Bank Asya 1.Lig 22. Hafta / Kocaelispor- Samsunspor'umuz: 0-4

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 07 Şubat 2010, 16:37:55

« önceki - sonraki »

5trawberry

ajanssporda bi kocaelilinin yorumu :)

samsunsporu tebrık ederız 1 bucuk yıl sonra tekrar grüsmek dilegi ile,

sizin döndüğünüz yerde Samsunspor olacakmı ki ? :D

SCAPULA

Alıntı yapılan: Gurbetci-Samsunsporlular - 14 Şubat 2010, 17:54:58
spacula ben sana bu macı alırız dedım sen temkınlı konusuyordun bak aldık  8) 8) 8) bak sımdı dıyorum kı bır daha kı sene superlıgde oynucaz  ;)

hadi bakalım inşallah.... yaaa temkinliydim çünkü kocaelinin sonmaçıydı bu ve 98 gündürde kendi sahalarında oynamadılar... bu beni temkinli olmaya itti.... yaralı takımdan herzaman korkarım.... bizim için en önemli olan 6 puanlık maçları almaya başladık... haftayada inşallah hacettepeyide yener rahat bir nefes alırız. haftayada rakiplerimizin zor maçları var puan kayıpları mutalaka olacak.... biz alalım bolu öncesi rahat edelim.....

SCAPULA

Alıntı yapılan: 5trawberry - 14 Şubat 2010, 18:05:24
ajanssporda bi kocaelilinin yorumu :)

samsunsporu tebrık ederız 1 bucuk yıl sonra tekrar grüsmek dilegi ile,

sizin döndüğünüz yerde Samsunspor olacakmı ki ? :D

vallaha düşen gelemiyor be hacııııı ::) sakaryada öle diyordu ama amatöre gidecekler nerdeyse  :P

KotuCocuk55

Valla ben de şahsen ne yalan söylim bir kaç sene içerisinde amatörde oynamaya alıştırıyordum kendimi.
Amatöre de gtise kral samsun ölümüne takımımızın yanındayız diyordum..
Ama hakkaten anlamadım bu hüseyin hoca geldi,sonra bilmiyorum yönetimde bazı değişikliklermi oldu anlamadım şimdi tekrar süper lig hayalleri kuruyorum..

Ama bu sefer ayaklarım yere sağlam basıyor..

Her şartta takımımı seviyorum bugün süper lig hayaline dalmamıza rağmen amatörede gitsen kral samsun,seninleyiz..

CurvaSudSamsunspor

hacettepe maçı sabahın köründe stadyumdayım ....FORZA ŞİRİNLER ...
Ahmet şahinin sakatlığı ne durumda bilgisi olan var mı ?İnşallah bir şeyi yoktur...

mehmet yılmaz

Cagdas Ünver

Tebrikler Samsunsporum !

Olasi bir Hacettepe galibiyeti (ki buna kesin gözüyle bakmak istiyorum) hem Takıma hemde Taraftara belkide Şehire bile büyük hava getirecektir.

Bundan sonra her maç zor her maç final. Bu galibiyet ve performanslarden sonra hedefimiz kessinlikle Playoff olmalı. Hedefsiz bir Samsunspor düşünemiyorum. Belki bunları konuşmak için henüz erken ama Takımımızda ilk yarıda alamadığı Puanları telafi edecek güçte.

SCAPULA

Alıntı yapılan: KotuCocuk55 - 14 Şubat 2010, 18:15:36
Valla ben de şahsen ne yalan söylim bir kaç sene içerisinde amatörde oynamaya alıştırıyordum kendimi.
Amatöre de gtise kral samsun ölümüne takımımızın yanındayız diyordum..
Ama hakkaten anlamadım bu hüseyin hoca geldi,sonra bilmiyorum yönetimde bazı değişikliklermi oldu anlamadım şimdi tekrar süper lig hayalleri kuruyorum..

Ama bu sefer ayaklarım yere sağlam basıyor..

