Bank Asya 1.Lig 22. Hafta / Kocaelispor- Samsunspor'umuz: 0-4

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 07 Şubat 2010, 16:37:55

« önceki - sonraki »

usare

Alıntı yapılan: Kais - 14 Şubat 2010, 18:49:18
kocaelili bir taraftara çevik kuvvet tarafından kovalanması sonucu araba çarpmış.

Geçmiş olsun ya. Ben işte bunlardan korkuyorum. Neden böyle şeyler oluyo stadlarımızda veya stadların dışında :-[

King1965

SCAPULA

her tarafı kırmızı beyaza boyayalımmmmmm........ heryere bayraklar asalım........... herkesi uyandıralımmmmm.....

BİR ŞEHRİN UYANIŞI......

mehmet yılmaz

Alıntı

Bir Körfez Geleneği: 4-0

Samsunspor'umuz Kocaeli'de yine kendinden bekleneni yaptı ve ev sahibi durumunda olan rakibini farklı mağlup etti: 4-0 Goller Adem, Murat, Abdülaziz ve Turgay'dan.

Samsunspor'umuz Kocaeli'de yine kendinden bekleneni yaptı ve ev sahibi durumunda olan rakibini Adem, Murat, Abdülaziz ve Turgay'ın golleriyle farklı mağlup etti.

Kocaeli için adeta hayat memat meselesi durumundaki maça dengeli başlayan takımımız 30. dakikadan itibaren ipleri eline geçirdi ve farka gitti. Tribünde yer alan 500 kadar Samsunspor sevdalısının yoğun desteğiyle farklı kazanan takımımız rakibini ligin dibine iterken yükselişini ise devam ettirdi.

Tebrikler çocuklar...
KOCAELİSPOR: 0 - SAMSUNSPOR: 4

Stat: İsmetpaşa

Hakemler: Hakan Özkan xx, Sedat Etik xx, Gökhan Ercan xx

Kocaelispor: Metin xx, Ali xx, Ahmet x (Dk. 71 Serdar x), Murat x, Mehmet ? (Dk. 14 Cem Sinan x), Adem x, Levent x (Dk. 46 Bilal x), Ercan x, Aydın x, Erkan x, Suma x

Samsunspor: Ahmet xxx, Adem xxx, Ersin xx, Pavlik xxx, Orhan xx, Murat xxx, Turgay xxx, Turgut xxx, Savaş xx (Dk. 86 Caner ?), Abdülaziz xx (Dk. 79 Hakan x), Oktay xx (Dk. 63 İlhan xx)
Goller: Dk. 42 Adem, Dk. 50 Murat, Dk. 72 Abdülaziz, Dk. 89 Turgay (Samsunspor)

kayacan

1-4 diye tahmin etmiştim.Samsunspor gol yemeden 4 attı.2 sene önce kocaeli gibi bir takımada yenilirsek kimi yeneceğiz artık takım tutmuyorum demiştim.Bunlarda benim yorumumu alıp sitelerine koymuşlardı.Biz böyle takım bıraktırırız diye.Halbuki ben onlara inceden hakaret etmiştim.Ne oldu kocaeli amatöre kadar gidiyor.Ne oldum demiyeceksin demekki...

ramcQ_55

şükürler olsun ALLAH'ıma
gurban olayım SAMSUNSPOR'uma

ali ihsan

Eve geldik.Mükemmel bir deplasman oldu.Unutulmazların arasındaki yerini aldı bence.

Çıkışta herhangi bir sıkıntı olmadı.Emniyet gerekli tedbirleri almıştı.

Güle oynaya ve bolca makara yaparak kazandık.Bu takım bu teknik heyet ve oyuncularla seneye kesinlikle ilk 2 de yer alır.Bir golcü ve bir maestro transferi yeterli olur sadece.

Uzun zaman sonra deplasmandan böyle bir galibiyetle dönmek  anlatılmaz , yaşanız  :D

asoydass

murat'ın golünü 5 kere izle 6.yı izlemek istersin ne vurdu be  ;D

deado

Ankara'da ki Hacettepespor maçında da oldugu gibi bizim tepkimiz koşmayan mücadele etmeyen savaşmayan takımaydı. artık sahada 90 dakika mücadele eden bir takımımız var. böyle olduğu sürece önümüzde kimse duramaz. saolsun Hüseyin Hoca da kalitesini konuşturdu takımı disipline etti. bundan sonra taraftarın desteğiyle evimizde maç kaybetmeyiz diyorum. Galiba Adana maçında ancak Türkiye' de olacağım. yine diyorum bozmadan devam şanlı Samsunsporum.

Forvetim

Siteye ancak girdim maçı tv.den ümit aktandan takip edebildim. Beklediğim bir sonuçtu ilk golü atarsak fark olur diyorduk hepimiz. çok şükür seri oldu inşallah hacettepeyi de bozguna uğratacağız burada bu tempoyla bu özgüvenle kimse duramaz karşımızda tebrikler çocuklar.

Derya

Futbolcularımız süperdi,biz taraftarlarda süperdik.Eee sonuç olarakta süper ötesi bir maç oldu.Kocaeli taraftarlarının ağlamaları hala kulaklarımızda çınlıyo :)))

Tolga55

Bi dahaki haftaki maça bende gelecem ya  :D.En son Samsunspor'umuz süper ligteyken Samsunspor-Malatyaspor maçına gitmiştim.2-1 yenilmiştik :D.

Helal olsun ya peşpeşe galibiyetler çok güzel oluyor.Hacettepe'yide yenersek bu takımı daha kimse tutamaz :D

CurvaSudSamsunspor

Resimleri bekliyoruz videoları bekliyoruz sabırla...

forza_devil

yya  deli oldum haaa
resimler nerde
istanbuldan maca gidenler kesin evlerine dönmüştür kimsede yokmu foto  delircem burda...!