girmeler bir birleriyle devamlı diyalog halleri filan velhasılı kelam bugün tam bir takım gördüm 90 dakka boyunca. bütün futbolcularımız çok iyiydi fakat adem dehşet bişeydi :) seyrederken ercan geldi aklıma. bu kadar canla başla oynayan ercan vardı bi onu getirdi aklıma :)
kocaeli taraftarına çok üzüldüm... bence bu şehir düşmemeli alt liglere... tribünden bir iki görüntüm var, nasıl ekliycem bilimiyorum, yardım ederseniz yüklemeye çalışırım...

GençKozluklu

**55

Alıntı yapılan: **55 - 08 Şubat 2010, 21:30:19
mersin ve rize maçlarının % 60 ını oynayalım fark atarız 3-0 4-0 gibi

:D :D :D :D  

SCAPULA

resimler süper.... ortam harikaymış keşke bizde olabilseydik şu ortamda.... kırmızı-beyaz renkler canlı mütiş fotolarda harika görünüyor...artık bu hafta samsunda bütün stat kırmızı beyaza boyanmalı.herkes atkısyla gelsin,kırmızı beyaz renklerle gelsin.... herkes görsün tribün nasıl olur ....

lucarelli

Coştuk ya süper gidiyoruz.

Bekle hacettepe.. sıra sana geliyor....

GençKozluklu

Kocaeli - SAMSUNSPOR maçına ait çeşitli fotoğraflar. Klasik bir Kocaeli galibiyeti yaşadık. Kaleci çok güven veriyor. Kritik zamöanda yaptığı kurtarışlarla Kocaeli'ne bir umut ışı bile yakmak fırsatı vermedi. Sıkıştığımız anlarda kalede devleşti. Bütün oyuncularımız mücadeleyi sonuna kadar sürdürdüler. Böyle oynasınlari canımısıs yesinler. 

Samsunspor

Tufan

GençKozluklu abi verdiğin görüntüleri video yapmak için kullanabilir miyim izin verir misin :)

denizlisporluyuz

14 Şubat 2010, 23:38:16 #687 Son düzenlenme: 14 Şubat 2010, 23:40:35 denizlisporluyuz
resimler gerçekten güzel
özelllikle deplasmanlara ailelerimizin de gitmesi güzel görüntüler oluşturmuş
kısacası sağlam deplasman olmuş
gidenlerın ayaklarına sağlık

GençKozluklu

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 14 Şubat 2010, 23:31:32
GençKozluklu abi verdiğin görüntüleri video yapmak için kullanabilir miyim izin verir misin :)

Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Eminim çok güzel bir çalışma olur. Bizlerle de paylaşırsan sevinirm.

TEşekkürler

maviay55

süper bi galibiyet plaka beklioduk ama panter ahmetimiz izin vermemiş :) 3 te 3 hep böle samsunum..bi başka mutluyuz bugün..kocaeliye giden kardeşlerim ayagınızıa saglık keyifli bi maç izlemissinizdir..orda olamadıgım için çok üzqünüm hayırlısı

bizimkisi KARA SEVDAA