Bank Asya 1.Lig 22. Hafta / Kocaelispor- Samsunspor'umuz: 0-4

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 07 Şubat 2010, 16:37:55

« önceki - sonraki »

SCAPULA

...UYUYAN DEV UYANDI....GELİYORUZ....HERYERDEYİZ......TEK BÜYÜK SAMSUNSPOR

SCAPULA

Alıntı yapılan: celebi - 14 Şubat 2010, 20:13:20
pavlik ersin ve adem siz nasıl bir insansnız arkadaşya :D

İNSAN DİLLLL BUNLARRRRRR  ;D

mehmet yılmaz

elimde güzel fotolar var, yrım saate yüklerim inşallah... şahane tribün yapmışız...

holigan_itü

öncelikle mükemmel bır deplasman trıbunu olusturduk yaklasık 500 kısı vardık kocaelıspor taraftarı maraton trıbununu doldurmustu ve 2. golumuze kadar ıyı destek verdıler
maçın adamı adem ve ahmet şahındı adem 90 mukemmel oynadı ahmet sahın cok krıtık toplar kurtardı ozellıkle kocaelının oyuna ortak olmasını engelledı
kım atarsa onun kazanacagı bır mac gıbı gorunuyodu ılk once ademın mukemmel golu ardından muratın daha da mukemmel golu oyunu kopardıktan sonra rahat bır sekılde sonuca gıttık
futbolcularımız 3 te 3 yaparak hakettıklerı prımı aldılar ama ınsallah hacettepe macında da bu mucadeleyı beklıyoruz

celebi

Alıntı yapılan: samsuni - 14 Şubat 2010, 20:26:36

elimde güzel fotolar var, yrım saate yüklerim inşallah... şahane tribün yapmışız...

hocam ben maçtaydım ben bile sabırsızlıka bekliyorum biraz acale eder misin daha yatsı namazına gideceğim 8)

L$_Oznn

ahaha kocaeli teknik direktörü istifa etmis bize yenilen istifa edio :D

Burak

mükemmel bir galibiyet alınacak 36 puan daha var 7 maçımız içerde 36 nın en az 26 sını alabilirsek neden play off olmasınnn

mehmet yılmaz

Forvetim

kolpaeli, komşusu ve renkdaşı sakaryayı 2.ligde yalnız bırakmaya dayanamadı. meşhur kocaeli-sakarya maçları orada devam eder artık (öyle tabelada harf kapatmaya benzemiyo bu işler kolpalar)

Forvetim

süper şov, orada bulunan her bir taraftarımıza teşekkür ediyorum. elinize ayağınıza sesinize yüreğinize sağlık

celebi

Tufan

Mehmet abi resimler çok güzel teşekkürler Kocaelinde böyle tribün yaptıysak Hacettepe maçını düşünemiyorum.

ali ihsan

Veis'in yaptığı tabelanın fotoları gelsin hele  ;D

salihcakir