Bank Asya 1.Lig 22. Hafta / Kocaelispor- Samsunspor'umuz: 0-4

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 07 Şubat 2010, 16:37:55

« önceki - sonraki »

serdaryavuz

germencisse

siteye anca girebildim heyecanımı,sevincimi nasıl anlatacağım bilmiyorum...hedefimiz tamamen değişti..

supernatural_55

Adem sanırım bugünün en iyilerinden bizimkilern sesi nasıl da geliyo yaktın beni peder bey:(((

sadece55

AntZ

Mustee13

Kocaelispor   0-2 (63.dk) Samsunspor
Hacettepe    0-0 (65.dk) Adanaspor
Boluspor       2-0 (65.dk) Bucaspor
Karşıyaka      0-2 (62.dk) Gaziantep Bld.Spor
Kartalspor     0-0 (66.dk) Konyaspor
Orduspor      1-0 (67.dk) Çanakkale Dardanelspor
Karabükspor  3-1 (65.dk) Erciyesspor

SCAPULA

Dk. 61. kocaelispor Samsunspor cezaalanının çarprazından Sheriff ile faul atışı kullandı. Kocaelispor forvet oyuncuları topu kafayla auta attı (uğursuz dakika)

Dk. 60 Kocaelispor'un atağında yerdeng elen topu Samsunspor savunması neredeyse çizgi üzerinden çıkardı.
Dk. 56 Samsunspor'da Savaş kalecinin üzerinden topu aşırdı, topu filelerle buluşturacaktı, ancak hakem ofsayt kararını verdi

SCAPULA

Dk. 65 Samsunspor kendi yarı alanından faul atışı kullandı. Samsunspor'un geliştirdiği atakta Adem Alkaşi üç oyuncuyu harika çalımlarla geçti, ancak pası düzgün veremeyince pozisyon kaçtı

Dk. 64 Samsunspor'da sağ kanattan gelişen atakta Abdülaziz'in yerden gönderdiği topa İlhan sert vurdu, top kaleci metin'den döndü

geliyoruz dalga dalga......

Ertuğrul Sağlam

Dk. 65 Samsunspor kendi yarı alanından faul atışı kullandı. Samsunspor'un geliştirdiği atakta Adem Alkaşi üç oyuncuyu harika çalımlarla geçti, ancak pası düzgün veremeyince pozisyon kaçtı

ankarta 55

SCAPULA

Dk. 67 Samsunspor'da Abdülaziz'e sert müdahaleyle faul yapıldı. Savaş topu taca gönderdi. Abdülaziz'e sağlık ekipleri müdahale ediyor

Mustee13

kocaelinin gardı düştü... maçı kafalarında bitirdiler galiba...

AntZ

Mustee13

tek puan alamayan takım kocaeli olacak bu hafta... ligden düşerler..
oyun daha da sertleşebilir...

ankarta 55