Bank Asya 1.Lig 22. Hafta / Kocaelispor- Samsunspor'umuz: 0-4

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 07 Şubat 2010, 16:37:55

« önceki - sonraki »

AntZ

Arkadaşlar daha önce yayın yaptığımız canlı yayın sunucusundan, bir problemden dolayı yayın yapamadık ve bağlanamadık.
Geçici olarak 2. yarıyı başka bi sunucu üzerinden yayınlayacağız ve aynı şekilde radyo sayfamızdan dinleyebilirsiniz.

2. yarı başlamadan sevgili Ali ilk yarının da geniş bir değerlendirmesini yapacak.

Aksaklıktan dolayı özür diliyoruz.

babasamsunlu

bu gün sabahtan beri içim kıpır kıpır..sitede yazılanları okudukça bugün kazanacağımıza olan inancım kat be kat arttı...ama beni en çok heycanlandıran başarılı oyunların ve ardından gelen başarılı skorların ardından şehirde başlayan hareketlilik..evet çok kızdık eleştirdik ama taşın altına bir tek Hakkı Tomaç soktu.. ve şuan ki kadro beni çok heycanlandırıyor.belki erken ama içimdeki kıvılcımın tek nedeni şampiyonluk hevesimin bi anda ortaya çıkması...Allah bizim yanımızda inşallah zor olan o hedefe ilerleyecez..şehirde bir hareketlilik başlıyor dedim ya...hacettepe maçınıda o stadı düşnemiyorum uleeeynnnn :):):):)

SCAPULA

35 ve 38. dakkalarda kocaeli bizim kaleye sağlam geldi hatta ahmet 2 net vuruşu kurtarmış kanal a onu diyordur ama maçın ilk 30 dakkası turgutla kaçan golleri neden demiyor anlmıyorum.... ne derlerse desinler karşıyaka maçının 2.yarısını tek kale oynadıkta ne oldu maçı 1-0 kaybettik... şimdi onlar oynasın biz yenelim..... golll çok idakkada geldi.... 2. yarı ilk 15 dakka saldıracaklar işte şimdi oyun disiplninden kopmamaızlazım 2 gol daha atarız allah büyük çok ii konntarak takımıyız biz.....

berusa55

KotuCocuk55

İkinci yarının başında kocaeli varıyla yokuyla saldıracaktır,artık bu maçla adamlar resmen düşüyor..

Bu dakikaları atlatıp,bir gol bulabilsek...Bi 5 daha yaparmıyız...
;D  ;D  ;D

KareAs55

14 Şubat 2010, 15:27:17 #410 Son düzenlenme: 17 Ağustos 2011, 00:24:08 Samsunlu5595
dk 41   iyi gönderme :) hadi şimdi  plaka isteriz :D

Direkden Girmiş Jeneriklik golmü acaba

55.hakan

SCAPULA

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 14 Şubat 2010, 15:24:41
bu gün sabahtan beri içim kıpır kıpır..sitede yazılanları okudukça bugün kazanacağımıza olan inancım kat be kat arttı...ama beni en çok heycanlandıran başarılı oyunların ve ardından gelen başarılı skorların ardından şehirde başlayan hareketlilik..evet çok kızdık eleştirdik ama taşın altına bir tek Hakkı Tomaç soktu.. ve şuan ki kadro beni çok heycanlandırıyor.belki erken ama içimdeki kıvılcımın tek nedeni şampiyonluk hevesimin bi anda ortaya çıkması...Allah bizim yanımızda inşallah zor olan o hedefe ilerleyecez..şehirde bir hareketlilik başlıyor dedim ya...hacettepe maçınıda o stadı düşnemiyorum uleeeynnnn :):):):)
aynen katılıyorum dostummm.... hakkı Tomaç'a destek vermek lazım.Yeni yönetimde dün feshanede yaptı şeklini yaa bişeyler olacak taraftarımızda kendine gelmeye başladı.... kadromuz çokkk ii oldu seneye şampiyonuz bu sene hedef eğer olursa playof ama bu şimdilik zor... önce bir garantileyelim bir rahatlayalım.şurdan bir kurtulalım......

SerhaT55

GurbetciFanatik

ama büle olmuyor arkadaslar

son 3 haftadadir goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolll

yazmaktan klavyenin o  suu bozuldu.
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

AntZ

Alıntı yapılan: hakanelgun - 14 Şubat 2010, 15:27:41
ses yankılanıyo..... ::)

Evet, ama benim şuan direkt telefondan aldığım seste aynı, yani telefondan. Maç başlamadan alinin yapabileceği birşey var mı diye soruyorum hemen.

SerhaT55

babasamsunlu

benim düşmeye oynamak artık aklımın ucundan bile geçmiyor... hafatayda alacağımız galibiyetle çok iyi bir  moral motivasyon olacak...

ne bilim yaa Allah söyletmiş olsun...
Şampiyon Samsun

55.hakan

Alıntı yapılan: Ant55 - 14 Şubat 2010, 15:30:46
Evet, ama benim şuan direkt telefondan aldığım seste aynı, yani telefondan. Maç başlamadan alinin yapabileceği birşey var mı diye soruyorum hemen.
sağol

Ajan

radyo açılmıyor bu yoğunlukta yazılı anlatım olan bir site varsa verir misiniz