Bank Asya 1.Lig 22. Hafta / Kocaelispor- Samsunspor'umuz: 0-4

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 07 Şubat 2010, 16:37:55

« önceki - sonraki »

SCAPULA

Senden başka bir sevda da gülmedi ki yüzümüz,
kutlu olsun Samsunspor'um Sevgililer Günümüz !!

SCAPULA

Alıntı yapılan: lazoviç55 - 14 Şubat 2010, 16:49:27
kocaeliler kendi kalecileyle yumruk yumruğa girmişler stada girçeklermiş çıkatılmışlar yolu kesmişler ulan bilmem ne çocukları bütün kocaeli yolu kesse kaç yazar

OLACAK OKADAR adamlar küme düştü... allah bize bu duyguları yaşatmasın.... çok kötüüüü çokkkk.....

ankarta 55

Alıntı yapılan: SCAPULA - 14 Şubat 2010, 16:59:14
OLACAK OKADAR adamlar küme düştü... allah bize bu duyguları yaşatmasın.... çok kötüüüü çokkkk.....
amin biz sahaya futbolcularla şampiyonluk turu atmak içişn gireriz inş

ankarta 55

hiç acımıyorum beter olsunlar kocaeli kümeye koceli kümeye tek KRAL SAMSUNSPORRRRR

eLLis

Kocaeli eski takımmış taraftarı varmış falanmış filanmış hikaye biz düşsek neler konuşurlardı acaba sitelerinde beter ol Samsun yazılarını hatırlıyorum Samsuna geldiklerinde S harfini kapatmalarını şimdi ne halde kocaeli üzülmüyorum.

Shane_Falco

Yavv şimdi bu kocaeli ligden düşecek keşke düşmese ne güzel her sene deplasmanda 3 puan garanti oluyodu gitti artık puancıklar :D:D

Sempatik Bengülü

aldığım duyumlara göre kocaelili taraftarlar 55 plakalı bi arabaya saldırmışlar ters çevirmişler bilgisi olan varmı bu konuda ?

samsunum

Alıntı yapılan: Sempatik Bengülü - 14 Şubat 2010, 17:08:28
aldığım duyumlara göre kocaelili taraftarlar 55 plakalı bi arabaya saldırmışlar ters çevirmişler bilgisi olan varmı bu konuda ?

???

SerhaT55

Alıntı yapılan: hakanelgun - 14 Şubat 2010, 16:50:49
okan kaleci kardeşim oktay yerine ilhan girdi  ;)
kaleci oldugunu bnde bılıyorumda maçkolıkde ole gozukuo

SCAPULA

KÖRFEZDE 4 ŞİDDETİNDE ESEN SERT FIRTINA AĞIR TAHRİBATA YOL AÇTI.... Alınan haberlere göre çok sayıda evin çatısı uçtu,ırmaklar taştı,körfezde tusunami olma tehlikesi var herkes kaçıyor,Fırtına esiyor fırtınanın bu şiddette eserek başkent Ankarayıda esir alması bekleniyor.....

SCAPULA

mehmet yılmaz

hem istanbul hem de samsun istikametine doğru hareket eden taraftar araçlarımız sağ salim ilerliyorlarmış; istanbul tarafında polis sıkı bir eskort yapmış, diğerleri de otobandan devam ediyorlarmış. Allah'a şükür bir sıkıntı yok kimsede.

King1965

arkadaslarrrrrrrrrrrr yenı geldımmmmmmmmmmmmmmm neolduuuuuuuuuuuu boleeeeee naptı samsunumuz kısa ozet yapsın bırı  SPACULA SENDEN OZET BEKLIYORUM

ankarta 55

Alıntı yapılan: samsuni - 14 Şubat 2010, 17:35:17
hem istanbul hem de samsun istikametine doğru hareket eden taraftar araçlarımız sağ salim ilerliyorlarmış; istanbul tarafında polis sıkı bir eskort yapmış, diğerleri de otobandan devam ediyorlarmış. Allah'a şükür bir sıkıntı yok kimsede.
çokşükür iyi ya

erkutdem55

Alıntı yapılan: samsuni - 14 Şubat 2010, 17:35:17
çok iyi haber,içim rahatladı