Her şartta takımımı seviyorum bugün süper lig hayaline dalmamıza rağmen amatörede gitsen kral samsun,seninleyiz..

yönetim aslında enbaşından beri birşeyler yapmak istiyordu ancak samsunsporla çok uğraşan vardı. Tomaç helal olsun bırakmadı Oda diğerleri gibi kaçabilirdi ama kaçmadı.bu sene doğru adımlar atıldı en başta yanlış hoca ve alelacele aypılan transferler takımı zora soksada Tomaç başkan Hocayı değişti ve adam gibi hoca geldi Samsunspora.Samsunspora yerli hoca olmaz dedi onlarda duygusal davranıyorlar dedi dışardan hocayı getirdi ve burda eleştiri seslerinide kesti attı disiplinsiz oyuncular takımdan gönderildi ilk başta ne oluyor dedik baktık herşey yolunda özellikle sonhaftalarda.konuşan savaşmaktan kaçan takımı satan futblcuları Kalpar anında kovdu yolladı... devre arasında alınan oyuncular takıma direk girdi ve katkı sağlamaya başladılar.Fuar alanı otoparkı ve ordan alınan kazanç bir anlamda azda olsa samsunu rahatlattı.... Taraftarların sonsuz desteğinide arkasına alan hoca ve takım muhteşem bir grafik çizmeye başladı.... Tomaç başkan yanındayız. Yeni yönetimde baya heyecanlı geldi bana özellikle birdahaki sene içinbaya birşeyler olacağa benzior...

Bir söz vardır ya: GALİPTİR BU YOLDA MAĞLUP...

İşte bizde mağlup olduğumuz yolda artık galip duruma gelemeye başladık....

germencisse

oynadığımız futbol ve aldığımız sonuçlar ortada..demek ki iyi futbol=iyi sonuç..hedefimiz tamamen değişiyor..zor bir umut olarakta görünse playoff şansımız hala devam ediyor..transferler yavaş yavaş yerine oturuyor..önümde hacettepespor gibi enteresan bir rakip var ne yaptığı pek belli olmayan bir ekip..bugün süperlig hedefi koymuş adanaspor ile 0-0 berabere kaldılar..inşallah her şey SAMSUNSPORUMUZUN dilediğiyce olur..

kalptenþimþek

Kesinlikle havaya girilmemeli;
Son üç hafta, düşüşte olan takımlarla karşılaştık ve güzel oyunumuzun da etkisiyle üçte üç yaptık..
Asıl ciddi maçlar şimdi başlıyor, play off ya da sıralamada rahat bir pozisyonda ligi noktalamak istiyorsak gereksiz havaya girmememiz gerekir..Daha 12 hafta, kazanılacak kaybedilecek 36 puan var..

mehmet yılmaz

Kazanmamız değil ama fark sürpriz oldu elbette. İki sene önce burada kaybettiğimiz maçın ters versiyonu olmuş sanki. Bizim takım iyi yolda, bu sezonu yönetimin acemilikleri ve yanlışları yüzünden kaybettik gibi, ama hatalarını anlayıp, düzgün işler yapmaya başladılar. Seneye kadroyu bozmaz, ekonomik dengeleri ayarlar ve birkaç iyi takviye yaparsak özlediğimiz Samsunspor geri gelecektir.

Maçın ilk 30 dk. sı dengede geçmiş ancak sonrasında fizik ve psikolojik olarak daha rahat olan takım biz olduğumuz için kontrolü ele geçirmişiz.

Arkadaşlar sağ salim dönüyorlar. İstanbul ekibi evlerine ulaştı, ulaşacak. Unutulmaz bir deplasman hatırası olmuştur gidenler için.

samsun155

artık gol yollarındada sorun yok Allah'ım nazardan saklasın . . .

alperen

şimdi geri dönüşte arabalardaki coşku muhteşemdir..

Kais

kocaelili bir taraftara çevik kuvvet tarafından kovalanması sonucu araba çarpmış.

denizlisporluyuz

helal bea samsun
güzel geçirmişsiniz yakışır ;D
devamının gelmesi dileğiyle